Hoe redelijk is de kans van zwangerschap

Discussion in 'Zwanger worden' started by Yentl0114, Feb 4, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Yentl0114

    Yentl0114 Lid

    Feb 4, 2020
    9
    2
    3
    Female
    hoi dames,
    Ik heb even jullie gedachten nodig om na te gaan hoe redelijk de kans is dat ik zwanger ben.

    Cyclus: eerste keer 28 dagen, tweede cyclus 25 dagen en tot slot de laatste cyclus 27 dagen.

    Ik heb in deze cyclus op dag 12 een ‘gezellige’ avond gehad.
    Vanmorgen(dag 24 van cyclus) een negatieve earlytest, maar wel dik grijzig taai slijm met wat bloed weggeveegd. Daarna niet meer gehad overdag.

    Dag 20-24 last van veel afscheiding, verder niks afwijkend. Wel op en af steekjes in mijn buik op dag 11-12 ve cyclus.
    Ik heb geen ovu testen gedaan, maar waarschijnlijk was deze ergens op dag 13-14-15

    Iemand een meer ‘neutrale blik’ voor me?
    Dankjewel!
     
  2. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    Kan echt alle kanten nog op, de steekjes en slijm kan zowel zwangerschap als aankomende menstruatie betekenen. Volgens het ziekenhuis waar wij lopen, blijft zaad 5 dagen in het lichaam dus het zou kunnen. Ik ben zelf een vroege tester, maar het is echt nog even paar dagen afwachten. Als je het kan volhouden zou ik wachten tot dag 28/29 met testen. Stel je cyclus is nu 28 dagen, dan zit je nu rond 10 dpo misschien. Bij mij betekent negatief dan meestal ook ongesteldheid, maar ze zeggen ook weer niet voor niks vanaf 14 dpo testen dus heb helaas geen ander advies dan nog even paar dagen afwachten.. Ik vond het zelf wel altijd fijn om er bij 10 dpo witte test er vanuit te gaan dat ik dus gewoon ongesteld word.
     
  3. Yentl0114

    Yentl0114 Lid

    Feb 4, 2020
    9
    2
    3
    Female
    Lief, dankjewel! Misschien is dat inderdaad even beter om zo te beredeneren om teleurstelling te voorkomen!
     
    Orchid24 likes this.
  4. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    Ja het blijft altijd een rot moment als je ongesteld word, hoe erg je daar ook vanuit gaat.. maar ik heb zelf altijd wel de rust na een witte test inmiddels, ik zie het dan meer als mentale voorbereiding dat ik ongesteld ga worden. Alle kwaaltjes zijn bij mij elke ronde ook anders dus die wijt ik ook altijd maar gewoon aan menstruatie. Uiteraard hoop ik voor jou dat het alsnog positief word!
     
  5. Yentl0114

    Yentl0114 Lid

    Feb 4, 2020
    9
    2
    3
    Female
    Heel lief, je post heeft me wat meer rust gegeven. Ik ga gewoon weer voor een volgende cyclus! Meestal als ik iets slijmerig bloed verlies, ben ik binnen 1 of uiterlijk 2 dagen ongesteld. Dus dan weer cyclus van 26 dagen gehad... Het vergroot je kansen iets met een kortere cyclus, dat is dan weer fijn.
     
    Orchid24 likes this.
  6. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    Het kan altijd paar dagen wisselen inderdaad.. Hopelijk volgende ronde meer geluk!
     

Share This Page