Waar valt jouw mond van open? Deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door Meisje93, 24 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mystiek

    Mystiek Fanatiek lid

    19 okt 2013
    2.646
    1.529
    113
    OV
    Jezelf de wrok van je vrouw op de hals halen is toch niet slim. ;)
     
    lidu1 en suus1983 vinden dit leuk.
  2. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.952
    33.617
    113
    Ik heb de meest lieve, attente en huishoudelijke man van de wereld vind ik zelf. Hij zuigt als de beste (met de stofzuiger dan hè :p), wast, strijkt, ruimt op, dweilt enz. We noemen hem ook weleens gekscherend Henny (als in Huisman red.)
    Maar zodra hij verkouden is, of keelpijn heeft, dan is het een echte man; inclusief mannengriep :rolleyes:
    Ik denk altijd aan deze bijlagen dan :p
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Ysabella, masami, hummeltje5 en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Herkenbaar. man begon gister al kermend zn keel te schrapen, zielig te hoesten (alleen in mijn buurt haha) en ik dacht alleen maar 'o help...t is zover!'
    Maar heb nog geen appje gehad over de status dus ik heb geluk hoop ik :D

    Snap t ook niet, laatst belde hij heel relaxed op tijdens zijn pauze: ja ik ben vanochtend bij de spoedeisende hulp geweest, had een gapend gat in mijn arm: metaal was scherper dan ik dacht.nee niet zelf gereden, was veel bloed. Oh pauze is om, doei!

    Hoe dan???? Als ie ook maar 2 keer niest is t een hoopje ellende en krijg ik met pech zelfs de kleur van zn snot te horen. Moet ie naar de spoedeisende hulp, hoor ik dat pas uren later alsof t niets is
     
  4. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.630
    5.657
    113
    Ja dat zijn eigenlijk gewoon de beste dagen :) wij waren in sept 3 nachten. 2 dagen super mooi weer en de laatste dag regen maar dat maakte oms en dochter niet uit :) ik neem gewoon een handdoek mee voor de zitjes af te drogen en klaar. In febr gaan we 3 nachten en ik hoop nu wel op wat droger weer. Lekker kou ofzo ook niet erg :)
     
  5. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.703
    2.382
    113
    Wat ontzettend onbeschoft. Niet helemaal hetzelfde (want ze kwam niet voor een fooi voor bewezen diensten) maar mijn moeder heeft jaren collecte gelopen, zelfde verhaal.
    Hier deed dochter gisteren de deur open, zei netjes dankjewel na de kerstwensen van de betreffende bezorgster, nam het kaartje van haar aan en wilde de deur dicht doen. Ben maar snel naar de deur gelopen en heb haar even terug geroepen om haar wat te geven. Had al een bakje met muntjes klaar staan hiervoor. Maar dochter had dus geen idee, nu wel :roflmao:
     
    Gewooniemand en Mamafiets vinden dit leuk.
  6. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.703
    2.382
    113
    #3506 nijn37, 23 dec 2019
    Laatst bewerkt: 23 dec 2019
    Nee, dat klopt, niemand is verplicht om wat te geven. Niet in dit geval en niet bij collectes. Maar het is wel zo netjes om even gewoon open te doen en vriendelijk te bedanken cq. aan te geven dat je niets wilt doneren of wat dan ook. Zeker als het duidelijk is dat je gewoon thuis bent en je echt wel gezien hebt waar het om gaat. En volgens mij was het daar ook om te doen. Uitzondering daargelaten als je echt slecht ter been bent bijvoorbeeld.
     
    Anouk2005, MyMiracle, Gewooniemand en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.383
    30.688
    113
    Vrouw
    Precies dit.
    Wij collecteren ieder jaar voor KWF. Gelukkig zijn er ook nog genoeg fijne reacties in het te blijven doen.
    Ik heb precies 1 keer wel begrip gehad voor mensen die niet openden. Ik belde aan. Zag licht aan, maar werd niet open gedaan. Toen ik verder liep kwam ik langs keukenraam wat op een kier stond. Hoorde minstens 1 baby huilen en een paar ruziënde kinderen. Dan snap ik dat je heel even geen tijd hebt voor mij.

    Straatkant verkopers. Ik denk dat het vaak gene is dat mensen hun gezicht afwenden. De ellende niet willen zien. Niet willen weten dat het bestaat. Zoiets.
     
  8. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Deed mijn man ook. Die kwam heel verbaasd aanzetten met de folders en vond het maar wat vreemd dat ze tegenwoordig aanbellen om die te bezorgen. Toen ik hem vroeg of hij het meisje wat had gegeven vroeg hij waarom... Ik hem uitleggen hoe het zat. In België doen ze dit niet dus hij had geen idee.
    Natuurlijk was het meisje al weg :roflmao:
     
    Gewooniemand, Neuzeke en nijn37 vinden dit leuk.
  9. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.751
    113
    Tja wij deden vaak ook niet open. Als je ondanks nee-nee stickers en registratie op de "zwarte lijst" van religieuze instellingen toch nog steeds verkopers, bezorgers en geloofspredikers aan de deur hebt wordt je het op een gegeven moment wel beu... :oops:
     
