Zwanger worden na een miskraam / missed abortion (deel 2)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door nneah, 27 apr 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sarah28

    sarah28 Fanatiek lid

    14 feb 2013
    3.605
    1.913
    113
    @PieterKonijn wauw gefeliciteerd! Ik duim hard met je mee! Voor de feestdagen kun je miss alcoholvrije dingen halen? En veel kaasjes in nl kun je gewoon eten, bijv. brie is hier vaak helemaal niet van rauwe melk. Mijn ervaring is dat heel veel mensen er helemaal niet op letten wat jij naar binnen werkt of juist niet neemt, ik dacht bij mij ook dat iedereen t zo zou merken of zien maar bijna iedereen was verbaasd toen ik t eindelijk vertelde.
    Oja waar ik ook nog aan dacht bij jou (omdat je heel snel zwanger bent steeds) is dat jouw lijf misschien niet van tevoren een soort natuurlijke selectie doet. Vaak krijgen slechte bevruchtingen geen kans om in te nestelen en merk je er niks van, je wordt gewoon ongi. Maar als je lichaam die selectie dus niet doet en gewoon alles laat innestelen dan gaat t pas later mis. Weet natuurlijk niet of t zo is, maar t zou goed kunnen. Had je nog wel n afspraak in gent gemaakt? Hopelijk niet nodig!
     
    PieterKonijn vindt dit leuk.
  2. sarah28

    sarah28 Fanatiek lid

    14 feb 2013
    3.605
    1.913
    113
    @MIss X kan me die angst heel goed voorstellen, elke ronde is er 1 teveel voor je gevoel!

    Qua werk zou ik t zeker niet laten, als ze je echt willen is t echt geen probleem als je er later een paar maandjes uit bent. En als ze dat wel willen, weet je meteen dat je daar niet moet werken :p

    Ik duim ook voor jou e n alle anderen in de groep voor een mooi 2020!!

    @Blomma hoe is t met jou meis?
     
  3. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    @sarah28 Dankjewel! Ik zit ook niet met de feestdagen bij ons, maar die bij mijn schoonouders. Daar letten mensen er meer op, iedereen verwacht het bij ons.

    Wat betreft die selectie: ja, dat vermoed ik zelf eigenlijk ook. Het lastige is wel dat ze daar weinig aan kunnen doen. Maar hopelijk hoeft dat ook niet!

    Ik heb al een afspraak staan in Gent in februari. Hopelijk is het niet meer nodig. In dat geval wil ik mijn afspraak graag aan iemand anders geven (maar ik houd nu nog even een slag om de arm).

    Hoe is het met jou?


    Vanochtend deze mooie test. Ik stop nu met testen, zo donker heb ik ze nog nooit gezien :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    MIss X, mimi1988, Kaatje92 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  4. sarah28

    sarah28 Fanatiek lid

    14 feb 2013
    3.605
    1.913
    113
    Die zien er top uit idd!

    Oh ja dat is lastiger, nouja anders zeg je gewoon nee en als ze t niet geloven lekker niet :D

    Ja ik hoop ook dat die afspraak niet meer nodig is! Wel lief als je dat aan n ander wilt geven, is vast veel belangstelling voor!

    Hier goed, laatste loodjes kan ik wel zeggen. Nog wel even in spanning of mijn laagliggende placenta nog optrekt, daar horen we de 27e meer over.
     
    PieterKonijn vindt dit leuk.
  5. Dikkiedik123

    Dikkiedik123 Actief lid

    4 feb 2019
    427
    338
    63
    Vrouw
    @Nena84 heel veel succes morgen! Ik duim voor een mooi behandelplan.

    @PieterKonijn wat een goed nieuws! Gefeliciteerd, de start ziet er super uit.

    @MIss X balen! Qua werk zou ik me niet tegen laten houden. Ga op gesprek en volg dan je gevoel.
     
    MIss X en PieterKonijn vinden dit leuk.
  6. Kon 87

    Kon 87 Bekend lid

    28 aug 2015
    664
    663
    93
    Vrouw
    Ook een stille meelezer. Wilde even inbreken om je te feliciteren @PieterKonijn! Fijn dat het in ieder geval weer snel raak is!

    Ik ben 2.5 jaar geleden ook zwanger gestart bij een nieuwe werkgever. Ontdekte het een dag na mijn aanstelling en startte met 12 weken. Heb er 2 maanden van wakker gelegen maar uiteindelijk bleek het geen probleem en ging ik direct naar een vaste aanstelling :).

    Maar heel veel succes de komende tijd! Na mijn miskramen zie ik meer op tegen de eerste weken zwanger dan de wachtweken. Maar heb vertrouwen, je bent echt aan de beurt nu ;)
     
    PieterKonijn vindt dit leuk.
  7. Nena84

    Nena84 Bekend lid

    6 mrt 2019
    811
    348
    63
    Vrouw
    Wat lief dat je eraan denkt! Ik hoop ook op een positief gesprek met perspectieven voor ons. Wel spannend, ik weet niet wat ik kan verwachten. Maar hopelijk hebben ze het beste met ons voor.
     
