Officieel niet, maar heel heerlijk; onze dochter slaapt al vanaf drie weken op haar buik. Ze kwam steeds ‘s nachts na een voeding niet in slaap, maar viel wel op onze borst in slaap. En we konden haar ook overleggen, mits ze dan op haar buikje bleef liggen. Keuze was snel gemaakt..
Oh hebben wij bij onze dochter wel vanaf dag 1 gedaan. Heb nu ook het bedje volledig met aerosleep topper opgemaakt.
Ik ga zo even langs het ziekenhuis. Mega giga hoofdpijn vandaag, wat misselijk en blijf haar toch echt minder voelen. Blijf me zorgen maken. Zkh is hier 5min vandaan dus mag over uurtje even komen.
@Buko goed dat je toch voor de zekerheid langs het ziekenhuis gaat! Ik kreeg vanmorgen een migraineaanval... Juist nu ons zoontje een weekend uit logeren is en wij even tijd samen zouden hebben. Zal je altijd zien.. Ik heb net een paar uurtjes geslapen en ik werd wakker omdat ik droomde dat ik weeën had. Nu flink rommelende buik. Misschien dat de baby aan het indalen is? Hoofdpijn is gelukkig stukken minder al. Morgen om 10:20 uur is de groei-echo in het ziekenhuis. Nog eventjes kijken naar kleine frummel. ❤️
CTG en bloeddruk waren goed. Ze wilde wel nog bloed en urine onderzoek doen. Het was enorm druk, dus ben inmiddels thuis en als er iets niet goed is bellen ze. Nu iedere dag een CTG, tot ik haar weer als vanouds voel. Heb morgen sowieso een controle afspraak staan, dus kan de CTG ervoor.
Fijn dat ze je extra in de gaten houden! Zou mij niets verbazen als je voor de geplande KS onder het mes moet. Ze is vast aanstalten aan het maken om alvast te komen.
Ik heb nog niet geslapen en weer 38,5 koorts (woe ook al). Veel harde buiken en mega hoofdpijn. Baby voel ik gelukkig wel goed. Als het morgenvroeg nog is toch zkh maar weer bellen.. Voor m’n gevoel is m’n lijf zo hard aan het werk om iets op gang te brengen wat niet lukt
Ik zou gisteren lekker vroeg gaan slapen, gaat meneer super druk doen en kreeg ik regelmatige harde buiken. Niet pijnlijk maar gewoon irritant, lichaam was dus weer even aan het oefenen. Daardoor sliep ik uiteindelijk pas 2,5 uur later dan gepland.