Ik vraag weleens...hoop je nu dat hij komt?! XD Erg flauw van mij uiteraard en ik scheld weleens totaal per ongeluk, maar dan is er echt wat aan de hand. Niet zo maar als loze kreet zeg maar. Laatst vroeg ik aan de kassa of de mevrouw achter mij mss voor wilde omdat ze bijna niets had....in serieus 2 sec kroop E uit de kar en ging de stap maken naar de lopende band. Dus toen gilde ik perongeluk heul hard FUCK ZEG! En daarna zei ik nog harder sorry XD Ik ben altijd overal een attractie
Sinds wanneer jezus christus zeggen vloeken dan? Misschien zag ze de heilige heer wel in een stuk tofu.
Honden in restaurants..... Die van ons neem ik nooit mee naar binnen in een restaurant. Als we in de zomer in het park wandelen dan drinken we wel eens wat op het terras en dan is ze er soms wel bij. Ze gaat naast over onder de tafel liggen als ze erbij is. Ze zeurt niet om eten en gaat niet naar anderen mensen toe. Ik erger me niet standaard aan honden in restaurants. Het is hetzelfde als met kinderen.... het ligt aan hun gedrag. Hoor of zie ik ze niet dan vind ik het helemaal prima. Zijn ze continu herrie aan het maken, rond aan het rennen, komen ze naar je toe, etc dan vind ik ze vervelend (zowel honden als kinderen). Gillende kinderen, blaffende/piepende honden, rondrennende kinderen en hondjes die naar je toe komen vind ik allemaal irritant. Zou mijn kind zo panisch worden van een hond dan zou ik denk ik enkel een restaurant gaan waar ze niet mogen. Lijkt me trouwens nog best lastig vermijden want ik een tuincentrum, dierentuin, pretpark, etc kom je tegenwoordig honden tegen. Zelf snap ik niet zo goed waarom mensen hun hond overal mee naar toe moeten nemen. Mijn hond doe ik daar echt geen plezier mee. Laatst op de kerstmarkt liepen veel mensen met kleine hondjes in de menigte. En die hondjes maar continu voeten ontwijken. Overigens ben ik ooit een mevrouw met een kindje tegen gekomen toen ik mijn hond uitliet. Kind werd helemaal panisch omdat mijn hond los liep. Moeder werd boos omdat het kind panisch werd. Tja... mevrouw liep met haar kind in het los loop gebied van het bos. Heb haar toen toch verteld dat ze pech had en dan niet daar moet gaan lopen met haar kind. Er is een heel groot deel waar de honden aangelijnd moeten worden en dan vind ik het toch gek dat je in het los loop gebied boos wordt op mij omdat mijn hond los loopt.
Omdat? Er zijn bepaalde klachten die ik zomaar kan bedenken die ik niet met mijn mannelijke leidinggevende zou willen bespreken, gewoon omdat ik dat te privé vind.Dus het ís geen teken. Het kán hooguit eventueel een signaal zijn. Net zoals vaker dan 3x per jaar ziekmelden. Niet iedereen is gezegend met een goede gezondheid. Heb zelf een paar jaar lopen aanmodderen omdat zowel huisartsen als internisten er een potje van maakten. Tot ik wel twee goede internisten trof. Twee diagnoses rijker en tenminste een goede behandeling. Ik vind het zo stellig dus neerzetten dat het 'een teken' is behoorlijk vooringenomen. Het kan eventueel een signaal zijn, maar dat is wat anders dan dat het een teken is.
Ik vroeg het mij oprecht af, eigenlijk. Ik zeg ook wel vaker Jezus. Of Jezus Christus. Als ik ergens van schrik. Is dat vloeken? Voor mij niet.
Oja ik zal niet vergeten toen wij net onze hond hadden, een pluizige pup van 8 weken. Ik liep achter ons huis met hem, komt er een oma aan met 2 kleinkinderen en dat grietje van 3 begon vanuit het niets toch een partij hysterisch te krijsen. Ik stond op meters afstand, ik zei toen ook allemachtig wat een overdreven reactie en oma beaamde ook dat kind zich aanstelde. Ouders hadden niks met honden en ventileerden dit ook op hun kind, eng,vies, bijten. Rare toestand weer Ook weleens op het strand gehad, het deel waar de honden mogen loslopen, begint een vent te zeuren dat die hond weg moet wezen, hij zat daar op zijn kleedje. Ik zeg meneer u zit in midden het losloopgebied, schuif een paar meter op en je heb nergens last van en wij niet van jou Mensen kunnen soms zo zeuren en moeilijk doen, vermoeiend.
Jezus christus roepen is misschien geen vloeken, maar ik zeg het niet omdat ik denk dat gelovige mensen er wel aanstoot aan nemen. Ik ben van nature ook geen vloeker ofzo. Misschien scheelt dat. Ik vind het meestal niet nodig om jezus christus ofzo te gaan roepen. En al helemaal niet met mn kind erbij.
Jawel. Je gebruikt Zijn naam in de verkeerde context. Als je je teen stoot en je brult keihard Zijn naam, is dat over het algemeen niet omdat je hem eert. Dat doe je omdat je teen pijn doet.
Ja ok. Maar ik gok dat jij gelovig bent? Dan is alles waarbij iemand zijn naam gebruikt, heiligschennis natuurlijk. Voor mij is vloeken «godverdomme». Oftewel God vervloeken. Maar ik kan mis zijn hoor. Het was eerder: ik heb er nooit bij stilgestaan dat dat als vloeken geldt.
Wij zeggen heel bewust geen jee(tje), Jezus Christus etc. Niet omdat we het als godslastering zien overigens (jezus vrede zij met hem was een profeet en is immers geen God, zoals wij dat geloven), maar vind het wel jammer wanneer anderen dit doen. Jammer dus, maar geen belediging ook ofzo. Eigenlijk is het heel simpel. Als je tegen vloeken bent dan vloek je gewoon zelf niet en geeft daardoor gelijk het juiste voorbeeld. Klagen dat anderen steeds vloeken heeft m.i weinig nut.
Ja, daar heb je gelijk in. Daarom doe ik het ook niet. Toen ik nog niet gelovig was, probeerde ik ook al niet meer te vloeken (ja, ik heb het wel gedaan, als een bouwvakker) en ging ik woorden vervangen. En inderdaad ook jeetje... die moest ik ook afleren. Nu zeg ik heel vaak kak kan niks beters bedenken.
Moet ik eens goed over nadenken dan Kak zeg ik bijvoorbeeld bewust niet, want dat vind ik een slecht voorbeeld voor mijn kinderen Lekker consequent, ik
Ik ben nooit echt een vloeker geweest dus voor mij hoefde er niet echt iets te veranderen, maar kan me voorstellen dat het een omschakeling was. Ik kan ook niet goed begrijpen waarom sommigen zoveel vloeken