Ik denk dat ik nu mijn eisprong wel ongeveer heb, een zeurend gevoel onder in mijn buik. Verder nog niks. Morgen test ik nog 1 keer en dan geen we weer op het wachtbankje voor een kleine 2 weken....
@Joyce2013 meestal weet je zelf wel al of het goed zit of niet. Ik hoop maar dat je snel duidelijkheid hebt. @Edge want al die vage klachten... is het nu wel of is het nu niet? Echt om gek van te worden altijd. @Jiseb Ik zal voor je duimen! @Lamia nog gefeliciteerd met je verjaardag! Ik hoop dat je een leuke dag hebt gehad. Ik zie helaas niets... maar dat zegt natuurlijk niets. Ik hoop dat je woensdag meer duidelijkheid hebt. Ik gun het je van harte! @Jorietje Hoe is het nu met jou? Niet de moed opgeven hè! En gewoon plezier maken!
Thnx! Nee ik geef de moed nog niet op. Maar wat wel in mijn hoofd rondspookt is dat ik volgende maand 40 wordt. Dus de kans om nog zwanger te raken neemt voor mijn gevoel echt af.. maar aan de andere kant zijn er genoeg vrouwen die boven de 40 nog zwanger zijn geworden. Dus dubbele gevoelens. De wens is echter nog zo sterk, dat ik me niet voor kan stellen dat het niet meer gaat gebeuren. Daar hou ik me vooral aan vast. De eisprong zit er weer aan te komen. We gaan het gewoon gezellig maken komende dagen. Deze ronde zonder ovutesten. Merk alleen wel dat ik het lastig vindt om hier enthousiast mee te praten. Maar dat zal wel weer goed gaan komen. Even een klein dipje, zullen we maar zeggen
@Jiseb: hoe was je ovulatietest vandaag? Mag je officieel het wachtbankje op? @Jorietje: kan me voorstellen dat je met gemixte gevoelens zit. Ik hoop echt dat het nog weggelegd is voor jullie! Jij zit vandaag ook op CD11 toch? @Joyce2013: nog steeds rustig? Hier weer eens wat geks... zit op CD11 en heb opeens last van wat spotting... licht roze en helderrood. Snap er niks van. Verwacht mijn eisprong ergens eind van de week tot begin volgende week, dus vind het maar een vreemd moment. Kan wel in mijn FertilityFriend terug zien dat ik toen ik zwanger werd van mijn oudste op CD10 ook wat spotting had, dus hopelijk is het een voorbode van een hele vruchtbare maand . Mijn man is inmiddels wel helemaal om. Ondanks dat ie echt veel aan zijn hoofd heeft, is de wens bij hem ook te groot, dus hij wil er deze week wel echt voor gaan ♥
Ik weet precies hoe jij je voelt! Ik werd deze zomer 40 en toen had ik ook echt een dipje. Ik voelde mij te oud, het is echt zo'n magische grens. Ik heb huilend op de bank gezeten met mijn man met dat ik het niet meer wilde omdat ik mijzelf nu zo oud vond (terwijl ze mij altijd 10 jaar jonger schatten en heel sportief ben). Hij heeft me er toen doorheen gesleept en gezegd dat we het iig tot december zouden proberen. Dat was voor mij echt de grens. En voila... als je meer over je gevoelens kwijt wilt mag je dat eventueel ook in een pb naar mij doen hoor...
Hier weer eens wat geks... zit op CD11 en heb opeens last van wat spotting... licht roze en helderrood. Snap er niks van. Verwacht mijn eisprong ergens eind van de week tot begin volgende week, dus vind het maar een vreemd moment. Kan wel in mijn FertilityFriend terug zien dat ik toen ik zwanger werd van mijn oudste op CD10 ook wat spotting had, dus hopelijk is het een voorbode van een hele vruchtbare maand . Mijn man is inmiddels wel helemaal om. Ondanks dat ie echt veel aan zijn hoofd heeft, is de wens bij hem ook te groot, dus hij wil er deze week wel echt voor gaan ♥[/QUOTE] Woohoo! Ga ervoor!
@Yesera wat gek inderdaad, duim inderdaad voor hele vruchtbare maand voor jullie! Fijn dat je man ook zo graag wil, zo fijn als je beide er voor wilt gaan ❤️! @Jorietje digi knuf voor jou, snap dat je gevoel. Hier alles rustig vandaag... klachtjes blijven maar kan ook progesteron zijn... lastig hoor dit, houd jullie op de hoogte.
Nee eigenlijk niet.. omdat dat oude bloed altijd een voorbode was. En ik nog tot woensdag ongesteld kan worden. En ik al vorige keren zo vaak in de zeik genomen door me eigen lijf. Dus ik wacht af en anders doe ik donderdag een test.
Wat knap! Ik vind die 2 weken wachten altijd zooooo moeilijk. Te nieuwsgierig denk ik! Haha. Maar ik snap je wel. Als je al een paar keer voor de gek bent geworden door je lichaam dan is het idd anders.. ik hoop met je op een positieve test donderdag!
@Joyce2013 oh het blijft nog even spannend dus. Hoop toch voor je op mooi nieuws! ik heb vanmiddag een mooie termijnecho gehad alles was goed en het kindje was heerlijk aan het bewegen! Uitgerekende datum blijft nog steeds op 2 augustus staan. Zo fijn om te zien en weten waar ik het allemaal voor doe, hoop nu toch ook dat de misselijkheid snel gaat afnemen
Wat super zeg zo een goede termijnecho is wel heel fijn! Gefeliciteerd ❤️ Ja mixed signals hier hoor, toch weer net bruin bij afvegen, tegenover gevoelig borsten, misselijk en duizelig. bescherm mezelf en ga er vanuit dat menstruatie uiterlijk woensdag komt.
Oh @Joyce2013 ik ben gewoon zenuwachtig voor jou . Je symptomen klinken wel heel positief, maar begrijp dat je heel terughoudend bent. Knap dat je zo'n geduld hebt. Gefeliciteerd @Esther519! Fijn zo'n mooie termijnecho. Hoop ook voor je dat de misselijkheid snel zakt. Hier lijkt spotting weg te zijn en inmiddels meer waterige afscheiding. Mijn lichaam lijkt zich dus langzaamaan klaar te maken voor een eisprong. Kruip er vandaag in ieder geval vroeg in, want de jongste vond het om 3:45 uur tijd om op te staan vanochtend zzzzzzzz. En dan hopelijk de komende dagen genoeg energie en tijd om het gezellig te maken met mijn man .
Weer een dag overleefd zonder te testen echt, ik snap niet hoe jullie dat zo goed volhouden! Haha Ik denk dat ik nog zo’n 4 dagen heb tot mijn NOD en nu begint het toch wel te kriebelen! Zo vervelend als je onregelmatig bent en dus geen idee hebt.. misschien toch maar aan ovulatietesten beginnen..
Hier net rood gespot, helaas! Volgende ronde even niet maar daarna weer een ronde wel . Succes allemaal ik duim voor jullie!!!