Waar valt jouw mond van open? Deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door Meisje93, 24 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Daniellexxx

    Daniellexxx Bekend lid

    11 feb 2013
    658
    158
    43
    Noord-Holland

    Alsof je bij op mijn school stage loopt....
    Allereerst wat jammer dat je je zo ongezien voelt. Dit zou niet moeten! Als (aankomende) collega ben je super belangrijk en is het zaak jou binnen de school te houden. Ik snap wel heel goed wat je bedoelt. Als ik een stagiair moet begeleiden staan daar op papier uren voor. In de praktijk zijn die er niet. Ze gaan zitten in het nakijken, voorbereiden van lessen (wij hebben ook geen methode voor zaakvakken), oudergesprekken, oplossen van problemen (ook een achterstandswijk) enz. Ik probeer wel dagelijks met mijn stagiair even te zitten en na te bespreken, maar ik mis vanuit de Pabo ook het contact. Mijn stagiair maakt enorm veel lesplannen, waar nauwelijks naar gekeken wordt en eens in de zoveel tijd komt er iemand op een zo onhandig mogelijk tijdstip kijken naar een onmogelijke les. Alsof de pabo volledig zijn contact met de realiteit is kwijtgeraakt.

    Wat ik eigenlijk wil zeggen: Geef niet op! Als de klik met je praktijkopleider of stageschool er niet is, overleg dan of je naar een andere kunt. Er zijn ook scholen waar het wel goed geregeld is, echt! En misschien loopt er een andere collega op je stageschool rond met wie je wel een klik hebt? Ik geloof echt dat die je wilt helpen. Schroom niet erom te vragen.

    En als je iets wilt weten mag je mij ook altijd een pb sturen, misschien kan ik je helpen.

    We hebben namelijk echt het aller-allerleukste beroep van de wereld!
     
  2. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Heb je kerst-stress gehad voorafgaande aan de kerst zoals veel mensen? Waardoor je wellicht moeite hebt om je ritme weer op te pakken?
    Probeer je rust te pakken. Iedere dag een lange wandeling. Haal handvatten die je van je hulpverlener als je die had terug en pas ze heel bewust weer toe. En ja, als het echt niet gaat, ziekmelden. Al is het dan misschien maar voor heel even weer nodig. Je hebt niets aan een terugval.
     
    hummeltje5 en Mamafiets vinden dit leuk.
  3. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Brrrrrr...

    Bij ons Landal huisje lag er bij aankomst een dikke drol in de wc (en de pleeborstel ontbrak).
    Ook al zo'n fijn "warm welkom".. NOT :confused:

    Verder waren we gelukkig erg goed te spreken over de rest van het gelukkig schone huisje (muv. dat de salontafels niet waren afgenomen) en het park zelf.
     
    Cindy1977 vindt dit leuk.
  4. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    #4144 hummeltje5, 28 dec 2019
    Laatst bewerkt: 28 dec 2019
    Bel alsjeblieft zo spoedig mogelijk het k.o. bureau waar jullie psz onder valt.
    Wij hebben namelijk exact dezelfde situatie en krijgen hierdoor een gemeentelijke vergoeding waardoor we netto echt een habbekrats betalen.
    De moeite waard dus om via het kob uit te laten zoeken of jullie gemeente dit ook kan bieden (en wat je hiervoor moet doen)!

    Edit: overigens doen gemeentes dit vaak wel, omdat ze willen stimuleren dat ieder kind naar een PSZ moet kunnen gaan.

    Edit2: en als je akkoord krijgt zou ik als ik jou was meteen even een balletje opgooien of je dit ook met terugwerkende kracht kunt krijgen. Niet geschoten, altijd mis.

