testen met oploop! Ik vind ze voor de termijn misschien wel wat licht (15dpo toch), maar ben je wel zeker van je eisprong? Ik hoop dat ze komende dagen verder oplopen naar een knaller!
Ja ik ben wel zeker van mijn eisprong maar bij mijn eerdere zwangerschappen testte ik ook heeeeelll licht op 12 dpo en had ik dezelfde oploop als nu Ze nemen gewoon de tijd bij mij hahah
Door jouw verhaal over je verleden, heb ik ook wel vertrouwen. Als dit bij mij was, niet. Normaal is zo'n trage oploop (na nod) met bruinverlies niet hoopgevend maar jij weet inmiddels dat er een goede zwangerschap uit voort kan komen.ik ga duimen. Voor nu een voorzichtige gefeliciteerd.
Ne nee Maar zou eerder verwachten dat je dan een afloop zou zien. Maar goed ik had echt hele lichte bruinige afscheiding alleen bij het afvegen en heb het sinds vanmiddag ook niet meer gezien
Ik vind het een mooi oploop! Hopelijk stopt dat bruinverlies snel want ik kan me heel goed voorstellen dat dat je niet lekker zit.
Eren oploop is goed, maar een heel langzame helaas niet altijd. Bbz, biochemisch. Alles is mogelijk. Ook goede zwangerschappen, maar dan is dit waarschijnlijk geen streepje van na NOD want dan verdubbelen waardes van in de 100-en. Dan zijn streepjes echt knallers. Als streepjes zo licht zijn, heb je ongeveer 10 tot 50 hcg en dit is niet na nod. (Ik heb jarenlang in MMM gelopen bij een professor in Gent vandaar dat ok er dus veel van weet) Normale hcg op nod is 100. Maar bij 50 zie je ook al doorgaande zwangerschappen. Succes, als je zelf het gevoel hebt dat t goed zit, komt dit vast ook wel goed.
Ik heb even een foto gemaakt van de test van eergisteren en van nu om de oploop in 2 dagen te beoordelen. De onderste test heb ik net gedaan
Ja doe ik nu zeker het bruinverlies is ook gestopt en deze test van vanmorgen geeft me rust. Test nu dinsdag nog 1 keer voor de knaller en dan stop ik en wacht ik op de echo van 3 februari Bedankt voor je berichtje