Inderdaad zoveel mensen zoveel meningen en zoals iemand al schreef: Misschien niet overal het negatieve in zien. Vaak bedoelen mensen het goed maar wat moet je anders zeggen als je twee kindjes ziet in 1 wagen? Mijn zus liep altijd met 3 kleintjes waarvan 2 dezelfde leeftijd hadden maar geen familie waren. Kon ook makkelijk een tweeling zijn, daar kun je toch niet altijd zomaar vanuit gaan dat het een tweeling is? Zeker niet tegenwoordig met gastouders en oppas e.d. Om maar een voorbeeld te noemen. En zelfs al zou iemand het plagerig/pesterig bedoelen denk ik nog dat je er het beste luchtig over kunt reageren. Zo krijgen wij een meisje nu nadat zo'n beetje iedereen aan mijn kant van de familie een jongen heeft gekregen en bij mijn man ook. Zoals de meeste weten bepaald de man het geslacht. Van alle mannen van mijn man zijn kant, is er in jaren 1 meisje geboren op alleen maar jongens en dat meisje is nu 60 ofzo. Alle andere mannen hebben alleen maar zoons. Aan mijn kant 7 kids en 6 zijn jongens (zus, nichtjes etc) en 4 kids aan mijn man zijn kant en 3 zijn jongens (zijn broer en zus en zijn broer ook 2 zoons) Natuurlijk krijgen wij nu ook opmerkingen van "De "vloek" is verbroken he, eindelijk weer eens een meisje!" of "Jee wat zullen jullie blij zijn met nu eindelijk eens een meid!" Wij hadden ook blij geweest met een jongen maar men bedoeld het niet onaardig.
Dat mijn prulletje van net 1 een bedorven maag heeft?! Hoe kan dat nu weer? Ze lag wat te jammeren en overstrekken, ik pak haar op en de rotte eierenlucht kwam me al tegemoet. Nu maar met pcm en ibu terug op bed gelegd en hopelijk snel beter.
Ja dat weet ik, maar dacht eigenlijk dat zij er pas achter was gekomen zeg maar. En al wist ze het 10 jaar geleden al, het kan toch het huwelijk ontzettend schaden. Al probeer je het wel te lijmen maar er zal toch blijkbaar onherstelbare schade geweest zijn. Ik ken ook wel stellen die na het vreemdgaan van 1 van de 2 toch na een aantal jaren alsnog uit elkaar gingen. En wie weet waren deze 2 ook wel bij elkaar gebleven voor de kinderen (tot ze een bepaalde leeftijd bereikten iig).
Is hier de standaard geur van de baby brrrr (Heb laast wel gelachen, liet ik een vieze wind en mijn moeder pakt de baby op en snuffelt aan de bips en roept verontwaardigd naar mij: jij was het! Hihi)
Ik koop het in de politheek, maar ik denk wel overal te koop hoor. Ik ben klinisch apothekers assistente
Ga ik eens naar kijken. Dochter heeft vaak oorontsteking en dat is denk ik net wat fijner tegen de pijn dan een zetpil pcm.
Dit is zeker een stuk fijner dan alleen pcm bij oorpijn. Zo lang je het incidenteel bij die kleintjes gebruikt kan het geen kwaad, evt na de maaltijd als ze makkelijk last heeft van haar maag.
Ik weet niet wat het is, maar het hangt in de lucht lijkt wel. Hier vanaf vanmorgen tot na haar middagslaapje de jongste die totaal zichzelf niet was en de oudste was juist zichzelf niet vanaf halverwege de middag tot vanavond/nu. Ook beiden moeten verschonen toen we gisteren naar bed gingen, met dito rotte eierenlucht. Nou, als de lucht je al tegemoet komt vanaf de gang dan kan je bedenken hoe zeer het moet stinken (wij kijken normaliter nooit bij ze)! Beterschap voor je kleine. Hier hoop ik vurig dat ze morgen beter zijn. Iets met een kapotte auto die naar de garage moet en het goed uit zou komen als ik mn handen vrij heb morgen Al heb ik er wel van genoten dat beide kindjes vandaag tegen me aan lagen (te slapen) op de bank! Dat gebeurt echt nooit (al is de reden voor hen zelf iets minder leuk natuurlijk)
Dankjewel, je woorden stellen me gerust! Ik ben altijd zo bang dat ik iets niet goed gedaan heb. Hopelijk zijn alle kindjes snel beter!
Ik heb hier het vermoeden dat de rotte smurrie aan voedsel ligt. In het verleden kon onze oudste niet tegen paprika. Maar omdat we daar de laatste tijd kleine beetjes van hebben aangeboden en dat beter leek te gaan, hebben we gister voor het eerst weer een avondmaaltijd met paprika gegeten. Alleen wel opvallend dat dan de jongste daar ook net zo op reageerde.. (hoewel.. misschien toch niet zo opvallend, want zeker sinds haar geboorte hebben we dus geen paprika meer gegeten, dus misschien heeft zij wel hetzelfde euvel.. ) Waar dan die lusteloosheid etc. vandaan komt is me een raadsel. Dat is iig. niet wat ik herken uit eerdere "paprika- ervaringen'' met onze oudste..