Bedankt allemaal! X Kreeg om 9:30 een telefoontje dat ik om 10:00 bij de gynaecoloog terecht kon. Ze heeft inderdaad nog een tweede echo gemaakt. Zelfde conclusie natuurlijk. Verder zag alles er goed uit. Wel echt kut. De kans dat je nog een miskraam krijgt nadat je al een kloppend hartje hebt gezien is klein, maar wel aanwezig. Ook de voor- en nadelen besproken van afwachten, medicijnen en curettage. Heb gekozen voor medicijnen. Moet vanavond een tablet slikken en vrijdagochtend 4 tabletjes vaginaal inbrengen om de miskraam op te wekken. Hopelijk valt het mee. Ik denk dat ik lekker bij jullie blijf. Het is zo’n lief clubje <3
Ik heb vreselijke steken linksonder, en vruchtbaar slijm. Mijn positieve ovulatietest was afgelopen zondagochtend. Huh?
@Talithaaa hoop dat het allemaal mee valt voor je en dat je er weinig last van krijgt. Ik blijf ook bij dit groepje want het is hier gewoon fijn. @chantalvl kak zeg. Wanneer is het nou? Hoe heb je deze maand je ovulatie gevonden? Zit te denken of ik ook wel eens na mijn eisprong nog wat slijm had. Maar weet ik eigenlijk niet. Ik ben sowieso slecht in slijm zoeken hihi.
@chantalvl, ik duim voor je!! Mijn slijm is niet meer weg gegaan en je zou denken dat ik nu zelfs een eisprong heb
Maar als mijn ovulatie nu zou zijn ja dat wel heeeel laat. En dan zou het raar zijn als ik afgelopen zondag al positieve test had.
Met ovulatie testen. Die digitale van CB. Ik heb na mijn ovulatie wel eens afscheiding, maar dan altijd witte crème. Nu is het echt glibberig wit, beetje als haargel. Ook heb ik steken die ik altijd alleen rond ovulatie heb.
Klinkt tóch wel hoopvol hoor! Die afscheiding heb ik nu ook! Ik had de vorige ronde ook een innesteling op 5 dpo.... Spannend! Nu ik terugkijk... Nu ook deze ronde. Zelfs op 4 dpo als mn ei idd een dag later is geweest
Echt zulke afscheiding? Ik had bij vorige zwangerschap heel veel witte afscheiding. En ik ben nu denk ik 3 dpo.
@chantalvl Ik heb ook die afscheiding. Dat is begonnen op 3dpo. Op 7dpo had ik er een beetje bloed bij (innestelingsbloeding?) Ik zit nu op 14 dpo en als ik geen test had gedaan, dacht ik dat mijn ei eraan zou komen