Een dopler zou ik ook niet zo snel doen. Veel te spannend als je het hartje niet kunt vinden. Hier heb ik ook al in moeten schrijven voor kdv. En dan nog is er geen garantie voor een plek.
Meiden, wat zouden jullie doen. Dinsdag 14 januari staat m'n eerste echo in het ziekenhuis gepland. Nu hebben ze bij de vk praktijk echo spreekuur op woensdag ochtend. Ik woensdagochtend (6w4d) daarheen kunnen gaan om alvast te gluren. Zouden jullie gaan of niet? Redenen voor mij om wel te gaan: - weten of 't op de goede plek zit - mogelijk al hartactie zien Redenen om niet te gaan: - mogelijk nog geen hartactie zien
Niet lullig over voelen. Helaas moet je jezelf tegenwoordig wel goed indekken. Met eigenlijk alles. Ik had het net zo aangepakt.
Luister naar je gevoel. Zou je er mee om kunnen gaan als er nog geen hartactie is? Zo niet dan zou ik het sowieso niet doen.
Als ik eerder had gekund ging ik. Ik vond het tot aan de eerste echo echt lang duren. Jij ook, geloof ik Dan al hartactie is ook heel vroeg, hoor. Ik zou niet ongerust worden als dat er nog niet was te zien. Belangrijker voor mij was om het embryo te zien op de goede plek en dat het de goede afmetingen had. Dat er een kloppend hartje te zien was, was meer de kers op de taart. Met of zonder kloppend hartje te zien is het gewoon zoooo bijzonder en zie er voel en weet jij ook wel of het goed zit of niet. Tenminste zo ervaar ik het. Dus ja. Ik ging. Maar iedereen is anders. Lekker op je gevoel af gaan
@Emmy30 Ik zou gaan, wel in het achterhoofd houden dat je het hartje mss nog niet zal horen/zien, maar dan ben je toch al een stuk gerustgesteld als alles er goed uit ziet. @Pleegmoeder34 Ja, hopelijk wordt het geen al te warme zomer. Vorige keer ben ik bevallen eind mei en toen was er net een hittegolf, dat was niet aangenaam! Pas bevallen zitten puffen en zweten in een short en een topje. Baby ipv van leuke kleertjes, alleen maar een rompertje aan. Ik ben ook extra moe en heb het snel koud. Al die ongemakken, maar we weten voor welk doel het is hé Tot een week of 14 heb ik de vorige keer het meest last gehad van misselijkheid, en de zwaarste weken waren bij mij rond de 8 à 10 weken. Daarna wel nog misselijk in vlagen.
Jammer he @indy90 dat we ons nog steeds moeten wapenen omdat het gewoon zo vaak nog gebeurt... Heel veel succes in ieder geval.
Gewoon gaan. Ik had hem op 6+1. Toen was er wel hartactiviteit maar geen hartje nog. Maar de rest zat er wel. Het was gewoon zo fijn te weten dat het goed zat, geen bbz was en dat ie al aan het opstarten was. En 6+4 is al verder dan 6+1 maar geen garanties nog hè.. Het kan maar hoeft niet.
@Pleegmoeder34 opzich wel ik spuug 1 of 2 keer smorgens en dan gaat het wel weer. De rest van de dag is het in vlagen. Ik heb wel een middeltje gekregen in de vorm van zetpillen maar dan mag ik 24 uur niet rijden en dat vind ik ook niet ideaal. Dus voor nu leg ik mij er maar even bij neer. Ik zal morgen een nieuwe foto maken en dan hier even een plaatje neerzetten @indy90 ja haha daar ben ik ook wel bang voor. Nu lekker 3 dagen vrij dus lekker veel gaan slapen @Emmy30 je moet doen waar jij je goed bij voelt. Ik snap heel goed dat je nieuwsgierig bent en even wilt spieken. Zolang je in je achterhoofd houd dat een kloppend hartje nog niet zeker is denk ik dat het weinig kwaad kan om heen te gaan.
@Pleegmoeder34 hier zijn mijn baby vetjes haha. Ik heb normaal wel wat stevigere bovenbenen en billen maar mijn buik is plat. Nu dus niet meer mijn broeken zitten ook een beetje gek maar ze kunnen niet meer op mijn buik..
Wij zijn net lekker uit eten geweest bij de Italiaan met zn 3en. O. Is zo'n heerlijk kind. ❤ Hij heeft heerlijk gesmuld van een pasta. Hij is echt super gezellig om mee uit eten te gaan. Hebben jullie ook zulke rare dromen? Vanacht ook weer echt een bizarre droom. Iets met een lijk wegwerken.. heb iets te veel series gekeken..
Ja, rare enge dromen! Het lijkt zo echt, he. Kwam je snel weer in slaap? Hier soms ook. Sowieso levensechte dromen. Zo droomde ik laatst dat Nick Carter van de Backstreet Boys hier in huis kwam logeren met zijn gezin. Maar hij zei ook tegen mij dat hij verliefd op mij was. Wat een fantastische droom . Kan er niks aan doen. Fan sinds ik 11 jaar was. Ik heb een broek besteld bij wehkamp van mama-licious. Wat waardeloos zeg. Zakte steeds meer af en toen ik hem aan deed vandaag trok ik zo een gaatje bij een riem lus. Die gaat dus weer terug. Waar kopen jullie mooie positie kleding? En wat vinden jullie lekker zitten? Broeken of toch meer jurkjes?
O is van juni 2018. Nu dus 1.5 jaar oud. Heerlijke leeftijd. Ik vind de positie broeken van h&m heel fijn. Niet duur en gewoon prima kwaliteit. Als je wat meer buik krijgt is een jurkje erg fijn.
Ja geweldige leeftijd ❤️. Bijzonder ook he zo . J. is bijna 2. Eind deze maand. En op zijn verjaardag ben ik 12 weken en 2 dagen zwanger. Gek he. Wij waarbij het niet waarschijnlijk waren dat er kinderen van onszelf kwamen gingen pleegzorg doen en nu op zijn 2e verjaardag ben ik 12 weken zwanger. Ik geloof in God en ik geloof hoe dan ook dat dit allemaal niet voor niets is. Je leven moet zo lopen. J. moest ook bij ons komen. Als ik eerder in verwachting was geraakt was dat waarschijnlijk niet gebeurt.
Ohh lekker zeg @indy90 wat fijn dat hij zo makkelijk is! Kan je nog een beetje knap eten? Ik zit echt na een paar happen vol. rare dromen heb ik zeker en inderdaad super echt.. ben dan blij als ik wakker word. ik heb wat kleding overgenomen van een collega dus ik heb 4 broeken en wat shirts en jurkjes ideaal en voor een leuke prijs. En ik denk dat ik er maar aan toe moet geven haha. Savonds draag ik chill broeken of mijn broek los. En bh’s zijn verschrikkelijk.. die doe ik het liefst niet aan
hoe mooi dat dat zo valt. Het heeft zo moeten zijn. En het is al eerder gezegd maar ik vind het zo mooi dat jullie een kindje van iemand anders in jullie hart hebben gesloten voor een veilige en betere toekomst. Jullie zijn prachtige mensen ❤️
Ik geloof niet in een God. Maar inderdaad wel in het het heeft zo moeten zijn. Ik ben nog elke dag intens dankbaar voor hem in ons leven. ❤