  8. Blomma

    Blomma Bekend lid

    18 jun 2013
    525
    571
    93
    Vrouw
    Noord-Holland
    @PieterKonijn Wat geweldig meid, gefeliciteerd!! Ik duim voor jou! <3

    Dank voor het vragen lieve @sarah28 !!

    Ik hield, net zoals een paar anderen las ik, even pauze :) Per 1 nov ben ik uit dienst gegaan bij mijn werkgever, in goed overleg. Omdat ik per 1 aug thuis zat en niet meer terug wilde in de recruitment en zij ws mijn contract niet wilden omzetten in een vast contract per maart leek het ons beter om te stoppen met elkaar.

    Dus ik ben voorzichtig aan weer wat aan het solliciteren, ga eind januari ook met een yogaopleiding starten, heel veel zin in en ook weer energie voor!

    Mijn 1e menstruatie ook weer gehad.. weet niet precies wanneer het is begonnen (want toen het pas écht doorbrak bloedde ik al een paar dagen wat donkerbruin met rood), maar heeft wel ruim 2 weken geduurd :confused:

    Nu wacht ik weer op menstruatie nummer 2 en ben ik voor mijn gevoel al een paar dagen overtijd, lastig te zeggen zo zonder echte startdatum, maaremmm... zien jullie wat ik zie???!!!! :o:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    sarah28, mimi1988, Melon en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  9. Nena84

    Nena84 Bekend lid

    6 mrt 2019
    811
    348
    63
    Vrouw
    @Blomma sorry ik ben heel slecht in die foto's... Ik zie het niet maar het is ook lastig uit te vergroten. Hoeveel dpo ben je? Wel goed dat je je gevoel volgt op het gebied van werk. Geeft ook wel rust denk ik.

    Wij zijn gisteren ook weer een stapje dichterbij onze grootste wens gekomen. Intake gehad in de kliniek van Cuypers en Cuypers in Duitsland en dat was echt heel fijn. We hebben weer perspectief nu, niet zoals in het ziekenhuis in NL gezegd werd dat het moeilijk zou worden, maar een positiever verhaal. Het is nog niet 1 voor 12 in ieder geval.
    Afhankelijk van de uitslag van aanvullend hormoononderzoek kunnen we binnen nu en 2 maanden starten met de eerste IVF poging! Arts was kundig en legde alles goed uit. De echo was ook veel preciezer en er waren nog best wat eitjes te zien. Ik ben echt veel positiever nu. Zo blij dat ik mijn gevoel heb gevolgd en meteen naar Duitsland ben gegaan. Op aanraden van Cuypers ook nog snel overgestapt naar verzekeraar UMC om ook de 4e poging vergoed te krijgen. In ons geval is dat misschien wel nuttig omdat de kans op cryo's bij mijn diagnose klein is.
     
    MIss X, sarah28, Melon en 3 anderen vinden dit leuk.
  10. Blomma

    Blomma Bekend lid

    18 jun 2013
    525
    571
    93
    Vrouw
    Noord-Holland
    Heb even een nieuwe foto bijgevoegd! Hoeveel dpo weet ik dus niet, want heb niet echt een startdatum van mn cyclus en heb niet erg bijgehouden wanneer ik vruchtbaar slijm had...

    Wat goed zeg, wat zou dat al snel zijn!! Ik duim voor je :)
     
    Nena84 vindt dit leuk.
  11. Nena84

    Nena84 Bekend lid

    6 mrt 2019
    811
    348
    63
    Vrouw
    Ja ik zie iets... heel licht maar wel een streepje! Even doortesten maar dit lijkt raak :)
     
    Blomma vindt dit leuk.
  12. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    @Blomma Ik zie ook iets! Spannend! Is het streepje roze of grijs? Ik heb wel eens een valse Kruidvat-test gehad, en dat streepje was grijzig. Maar als je overtijd bent zegt dat wel wat natuurlijk. Morgen weer? :)

    @Nena84 Meid wat ontzettend fijn, ik hoopte er al op! Ze zijn in het buitenland veel verder met dit soort dingen. Wat fijn, een beetje licht voor jullie in deze donkere dagen.



    Hier gaat het even niet zo goed. Deze week extreem veel stress met een doodzieke kat. Daardoor 2 nachten bijna niet geslapen, en door de slapeloosheid en stress ben ik ontzettend bang dat het weer fout gaat. Ben nu 4+5 weken.

    We zijn ook bij de huisartsenpost geweest omdat ik waarschijnlijk een blaasontsteking heb. Ze konden niks vinden, maar het was dunne urine en de symptomen komen duidelijk overeen. Heb antibiotica gekregen.