    Edit3:

    Je hebt het al uitgezocht zie ik nu :) :thumup:
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  5. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Vandaag verbaas ik mezelf over mezelf...ik zit me al 5 pagina's groen en geel te ergeren en toch blijf ik lezen o_O
     
    Evanesco, hummeltje5 en Neuzeke vinden dit leuk.
  6. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.827
    18.963
    113
    Vrouw
    Een drol in de wc jak.
    Ik neem wel wat voorzorgen als we naar landal ofzo gaan.
    Detol doekjes en spray.
    Geen huisje met stoffen sofa.
    Geen opgemaakte bedden vooraf (wil dat 1st allemaal zelf eens bekijken die dekbedden en matrassen).
    Eigen hoofdkussens mee.
    Geen tapijt als vloerbekleding.
    Vaatwas draait eerst zonder iets in en ik was alles wat we gebruiken 1st met de hand af.
     
    tasje vindt dit leuk.
  7. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Zou hier ook en-en kunnen, maar ik besteed mn geld gewoon liever aan dingen die ik leuk vind dan aan dingen waarvan ik het idee heb dat er een poot wordt uitgedraaid (ik vind die prijzen voor beddengoedhuur namelijk belachelijk).
    Maar zoals ik al zei: ieder zn ding :)
     
  8. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Gewoon even benieuwd waarom je liever brand hebt dan een inbraak in je huis?
     
  9. Krtek

    Krtek Niet meer actief

    Hier was ook een paar jaar gewoon geen vergoeding voor ' normale ' kinderen. Toen op eigen kosten adv betaald.
    Maar als haar dochter niet in haar eigen woonplek naast de Paz gaat kam ze een vergoeding sowieso vergeten natuurlijk.
     
  10. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Ik las het inmiddels :thumup:

    OT maar hierop inhakend: bestaat er ook knalvuurwerk bij cat.1, of is dat automatisch altijd een hogere categorie?
     
  11. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Ohhhh mn moederhart huilt hard met je mee! :(
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  12. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Kleine rotjes kunnen idd ook cat 1 zijn.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  13. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Echt? Ik vind ons nml vandaag erg vredelievend, of stoort dat je XD
     
    Ysabella vindt dit leuk.
  14. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Skip de volgende 5-10 ook maar.
     
    Anouk2005 vindt dit leuk.
  15. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

     dan kom ik het over een uurtje nogmaals proberen :D
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  16. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.551
    13.821
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Jup. Ik hou me afzijdig van topics die me geen hol interesseren :thumup:
     
    Evanesco, Mamafiets en Liekje81 vinden dit leuk.
  17. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.654
    31.203
    113
    Vrouw
    Thanks. Zal ook wel kloppen. Kerst was vreselijk druk, met eerst verjaardag van jongste en daarna de opa en oma's op bezoek/logeren. En tussendoor ook nog gewerkt.

    Net terug van rondje hardlopen. Dat doet altijd goed.
    En ik ga ook maar weer terug naar huisarts/praktijkondersteuner voor doorverwijzing. Voelt weer zo als falen.

    Als je zit te huilen bij de huisarts omdat je weer moet werken. Dan is het wellicht te vroeg? Laat je niet opjagen door bedrijfsarts met hun schema's voor reïntegratie! Hoe moeilijk ook. Jij bent de enige die echt kan aangeven of je het al aankan.
    Knuf terug❤️
     
  18. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.262
    16.645
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  19. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.262
    16.645
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    @harlene2014 , sorry kan het niet laten. Het is ik vind en niet ik vindt, alsjeblieft niet doen en al helemaal niet als je overweegt het onderwijs in te gaan, niemand moet dit zo schrijven.
    Sorry!!
     
    RachelleNM, Leesteken, Iertje81 en 4 anderen vinden dit leuk.
  20. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.654
    31.203
    113
    Vrouw
    Serieus?
    Daar valt mijn mond weer van open. En van anderen die bij aankomst gaan lopen poetsen en filters controleren.
    Ik ben doorgaans heel tevreden over huisjes van Landal. Meestal schoner dan mijn eigen huis. En zo'n viespeuken zijn we niet hoor.
     

Deel Deze Pagina