Uitgerekend: 1 t/m 15 januari 2020 - Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door LaQueen, 12 dec 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    4 mei 2014
    4.329
    5.185
    113
    Vrouw
    D
    M
    Mijn dochter is 3 jaar & 4 maanden en is heel erg bezig met de baby. Wij proberen ook zoveel mogelijk haar ritme te bewaren en ze is over het algemeen best goed te doen als ze wel gewoon thuis is. Ik denk dag ze het gelukkig al goed snapt door haar leeftijd en ze is nu al erg zorgzaam en empatisch.

    Ze gaat de normale momenten naar de opvang tijdens mijn verlofperiode (ma ochtend, do ochtend & vrijdag hele dag) en mijn moeder past normaal op dinsdag op en komt ook nu hier gewoon koken en mij een beetje helpen.
     
    LJJ en iez vinden dit leuk.
  2. nadine001

    nadine001 Fanatiek lid

    10 apr 2014
    1.797
    2.226
    113
    Vrouw
    noord holland
    Wat lief dankje! Bizar he het verschil.. voelt alsof t gewoon strak staat:o:
     
    LaQueen vindt dit leuk.
  3. nadine001

    nadine001 Fanatiek lid

    10 apr 2014
    1.797
    2.226
    113
    Vrouw
    noord holland
    Heb echt zon dag vandaag dat alles en iedereen me irriteert.. Voel gewoon een soort zin om overal ruzie over te maken:o:.
    De dochter van mn vriend die het constant heeft over "Nadine's baby" ipv de/jullie baby of mijn zusje.. Mn vriend die vervolgens vandaag meerdere keren tegen haar zegt dat ze zijn lievelings dochter is etc.

    Super kinderachtig allemaal, maar vandaag erger ik me even aan alles:p
     
  4. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    :o:
    Nou ik kan me je ergernis heel goed voorstellen hoor! Zou ik ook echt niet tof vinden. En dan met al die hormonen:o: :evil:
     
  5. Jetje1991

    Jetje1991 Actief lid

    16 mei 2016
    370
    519
    93
    Vrouw
    Ik zit al de hele avond met een partij harde buiken joh. Doen geen zeer maar echt om de 5 minuten ofzo.
     
    LJJ en Riette89 vinden dit leuk.
  6. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.655
    27.304
    113
    Vrouw
    Lieve dames, heel erg bedankt voor jullie lieve en bemoedigende woorden :) had dat echt even nodig. Voel mij ook er beter door.

    @LJJ ik kreeg flashbacks van de bevalling zelf maar triggers van periode ervoor en erna. Was een kind rijker, maar een blijvend minder valide lijf, jaren revalidatie rijker en mijn kans op carrière verloren (en dat terwijl ik keihard heb moeten knokken voor mijn bul want ben in de studietijd vaker heel ernstig ziek geweest) en tjokvol ambitie zat. Zwangerschap schoonzus was mijn ultieme trigger mbt herbleven en toen emdr gekregen.
    Nu vooral triggers omtrent bevalling (als ik denk aan een o.k dan zit vliegt t mij aan of überhaupt t woord: inleiding)

    Ik hoop dat bij jou de pnd ook ver weg blijft en je partner ook gewoon bij springt, ook al is het tegen je zin in. Als je t zelf niet heel realistisch meer ziet, is t fijn als een stukje regie wel wordt overgenomen in belang van jou. Al is dat moeilijk voor partners van controlfreaks hihi
    En idd je staat er minder onbevangen en meer realistisch in waardoor je het zelf eerder zal herkennen en mensen zijn al op de hoogte zijn waardoor je al in t gebied van preventie zit.
     
    LJJ en iez vinden dit leuk.
  7. Isabella2020

    Isabella2020 Fanatiek lid

    3 jul 2019
    2.889
    2.897
    113
    Gister en eergisteren veel felle steken van onder gehad. Zo fel, dat ik midden op de stoep stil moest blijven staan...
    Hopelijk ligt het kindje ingedaald en vast, dan hebben die steken tenminste ergens zin voor.

    Vanmorgen gesprek bij de gynaecoloog ben benieuwd hoelang ze ons kindje nog willen laten zitten...
     
    LJJ vindt dit leuk.
  8. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    27 mrt 2019
    803
    957
    93
    Vrouw
    Hier een 38 weken hupje. Dansje lukt niet meer. Ik hoop zo dat ze dit weekend wil komen. Vind dat wel een mooi termijn :p.

    Vannacht veel harde buiken gehad. Werd 1x wakker van de buikpijn maar dat was het dan ook. Helaas...

    @iez hoe gaat het nu met jou?
     
    LaQueen, Jetje1991 en LJJ vinden dit leuk.
  9. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Ik heb sinds vannacht echt giga giga last van mijn ribben. Daarnaast flinke spierpijn in mijn bovenbenen en de zijkant plus onderkant van mijn buik. Voelt alsof ik enorm gesport heb en een trap in m’n ribben heb gehad. Kan amper bukken en bij sommige bewegingen van baby ga ik door de grond. Buik voelt gewoon helemaal beurs ofzo?
    Super raar ineens. Hele nacht ook beetje zeurderig gevoel in m’n buik, maar geen krampen ofzo. En last van m’n onderrug.