    Dus nu ben ik zó bang dat het door alle stress, slapeloosheid en de blaasontsteking bij elkaar alsnog fout gaat. Geen leuke tijd. :(
     
    Blomma en Nena84 vinden dit leuk.
  13. Marielle1985

    Marielle1985 Bekend lid

    20 mrt 2015
    661
    549
    93
    @Blomma Ik zie ook een heel licht streepje! Ik duim voor je dat deze oploopt!

    @Nena84 Wat fijn dat ze in Duitsland waarschijnlijk meer voor je kunnen doen dan hier in Nl. Zou héél mooi zijn als je binnen 2 maanden geholpen kan worden!

    @PieterKonijn Die eerste weken tot de echo zijn echt overleven! Blaasontsteking zegt niets, heb ik ook gehad toen ik een week of 6 zwanger was. Probeer positief te blijven!
     
    Blomma, PieterKonijn en Nena84 vinden dit leuk.
  14. Nena84

    Nena84 Bekend lid

    6 mrt 2019
    811
    348
    63
    Vrouw
    Inderdaad licht in de donkere dagen. Ben door de ontlading echt kapot dus ga zo even een dutje doen. Hoop stress komt erbij kijken.

    Bij jou ook zo te horen. Snap dat je dit spannend vindt, maar probeer het los te laten dat dit invloed zou hebben. Kans dat het goed gaat is altijd groter en door de angst heb je nog meer spanning. Ik neem aan dat je een kuur hebt gekregen die gewoon gebruikt kan worden bij zwangerschap? Rustig aan en ben lief voor jezelf.
     
  15. Nena84

    Nena84 Bekend lid

    6 mrt 2019
    811
    348
    63
    Vrouw
    Dat zou inderdaad heel mooi zijn. Ze prikken me op DHEA, dat is niet in Nederland geen wetenschappelijk bewezen iets, maar het schijnt dat als je bij een te lage waarde deze op gaat krikken met een kuur, je lichaam bij stimulatie eerst de goede eicellen laat rijpen waardoor de opbrengst vaak beter is. Bij een laag AMH rijpen na stimulatie met een beetje geluk 3 tot 4 follikels. Fijn als daar dan het optimale uitgehaald wordt. Ik hoor over een week of mijn DHEA waarde goed is. Is deze te laag dan moet ik nog een hormoonkuur van 4 tot 6 weken en kunnen we daarna starten.
     
    Marielle1985 vindt dit leuk.
  16. PieterKonijn

    PieterKonijn Fanatiek lid

    24 mrt 2019
    1.387
    1.578
    113
    Vrouw
    @Nena84 Ja ik heb amoxicilline gekregen. Al ben ik daar natuurlijk ook weer bang voor. Momenteel ben ik echt voor alles bang.

    @Marielle1985 Heb jij toen ook amoxicilline gehad?
     
  17. Dikkiedik123

    Dikkiedik123 Actief lid

    4 feb 2019
    427
    338
    63
    Vrouw
    @Nena84 wat fijn dat je zo’n goed gevoel aan het gesprek over hebt gehouden. En het klinkt inderdaad positief! Op naar de eerste ronde!

    @Blomma ik zie het streepje ook en ik ben zeker niet goed in turen. Dat zou fijn snel zijn!

    @PieterKonijn weer spannende tijden. Zeker dat eerste stukje echt zenuwslopend. Ik hoop dat de feestdagen wat afleiding bieden.
     
    Blomma, Nena84 en PieterKonijn vinden dit leuk.
  18. Melon

    Melon Actief lid

    6 aug 2017
    436
    469
    63
    Vrouw
    Hoi meiden,

    Ik ben ook even afwezig geweest. Aankomende dinsdag heb ik weer een echo na 2 weken geen echo te hebben gehad. Ik zit zo erg in de stress dat ik al 4 dagen hoofdpijn heb. De laatste echo zag er super goed uit. Was toen 10 weken 3 dagen met een erg beweeglijke baby, maar mijn lichaam heeft mij zo erg in de maling genomen en in de steek gelaten na mijn missed abortions dus ik vertrouw gewoon nergens op.
    Heb al weer allemaal doemscenario's in mijn hoofd. En met de kerst willen we het aan de familie gaan vertellen maar ben zo bang dat dat allemaal niet meer kan. En dit is nergens op gebaseerd, alleen maar op mijn angst.

    Sorry moest het even kwijt. :(
     
  19. Nena84

    Nena84 Bekend lid

    6 mrt 2019
    811
    348
    63
    Vrouw
    Rot dat de angst je zo beïnvloed, maar die angst is begrijpelijk en mag er ook zijn. Heb je het nog niemand van je familie verteld verder? Zou ook steun kunnen geven als ze straks op de hoogte zijn.
     
  20. Marielle1985

    Marielle1985 Bekend lid

    20 mrt 2015
    661
    549
    93
    Hier ben ik het mee eens. Mijn m.a. ontdekte we met 12.1 en al mijn naaste wisten het al van mijn zwangerschap. Heb er ook wel steun aan ondervonden toen zij het wisten.
     
    Nena84 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina