NOD 1-15 februari 2020

Discussion in 'NOD forum' started by STine08, Jan 8, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zebraman

    Zebraman Bekend lid

    Nov 26, 2019
    718
    624
    93
    Female
    Fotograaf
    Hopelijk blijft ie zichtbaar! De test is hier nog nat, later nog eens kijken als hij is opgedroogd!
     

    Attached Files:

    margarethd, xLisz, Belle0872 and 4 others like this.
  2. Rabi

    Rabi Fanatiek lid

    May 9, 2019
    1,015
    893
    113
    Female
    Omgeving Amsterdam
    Yes ik zie hem duidelijk! Alvast een voorzichtige felicitatie, hopelijk blijft ie oplopen!
     
    Zebraman likes this.
  3. nosilla

    nosilla Fanatiek lid

    Oct 31, 2016
    1,584
    981
    113
    Female
    Niet in Nederland
    Jaaa! Ik zie ‘m! Gefeliciteerd! :D
     
  4. Ajuuparaplu

    Ajuuparaplu Fanatiek lid

    Jan 15, 2020
    1,523
    1,118
    113
    Female
    Ik zie 'm ook! Spannend! (mannen snappen niets van streepjes volgens mij. Die van mij denkt na 2 kinderen nog steeds dat het 2e lijntje net zo donker moet zijn als de controlestreep anders is ie negatief. Inderdaad een digitale voor meneer hier gehaald )
     
    Zebraman likes this.
  5. nosilla

    nosilla Fanatiek lid

    Oct 31, 2016
    1,584
    981
    113
    Female
    Niet in Nederland
    @blackbird Heb jij al een positieve ovulatietest?

    Ik twijfel of de test die ik vanavond deed hetzelfde is als die van vanmiddag of lichter. Als hij morgen niet verder oploopt ga ik ervan uit dat vanmiddag dan toch mijn piek is geweest.
     
  6. WienerMelange

    Jan 22, 2020
    47
    17
    8
    Female
    Waarom niet met ochtendurine? :)
     
  7. Zebraman

    Zebraman Bekend lid

    Nov 26, 2019
    718
    624
    93
    Female
    Fotograaf

    :roflmao: ja dat zegt die van mij dus ook! Hij is misschien nog in de ovulatie test vibe, lichte streep = negatief! :p
     
  8. Zebraman

    Zebraman Bekend lid

    Nov 26, 2019
    718
    624
    93
    Female
    Fotograaf
    Ik heb hem inmiddels al gedaan :oops: maar heb de Expres nog liggen voor morgen.:D
    De tweede urine, omdat ik hier begrepen heb dat deze geconcentreerder is dan ochtend urine.
     
  9. blackbird

    blackbird Fanatiek lid

    Sep 7, 2009
    1,434
    48
    48

    Nee:( Nog altijd negatief. Volgens mijn "berekeningen" moest mijn ei vandaag zijn maar nog altijd geen positieve ovu test... verdorie.. ik heb nog maar 5 testen.. daarna houd t even op.
    Nu dillema.. wel of niet gezellig maken.. want wat als ik morgen wel een positieve test heb.. dan is het zaad niet meer "top" o_O
     
  10. WienerMelange

    Jan 22, 2020
    47
    17
    8
    Female
    Jaa ik las later verder en zag je foto, ik denk ook een 2e streepje te zien hoor! Voorzichtig gefeliciteerd en fingers crossed
     
    Zebraman likes this.
  11. Zebraman

    Zebraman Bekend lid

    Nov 26, 2019
    718
    624
    93
    Female
    Fotograaf
    Wat rot van die ovulatie testen die niet mee werken deze cyclus meiden... Ik zou het in jullie beide gevallen vanavond wel gezellig maken met jullie partner, en dan overmorgen weer om zo'n groot mogelijke kans te creëren. En ondertussen draaien mijn duimen op volle toeren voor jullie en de rest ♡
     
    nosilla likes this.
  12. nosilla

    nosilla Fanatiek lid

    Oct 31, 2016
    1,584
    981
    113
    Female
    Niet in Nederland
    @blackbird Pfff irritant hè :confused: Ik zou het gewoon vanavond gezellig maken en dan als hij morgen positief is toch morgen ook nog een keer. Je hebt uiteindelijk maar 1 cel nodig dus zou het er gewoon op wagen dan.

    Wij hebben gister seks gehad dus wilde eigenlijk wachten tot morgen weer, hoop dat de test dan eindelijk positief is :rolleyes::D En als hij morgen positief is dan doen we het dinsdag ook nog wel een keer voor de zekerheid denk ik :roflmao:
     
  13. blackbird

    blackbird Fanatiek lid

    Sep 7, 2009
    1,434
    48
    48
    O ja en streep is best duidelijk! Voorzichtig gefeliciteerd alvast! Hopelijk loopt ie mooi op:D
     
    Zebraman likes this.
  14. Belle0872

    Belle0872 Actief lid

    Apr 4, 2018
    122
    60
    28
    Zeker weten zichtbaar!!
     
    Zebraman likes this.
  15. nosilla

    nosilla Fanatiek lid

    Oct 31, 2016
    1,584
    981
    113
    Female
    Niet in Nederland
    @blackbird @Ajuuparaplu Hebben jullie wel vruchtbaar slijm geconstateerd? Ik vandaag opeens heel veel, dun en eiwit achtig dus heb weer een beetje hoop :o:
     
  16. Lyn23

    Lyn23 Fanatiek lid

    Nov 6, 2019
    1,003
    602
    113
    Female
    Je ochtendurine is geconcentreerder maar ovulatietesten moet je juist niet met ochtendurine doen.

    Ik zie hem op beide foto's hoor, ik duim voor je voor een mooie oploop. Ga je morgen de Express ook nog doen?
     
    Zebraman likes this.
  17. Zebraman

    Zebraman Bekend lid

    Nov 26, 2019
    718
    624
    93
    Female
    Fotograaf
    Aaah op die manier! Duidelijk, thanks! Morgen ga ik de dipstick gebruiken, de Express bewaar ik voor overmorgen. :)
     
    Lyn23 likes this.
  18. owl

    owl Bekend lid

    Apr 24, 2016
    824
    615
    93
    Female
    @Zebraman ik zie hem hoor:D alvast voorzichtig gefeliciteerd!
     
    Zebraman likes this.
  19. Ajuuparaplu

    Ajuuparaplu Fanatiek lid

    Jan 15, 2020
    1,523
    1,118
    113
    Female
    Donderdag dacht ik even dat 't kwam. Was een ienieminie beetje, daarna niets meer. Normaal heb ik best wel veel en dan een paar keer.
    Ik had gister wel steken aan de linkerkant dus twijfel of m'n eisprong uiteindelijk gister wel of niet was. Vrijdag gezellig gemaakt dus ik hoop dat dat voldoende was. Ik ben ziek geworden dus even niet zo lekker. M'n lijf laat alles heel duidelijk altijd zien, maar precies in ronde 1 is het niet duidelijk
     
  20. Zebraman

    Zebraman Bekend lid

    Nov 26, 2019
    718
    624
    93
    Female
    Fotograaf
    Onderste is van vandaag, we hebben oploop! Ik heb er ook een goed gevoel bij, ik hoop zo dat dit een plakbeeb is :oops:

    @Ajuuparaplu op het moment dat wij begonnen met proberen, veranderde m'n cyclus opeens. Geen duidelijk cervix slijm meer en het duurde zoveel langer opeens. Héél vervelend, ik merkte er onzeker van te worden.
     

    Attached Files:

    Anne201, Lyn23, Amore1 and 5 others like this.

Share This Page