    :confused:
     
  10. LJJ

    LJJ Fanatiek lid

    20 nov 2015
    2.376
    1.350
    113
    NULL
    NULL
    #jekanmaarbetervoorbereidzijn:roflmao::D
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Druffia, Isabella2020, Minttu en 5 anderen vinden dit leuk.
  11. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Haha jaa hier ook! En extra boter en koffie :D
     
  12. LJJ

    LJJ Fanatiek lid

    20 nov 2015
    2.376
    1.350
    113
    NULL
    NULL
    Is ze niet gedraaid ofzo?
    Ik had dit laatst namelijk ook.
    En gisteren is madam hier ook van kant gewisseld. Ik had pijn, niet normaal. Dikke striem op m’n buik gekregen omdat ze met dr billen daar zat te duwen.
    Ik realiseerde me het pas toen ik ineens weer getrappel aan de andere kant voelde.
     
  13. LJJ

    LJJ Fanatiek lid

    20 nov 2015
    2.376
    1.350
    113
    NULL
    NULL
    Oh boter!! Goeie! Die zet ik gelijk in m’n Ah winkelwagen :roflmao:
    En nog wat extra beschuit. Want 4 rollen beschuit met 5 pakken muisjes is wel wat overdreven :p
     
    LaQueen, Isabella2020 en Buko vinden dit leuk.
  14. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Ja zou kunnen hoor, maar ze draait wel vaker eigenlijk. Ben wel heel blij dat dochter naar kdv is vandaag want voel me lichamelijk echt invalide. Gelukkig mentaal geen enorme last van. Voel me heel zen eigenlijk, wel lekker

    Heb gisteren bij een molen hier in de buurt ook nog allemaal lekkere cake, muffin en koekjes mixen gekocht voor als ik de muisjes beu ben :p
     
    LaQueen en Isabella2020 vinden dit leuk.
  15. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
     

    Bijgevoegde bestanden:

    LJJ en RM1996 vinden dit leuk.
  16. Tioman

    Tioman Actief lid

    27 nov 2016
    442
    700
    93
    Ik ben heel benieuwd wanneer de eerste baby hier zich gaat aandienen!

    Voor mijn gevoel ga ik de komende drie maanden helemaal nog niet bevallen. Het voelt nog zo ver weg.. Heel gek..

    Als ik de verhalen hier lees over jullie kwaaltjes mag ik ook echt in mijn handjes knijpen. Ik voel me nog zo goed, ik vergeet soms gewoon dat die buik er zit en dan loop ik weer ergens tegenaan met die dikke buik.. Ik kan zelfs nog steeds hardlopen.. :oops::oops:

    Ik had gedacht dat het tijdens mijn verlof wellicht een goed moment zou zijn om bij mijn zoontje het potje te introduceren. Ik liet hem even met zijn blote billen door de woonkamer lopen. Toen heeft hij op de grond gepoept... :eek: BahBahBah.... Ik ging met hem naar boven om hem eerst schoon te maken en toen we weer beneden kwamen had de hond zijn drol opgegeten... o_Oo_O Wat een huishouden zeg.... Ik probeer de potjestraining wel weer opnieuw als hij 2 is. Waarschijnlijk was het toch nog iets te vroeg..
     
    GroeneBomen, Minttu, LaQueen en 4 anderen vinden dit leuk.
  17. iez

    iez VIP lid

    4 dec 2013
    5.215
    1.041
    113
    Met mij gaat het prima. Moe van de nacht maar alle “voorweeën” zijn weg alsof ze er nooit zijn geweest.

    Dus weer op het wachtbankje voor de bevalling...
     
    Buko vindt dit leuk.
  18. RM1996

    RM1996 Fanatiek lid

    15 feb 2019
    2.035
    2.386
    113
    Vrouw
    Zojuist de co-sleeper eens in elkaar gezet om te zien of ie naast ons bed past. Hij past, maar niet qua hoogte om aan te sluiten aan bed :roflmao: kon het niet laten om ‘m op te maken, mis alleen nog een dekentje maar wordt nog gemaakt ☺️

    adressen voor het geboortekaartje zijn ingevoerd en bevalplan is uitgetypt alleen nog even uitprinten.
    Vanmiddag denk ik maar even een kast uitruimen en opnieuw indelen en vanavond lekker mn nageltjes weer laten doen. :D
     

    Bijgevoegde bestanden:

    GroeneBomen, Isabella2020, LaQueen en 4 anderen vinden dit leuk.
  19. nadine001

    nadine001 Fanatiek lid

    10 apr 2014
    1.797
    2.226
    113
    Vrouw
    noord holland
    Wat lief! Bij ons past hij qua hoogte ook niet meer door de klossen..
     
  20. Haver11

    Haver11 Fanatiek lid

    3 sep 2013
    3.837
    2.180
    113
    Vrouw
    Oh heerlijk @Tioman !
    Zo begon de potjestraining bij onze dochter ook haha. Ze heeft heel wat op de grond gepoept. Maar dat was in de zomer buiten :roflmao:

    Onze jongste wil nu ook naar de wc, Maar ik kan haar gewoon niet elke keer erop zetten.. zo jammer.
    Van de zomer ook met haar aan de slag dus.

    Hier vanmorgen weer voorweeen.
    Volgens mijn dochter kwam de baby vandaag :p van mij mag hij :D
     
    Tioman, Isabella2020, LaQueen en 2 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina