@jvsd92 fijn! Hopelijk kan meneer vlot mee naar huis. T is wel een snoesje om te zien hoe zwaar was hij?
Kijken jullie er ook zo naar uit je eigen kleding weer aan te kunnen?! Ik kan niet wachten... om toch nog iets van mn wintergarderobe aan te kunnen!
En toen was het eerste kerstdag, en ook m'n uitgerekend datum. Heb niet het idee dat er iets gaat gebeuren, buiten harde buiken die er al 20 weken zijn merk ik weinig. Dus we wachten maar weer verder af. Ben zo benieuwd wanneer deze meneer zich gaat laten zien en hoe het allemaal gaat zijn! Fijne dagen allemaal!
Jaloers... @jvsd92! Ik hoop dat ik dat ook weer kan, een paar dagen na mn bevalling. Lukte vorige keren wel, dus heb goede hoop!
Fijne kerstdagen allemaal!! Hier nog steeds rustig. Het ene moment word ik er gek van, het andere denk ik: we zijn in ieder geval dichtbij het ontmoeten van onze zoon, heel lang kan het niet meer duren daar probeer ik me op te richten. Gisteravond echt de mooiste cheesecake gebakken tot nu toe, hij is helemaal egaal en niet gescheurd oid, ik ben er echt trots op nu vanmiddag nog proeven straks nog even koekjes bakken. Vanmiddag gezellig naar schoonfamilie
Ja! En ik dacht ook aan een kerstjurkje die met deze buik waarschijnlijk veul te kort gaat zijn haha. Gelukkig heb ik een leuk zwangerschapsjurkje haha
Kan niet wachten, er verdwijnen nu steeds meer kledingstukken omdat ze stuk gaan maar echt voor deze laatste week (hopelijk) ga ik niks nieuws meer kopen. Zit nu lekker ook in mijn kloffie op de bank, heerlijk geen verplichtingen deze kerst. Heb zelfs al shirtjes gekocht voor na de zwangerschap zodat ik hopelijk niets heb wat een beetje leuk staat @jvsd92 dat doe je snel, ik dacht dat ik de vorige keer snel was met 3 weken. Vermoed nu ook wel dat ik snel mijn eigen kleding weer aan kan aangezien ik al minimaal een maat kleiner heb dan voor mijn zwangerschap.
@Miekje86 Wij doen vandaag idd ook een chilldagje gewoon met ons gezinnetje, heerlijk! Zo even een dutje doen en dan straks gezellig samen een kerstfilm kiezen. Ik ga wel een varkenshaasje bakken vanavond als ‘extraatje’ omdat het kerst is en we hebben als toetje crème brulee. Maar het is vooral een chille kleding dag waarbij we lekker niets hoeven. Morgen komen mijn ouders en schoonmoeder met haar man bij ons lunchen, maar zij hebben al het eten geregeld. Ik hoefde alleen soep te maken en beleg te regelen, dus dikke prima. Zijn ze lekker na de koffie ‘s middags weer weg.
Wij zijn vanmorgen lekker thuis gekomen uit het ziekenhuis. Nu fijn verder genieten op ons eigen plekje!
Pfff vannacht pas om 5:30 in slaap gevallen. Zo'n drukke baby en continuk indalingsween,kon alleen op handen en knieën zitten en t weg puffen. Zo geen zin in kerstdiner bij de schoonouders... Wil gewoon chillpak aan en niets doen.
Omdat ze stopten Zat geen regelmaat in verder behalve heel erg vaak en zat in mijn onderbuik, doos en lies. Herkende t niet als voor t echie zeg maar.
Kunnen je vliezen spontaan breken als je 1cm ontsluiting hebt? Ik probeer in te schatten hoe groot de kans is dat ik de dag van de keizersnede (dinsdag, nog 6 dagen!) ga halen..