@Tess27 Ben zelf allergisch voor aantal wasmiddelen en gebruik voor de baby was gewoon mijn eigen wasmiddel (colorreus). Nu voor de eerste wasjes geen wasverzachter maar als het straks in de grote hoop meegaat de "sensitive " versie , iets anders verdraag ik zelf ook niet.
@Tess27 Ik gebruik normaal robijn wasmiddel en wasverzachter. Gebruik nu voor de babykleertjes wasmiddel van de AH zonder parfum en kleurstoffen voor het eerste wasje. Straks gaat het gewoon mee op de hoop. Hebben jullie met de babywasjes ook soms van die mini wasjes nu?
Gefeliciteerd @Miekje86! Jullie kleine man is er! Ik ben ook deze week begonnen met wassen. Inmiddels voel ik de druk wel om wat te gaan doen. Heerlijk al die kleine kleertjes. Ik was de eerste keer wel alles met Neutral. Vanaf dat ze geboren is gooi ik een deel bij onze was in. Gaat dat goed dan gaat alles standaard met onze was mee. Veel handiger. Bij de eerste heel lang met Neutral gewassen en alles apart, maar dat vind ik nu teveel gedoe. Behalve als ze er niet tegen blijkt te kunnen.
Ja dat wil ik dan ook. Nu toch al Neutral in huis dus eerst was daarmee en dan kijken met eigen wasmiddel hoe er gereageerd word.
En neutral vind ik ook waardeloos schoonmaken. Hier ook kind met overgevoelige huid en eczeem maar van neutral in bad of bodylotion etc kreeg hij echt mega uitslag. En op t gewone goedkoopste wasmiddel geen enkele reactie
Voordat de ballon 2 werd gezet had ik thuis al vermoeden dat slijmprop begon te verliezen en de gyn keek en yep, die haalde flink stuk weg. Dus de rust van vannacht na verwijdering ballon 1 heeft wel iets gedaan. Verlies nu telkens stukken. Hopelijk morgen eindelijk eens een inleiding.... Als er nog zo weinig gebeurd gaan ze hormonen proberen en vrijdag inleiden. Blijft maf, zelfde termijn als met zoon 1 en dat ging gelijk goed en nu is mijn lichaam er 100 procent NIET klaar voor nog. Alsof t lijf is vergeten hoe het werkt. Heb ook 2 uur aan de ctg gelegen vandaag, omdat kind zoveel bewoog dat de meting rustig langdurige haperingen (en veel alarmeringen want dan pakte de sensor mijn hartslag) had en daarmee niet te beoordelen was en ze meer tijd nodig hadden.
Ik had net controle bij de VK en toen ze vroeg hoe het ging, ging ik spontaan huilen (zo ben ik dus normaal echt niet haha). Ik verlies ook al dagen stukken slijmprop en heb heel veel buikpijn, maar het zet maar niet door. Ze heeft getoucheerd en ik had 2cm! Dus toen heeft ze ook gelijk gestript en daar was ze zeer positief over, dat het erg makkelijk ging. Als het niet doorzet dan word ik vrijdag weer gestript! Moet zeggen, dat geeft toch al wel wat rust.
Hopelijk lukt het morgen en kun je lekker babyknuffelen! Ik lees hier nu regelmatig dat er dames worden gestript. Doet zoiets niet super veel pijn?
Ik ben nog nooit gestript, dus geen idee. Het toucheren vinden sommigen al pijnlijk. Ik vind het niet prettig, maar pijn doet het zeker niet.
Gefeliciteerd voor de dames die recentelijk bevallen zijn lekker genieten van jullie gezinnetje oh heb alles al gewassen aan kleine maten met nu lekker met andere dingen aan het rommelen, heerlijk vind ik dat sorry kreeg geen meldingen maar heb beetje bijgelezen
Gefeliciteerd voor alle dames die recent bevallen zijn! Hopelijk kunnen @LaQueen en @GroeneBomen en alle anderen die er enorm aan toe zijn hun kleintje snel in hun armen sluiten Ik heb de kleertjes deze week ook gewassen. Ook gewoon met mijn eigen wasmiddel. Heerlijk om dadelijk verder toe te geven aan mijn nesteldrang als ik dadelijk verlof heb
Ik heb echt een enkel kledingstuk met eigen wasmiddel gewassen, want ik vind het echt onzin om voor een paar kleine dingen een hele wasmachine te laten draaien met Neutral. En is het meteen een test, toch? Voor nu heb ik bijna alles gewassen voor de eerste keer. Moet alleen het babynestje nog even wassen voor de eerste keer. Vind dat wel zo fris.