Ik voel me redelijk kalm nog. Ik denk dat ik volgende week een stuk zenuwachtiger ben. Maarja ik houd liever rekening met dat ik ongesteld wordt dan kan het alleen maar meevallen.
Oh wat spannend zeg. Ik heb vast een test gekocht van clearblue die ook weken aangeeft. Daar staat geloof ik op wel/niet zwanger. Dus bij twijfel zou je zoiets ook nog kunnen overwegen.
Spannende tijd he! Ik hou/hield ook altijd met het negatiefste rekening, zag ons al richting de IVF gaan
Mijn week begint niet zo goed...ketel is kapot gegaan en onderdeel was niet op voorraad dus lekker al hele weekend in de kou gezeten..hopelijk snel gemaakt. En ben vanmorgen door mijn rug gegaan..heb ik 1x eerder gehad en niet echt fijn. Over een uur naar de fysio...het is wat..
Hoe gaat het met iedereen??? Morgen eindelijk meer duidelijkheid...spanning loopt wel op...maar ben zo bang voor weer teleurstelling....geen idee waarom.
Spannend! Hoop dat het gelukt is! Hoeveel dpo ben je? Hier gaat het goed, cd 6 van poging 2. Overgestapt van clomid naar gonal F en het is zoveel fijner, heb bijna geen bijwerkingen, terwijl ik me van clomid heel rot voelde. Wel even spannend of deze ronde doorgaat, want manlief gaat zaterdag op vakantie. Als vrijdag te vroeg is voor IUI dan stoppen we en telt deze IUI niet mee zei de fert.ass. duimen maar. Als er trouwens dames willen meeschrijven in mijn 'behandelgroepje', van harte welkom. Daar zijn meerdere dames die net gestart zijn met IUI of andere behandeling, nog gaan starten of er zwanger door zijn geworden. Fijn om ervaringen te delen. Heet : start fertiliteitstraject jul/aug/sept 2019
Klinkt beter Gliss! Hopelijk nu succes en ook dat het door kan gaan. En Suus hopelijk hetzelfde resultaat als bij mij... Het is namelijk gelukt! Gewacht, vandaag getest