  10. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.952
    33.617
    113
    Mijn mond viel open van een medewerker bij Hema vandaag.
    Ik wilde wat foto’s af laten drukken van m’n telefoon. Zag ze niet op het scherm komen. Ik vroeg hulp maar medewerker wist het niet dus liep naar de bedrijfsleider toe. Die was heel druk aan het kletsen met een collega over, jawel, seks.
    Komt ze naar me toe, zegt ze dat het niet kan met een iPhone. Ik zei dat ik gister naar het filiaal had gebeld en dat toen werd gezegd dat het wel kon. Haar reactie; ‘u kunt zoveel zeggen maar u ziet toch dat het niet lukt?’
    Ik vroeg toen hoe we het kunnen oplossen. Haar reactie: ‘ja, u heeft pech. Jammer voor u.’
    Mijn mond hing op m’n kaken. Ik vroeg haar naam en achternaam. Voornaam kreeg ik. Achternaam deed er wat haar betreft niet toe zei ze. Toen ik wegliep zei ze nog: ‘wat een gezeik.’
    En m’n dochter vroeg: ‘waarom deed die mevrouw zo onaardig mama?’

    Ik heb bij thuiskomst toch een dikke klacht geschreven!
    Vanmorgen bericht dat hij doorgestuurd is naar de filiaalmanager. Nou ben benieuwd!

    Vraagje:

    Weet iemand hoe je dit wél voor elkaar krijgt op zo’n automaat?

    En iemand ervaring met zo’n ingediende klacht? Wat kan en mag ik verwachten?
     
    Madelie vindt dit leuk.
  11. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Mij lukte het eig altijd wel en ik heb ook een iPhone, maar ik moet wel zeggen dat er dan “zwarte gaten” in mijn lijst kwamen. Dus sommige foto’s waren weg en kwamen nooit meer terug. Mss dat het daarom nu niet meer kan?

    Ik verbaas me ook vaak over de anti klant vriendelijkheid tegenwoordig hoor. Het is vooral kopen, wegwezen en nooit terugkomen om te klagen! Hè mocht vooral blij zijn dat jij daar mocht binnenkomen XD
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  12. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    ja hou op schei uit..
    Hier is die toegeslagen nou echt wat een drama weer.
    Aansteller
     
    Gewooniemand en Iertje81 vinden dit leuk.
  13. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.751
    113
    Mijn man heeft nooit last van mannengriep. Hooguit een gewone griep... Kom er vaak ook pas achter als ie bijna beter is :roflmao::oops: omdat ie dus echt 0,0 klaagt.
     
    Zwierezwaai vindt dit leuk.
  14. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.865
    5.136
    113
    Home
    Oh mannengriep is hier ook aangekomen en hij kan echt helemaal niks meer
    Zou bijna de ambulance voor 'm bellen
     
    Gewooniemand en Iertje81 vinden dit leuk.
  15. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.709
    4.026
    113
    Overijssel
    Gisteren nadat ik gewerkt had wilde ik wegrijden van de parkeerplaats ( had de lampen aan en kon gewoon vooruit rijden) maar moest even wachten omdat er een auto aan kwam rijden....stopt die auto pontificaal voor mij ( rest parkeerplaats leeg) stappen er drie mensen achteruit en gaan vervolgens op hun dooie gemak hun jassen uittrekken en in de kofferbak leggen en daarna stappen ze weer in en rijden ze weer verder... What the fuck ??????o_Oo_Oo_O
    Je ziet toch dat ik weg wil rijden??? Ga 1 meter verderop staan!!!! Echt sta nog steeds verbaast over deze debiele actie....:|:|:|:|
     
    Gewooniemand vindt dit leuk.
  16. momwithcamera

    momwithcamera Fanatiek lid

    13 mei 2019
    1.934
    2.777
    113
    Vrouw
    Dat mijn broer zijn baby van 2 maanden een week uit logeren brengt om op vakantie te gaan. Ik wist wel dat we echt anders zijn als ouders, maar hier viel mn mond echt van op de vloer
     
  17. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.672
    18.743
    113
    Vrouw
    #3517 Neuzeke, 23 dec 2019
    Laatst bewerkt: 23 dec 2019
    Ik kon als Beglische ook al niet echt volgen
    Dus bij jullie word er gebeld door de folder verdelers voor een fooi rond de eindperiode?
    Vroeger deed de postbode dat bij ons ook en de mannen van de vuilkar (vroeger als ik heb mijn opa dat nog horen zeggen) . Ik denk niet dat dit nu nog gedaan word.
     
    Ansel vindt dit leuk.
  18. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    :roflmao: Misschien dachten ze, “handig, die schijnt speciaal voor ons een beetje bij, kunnen we beter zien wat we doen”
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  19. BliksemSter

    BliksemSter Niet meer actief

    Hier is het gebruikelijk om een kaarsje aan te steken of lichtje neer en te zetten met St Maarten. Ideaal, dan kun je hiermee aangeven of je erop zit te wachten of niet (en de kinderen weten waar ze kunnen aanbellen). Niet iedereen vindt het schattig, een zingend kind voor de deur (of kan zich inleven in dat het gewoon ontzettend sneu is om zo’n kleintje te laten staan...)
     
    hummeltje5 en femkes vinden dit leuk.
  20. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.672
    18.743
    113
    Vrouw
    Ik organiseer samen met 2 wijkbewoners in onze buurt een 3 koningen loop en sinds 2 jaar vragen we de mensen om een ballon, vlagje of wat dan ook te plaatsen, zodat we weten of de kinderen welkom zijn.
    Het voordeel hiervan is ook dat de mensen die het aangenaam vinden, ook echt wat voorzien en met plezier hun deur openen.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina