Wat veel WW'ers! Nooit gevolgd, mag geloof ik ook niet als je bv geeft? Na de bevalling van onze dochter ben ik kha gaan eten en daarmee alle zs kilo's (ook 30+) kwijtgeraakt. Nu mag ik alleen khb eten, maar merk dat ik daardoor wel meer 'hoofdhonger' heb. Sowieso door de bv veel meer trek, wat natuurlijk niet echt helpt Maar; was vanochtend wel mooi 1.4 kg kwijt (ja ik weet het, is alleen vocht, maar 't voelt toch leuk )
WW heeft juist een specifiek bv programma! Je krijgt extra punten voor dat extras dat je nodig hebt als je bv geeft en zelfs nog als je gedeeltelijk bv geeft. Maar als khb voor jou werkt, waarom niet he? Goed bezig juist! Ik vind de eerste week ook altijd de leukste mbt wegen. Kan niet wachten tot t woensdag is Ook al weet je dat t vocht is, weg is weg!
Ja ik ook pas echt elke week meten en wegen etc na 6 weken. Na mijn eerste bevalling had ik na mijn verlof nog 5 kilo te gaan, maar daar ging ik me pas na 9 maanden zorgen om maken. Toen ging het heel vlotjes maar nu wil ik gewoon sneller weer mezelf fit voelen en sneller in actie. Bedankt vj reactie iig!! Mooi menu-tje, wel wat weinig??
Bedankt vj reactie! Nou dan is dus gelukkig langzame hoop hihi. Het is lastig omdat ik weer soort van opnieuw moet beginnen maar goed, dat heb ik graag over voor het mooie meisje wat nu lekker bij me ligt te slapen! En zal idd wel goed gaan komen....tzt! Nu maar weer even aan de wandel, door de regen hihi
Toen ik nog borstvoeding gaf had ik echt altijd honger. Begon de dag met 4 volkoren boterhammen met pindakaas, en had dan nog serieus trek. Dus afvallen was er toen niet bij. Niet handig want tijdens mijn zwangerschappen kon ik ook de hele dag blijven eten. Dus de verhalen dat je 'vanzelf' af zou vallen door bv gingen voor mij echt niet op. Nu weer goed bezig. Net twee schaaltjes met komkommer en paprika neergezet. Lekker gezond snaaien En zoontje doet gezellig mee. Is dol op paprika.
Ook hier een WW’er sinds 2 januari, dus echt pas net. Ik volg het paarse plan, dit kwam als beste naar voren nadat ik wat vragen had beantwoord. Ik kijk best vaak naar de recepten die er tussen staan en maak daar(regelmatig) iets van. Vanochtend yoghurt met mango en vanmiddag drie rijstwafels met kipfilet en zilveruitjes met komkommer. Tussendoor druiven en kippensoep. Probeer alleen maar water en thee te drinken en max twee kopjes cappuccino. Maar er zit een barcode scanner op, alleen pakt hij niet alle barcodes.. Succes iedereen!
Hebben jullie nog plek voor eentje? Ik ga toch ook maar een serieuze poging wagen. Er moeten veel kilo's af, maar eerste doel is 10 kilo komende paar maanden/half jaar. Mijn schildklier werkt niet goed, dus verwacht niet dat het heel makkelijk gaat en momenteel dagelijks weer pijn, dus ook bewegen gaat lastig worden, maar niks doen helpt in elk geval niet. Dus ik ga eerst op het eten letten en proberen te wandelen. Voel me af en toe net zo'n oud wijf.
Ja dat was ook mijn ervaring tijdens de bv. Ik bleef maar honger hebben, echt niet normaal, maar ben toen toch wel de kilo's kwijtgeraakt hoor.
Is het geen bestand waar je handmatig dingen aan toe kan voegen die anderen later weer kunnen gebruiken? Ik ben ook begonnen met brinta en wat rozijnen. Maar ik ben zo lang wezen shoppen dat ik nog moet lunchen. Twee boterhammen kipfilet. Vanavond rijst, kip en roerbak. Dat balanceer ik voor ieder anders uit. Verandert de schildklier trouwens bij elk kind? Bij de eerste ging ik minder eten, ook erna. Bij de tweede ging ik bunkeren, zelfs nog twee jaar daarna. Hij is ook echt een hongerlap. Bij de laatste had ik weinig honger en dat werkt nu ook nog door.
Oh zo herkenbaar! M'n zusje was mede dankzij de bv binnen 4 weken 16 kilo kwijt. Ik heb dat geluk echt niet, als ik eet wat ik zou willen eten (bv die 4 boterhammen idd) dan kom ik gewoon aan En goed bezig hoor! Als ik dat op tafel zet, snoept dochter idd ook mee. Zo leuk en gezellig!
Heb het even opgezocht, maar wat goed! Mocht het me nu zelf niet lukken, heb ik dit nog achter de hand.
Oh ik kan dit niet allemaal bijhouden en onthouden wie wat doet en zo. Maar wel gezellig zo'n groot clubje! Hier dit lijstje: O; twee crackers met kaas L; twee zachte volkoren bolletjes met grilworst en één krentenbol met roomboter T; druiven en een banaan A; zalm met roerbakgroente Dit was bij elkaar 34 punten. Ik heb er iedere dag 30 (groene plan voor de ww'ers onder ons) en 42 weekpunten. Ik schat qua calorieen 1300/1400. Lunch was een beetje enthousiast veel, maar goed, het kan uit zo.
Hier was het vandaag: O: yoghurt met muesli L: twee sneetjes toast met een beetje zelfgemaakte tonijnsalade T: een appel en een paprika A: zelfgemaakte goulashsoep (zit niets raars in) met kaasuienbrood erbij waar ik maar een klein stukje van neem En ik zal vast mijn gebruikelijke blokje extra pure chocolade eten vanavond bij de thee: dat kan ik niet missen hoor
Nou zeg.. Krijg gewoon helemaal geen meldingen dat er hier zo druk gebabbeld wordt. Vond het zo verdacht stil in m'n notificaties dat ik zelf maar ben gaan kijken. Wil jullie allereerst een heel mooi, gezond en fantastisch 2020 toe wensen! Alle nieuwe dames welkom! De meiden die borstvoeding geven, het is enorm herkenbaar. Val door de bv ook absoluut niet af, het is juist het tegenovergestelde. Heb de hele dag door alleen maar trek in allemaal ongezonde dingen waardoor ik dus enorm zou aankomen als ik er aan toe zou geven. Ondanks de feestdagen zit ik nog steeds op hetzelfde gewicht als ervoor dus daar ben ik erg blij mee. Nu sinds vandaag weer netjes aan het letten op wat ik eet, gisteren lukte dat helaas niet met de overgebleven oliebollen Vandaag gaat het prima! Maandag m'n vaste weegmoment, hopelijk is er dan weer wat vanaf! Sinds gisteren ook weer yoga opgepakt, merk wel dat dat een hoop met m'n positiviteit doet! Moet alleen wel even wennen aan het iets vroeger opstaan O: Yoghurt met granola en banaan L: 3 boterhammen met pindakaas, smeerkaas en kipfilet T: Bakje met snoeptomaatjes A: Aardappelen, courgette, paprika, champignons, bosui en gehakt
Vandaag weer mijn bestelling van afvallen met Bregje binnen. Hier bestel ik een keer per maand. Deze keer weer nieuwe lo dough bodems voor Keto pizza. Oa mix voor Adamsbrot. Hier ben ik heel benieuwd naar. Laatste tijd weer druk op het werk en werk vaak 2 gezinnen van 3 uur. Merk dat ik dan toch liever iets makkelijks pak. De paprika met tonijn is toch niet zo makkelijk te eten on the go Ook ketocacao voor de lekkere trek. Vanavond staat er (keto) kip fajita uit de Instantpot op het menu. Ik eet die in een sla wrap met avocado, komkommer en tomaat. Mijn man en kinderen op een wrap met mais.
Klinkt goed @Elena22 Ik heb zware benen van het hardlooprondje van gisteren Morgenochtend weer een rondje en ik wil kijken of ik thuis nog wat buikspieroefeningen kan doen. En volgende week weer beginnen met bootcampen (1 of 2 keer per week). Lijstje van vandaag: O: witlofsalade (over van gisteravond) L: kwark met bosvruchten (diepvries) T: appel T2: tomaatjes en plakje kaas D: zometeen pasta met zalm en broccoli.
Dacht ik vroeger ook hoor Het ding is juist dat onderzoek heeft uitgewezen,e dat je door de andere dag wel minstens je volledige caloriebehoefte te eten, je lichaam niet in spaarstand gaat. Bij gewone caloriearme diëten gaat je metabolisme omlaag. Stel ik eet 2 dagen 1500 kcal, dan heb ik na 2 dagen 3000 kcal gegeten terwijl ik er wss 2000 nodig heb. 500 kcal afvallen dus, maar door dat elke dag te doen denk je lichaam, oei, ik moet zorgen dat ik met minder toekom, en vertraragt het zijn metabolisme, zodat je op termijn niet meer afvalt bij 1500 kcal (dat was dus bij mij ook het geval, het vertraagt en na 3-6 maanden stop je met afvallen en wordt je gedemotiveerd en kom je gewoon alles weer bij omdat je terug 2000 kcal eet, en je lichaam gewoon is om op 1500 kcal te overleven). Nu eet ik dus liefst 0-500 kcal de ene dag en 2000 de andere dag (al tel ik het niet echt, want als je onder de 500 kcal blijft is het verschil groot genoeg). en dan krijg je op 2 dagen tijd maar 2500 kcal binnen (of zelf als je veel eet, nog steeds maar 3000)., maar je lichaam krijgt om de andere dag genoeg eten binnen om niet in spaarstand te gaan. Natuurlijk spreekt dat tegen wat er ons al jaren wordt gezegd, maar al die onderzoeken worden gesponserd door ofwe pharmacie ofwel voedingsproducenten en het enige dat die willen is eten verkopen, dus zij hebben liever niet dat mensen de ene dag niets (of bijna niets) meer gaan eten. Eerder zei ik het al dat ik 'de obesitas code' heb gelezen, en zelf met een zeer brede biochemesche en voedingsleer-basis, heb ik er veel van bijgeleerd. Bovendien is alles ook effectief gebaseerd op onderzoek, en vooral ook op mislukte onderzoeken die het nut van calorierestrictie wouden bewijzen. Zo, een hele boterham sorry, ik wordt een beetje enthousiast als ik erover begin te vertellen, ik zou een heel boek kunnen neerschrijven hierover. In oktober dus zo 5 kg afgevallen op 6 weken, daarom dat ik het nu weer ben begonnen. Maar zoals ik zei, moet ik er wel even terug inkomen. Het is een mindshift.
Ik ben ook erg jaloers op degenen die beginnen met lopen. Ik heb helaas hielspoor, waardoor ik niet kan starten. ik hoop door af te vallen da het vanzelf voorbij gaat. Vroeger liep ik erg veel (en bleef daardoor ook slank ) en ik vond dat gevoel geweldig en heb nog geen andere sport gevonden die dat gevoel kan evenaren helaas. Ik heb ook problemen gehad met mijn hormoonhuishouding, maar ik weet niet of je borstvoeding geeft, maar ik ben daardoor wel wa bijgekomen. Toen ik ermee gestopt ben, ben ik op slag 6 kg afgevallen op 2 weken, terwijl ik aan mijn voedingspatroon niets veranderd had. Sindsdien helaas niets meer eraf (al meer als 2 j geleden )