Maar heb je het echt via de dispute knop geprobeert of via de verkoper? Want via dispute ga je rechtstreekt met ali in onderhandeling en passeer je de verkoper. Ik heb het al een stuk of 10x meegemaakt in de laatste jaren en nog nooit mijn geld niet terug gehad. Helemaal als de verkoper zelf niet reageert en je dit aangeeft bij ali dan geven ze je gelijk en dus je geld terug.
Die filmpjes etc. zullen wel flink meetellen ja. Nu je het zegt: er staat me idd. bij dat we de basisschool toestemming moesten geven voor het opvragen van informatie over onze zoon bij de PSZ: idd. héél bijzonder dat er vanuit de PSZ nog niet is gesproken over de inhoud van hun observatie(s). Ik zal er volgende week meteen achteraan gaan.
Ja dat zou ik ook niet gauw doen. Zag toevallig gister iets voor 35 euro ofzo. Dat was al een bedrag waarover ik twijfelde of het wel verstandig was via ome Ali te bestellen...
Oké wij hadden dus al minstens 3 observaties moeten krijgen zie ik nu.. Ik ga dadelijk eens polsen bij n kennis die haar kindje op de andere locatie één dorp verder heeft zitten om te vragen of ze daar wèl wat ermee doen.
om moedeloos van te worden inderdaad. Ik ben begonnen met multi vitamines geven want ik vond het wel erg lang duren. Duimen dat de fase voorbij is
Mijn mond valt er van open dat ik hier 2 dagen niet kijk en nu 12 pagina's in moet halen Heb ik iets gemist?
Ik ben volgens mij zo'n beetje de enige op aarde die het niets kan schelen of kleding van dit seizoen is of niet.. Verklaart trouwens wel meteen waarom ik die kindermerkkleding bijna niet verkocht krijg
Ik sluit me bij je aan. En dan koop ik nauwelijks merk, ik koop wat ik leuk vind..... En ik verkoop ook niks...
Hier nog zo een. Vroeger riep ik altijd dat ze maar gewoon met de pot mee moesten eten. Maar dat heb ik al lang opgegeven. Vanavond voor ons een heerlijke maaltijdsalade met stokbrood. Oudste blik tomatensoep met stokbrood. Jongste alleen maar stokbrood en een paar stukjes paprika. En zo gaat het bijna altijd. Ik maak een tosti, of ze mogen een boterham. Want warm eten is altijd gedoe. Maar beiden zijn ze kerngezond, groeien goed en lengte en gewicht prima in balans. Dus t zal wel loslopen.
Zoals jij het zegt zal het toch via de verkoper zijn geweest ben ik bang. Ik zal morgen nog eens kijken.
Jij hebt duidelijk niet mijn schoonfamilie. Dat is in de categorie: ja, we hebben zaterdag om 4uur gereserveerd. Morgen, dus. Oh jullie kunnen niet, dan reserveren we toch voor zondag?
Volgens de reclame van de ABN AMRO wel. In de app kan er steeds meer, vroeger moest je altijd een nummer bellen, tegenwoordig kan het blokkeren ook via mobiel bankieren.
Op de Rabo site staat het wel dat het kan. Kan enkel via de app.Helaas is het niet meer gelukt want wschl te lange tijd tussen Nu wachten op zijn nieuwe pas.
Is men in de kinderopvang niet zo'n fan van. Leer het maar in het Nederlands, dat is je moedertaal. Het worden ook wel gekscherend 'Dorakijkers' genoemd. Niks van aantrekken
Haha, ik denk inderdaad dat dat in deze tijd niet meer zo heel bijzonder is. Mijn dochter praat ook veel in het Engels... Lang leve die (meestal) vervelende filmpjes op YouTube
Dat we ein-de-lijk na 10 jaar huwelijk onze financiën keurig op orde hebben, met een overzicht van alle uitgaven en potjes voor alles. De vlag mag uit