Start fertiliteitstraject eind 2019/begin 2020

Discussion in 'MMM clubs' started by fluffyfishy, Dec 6, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    ohh :oops: Ja hopelijk valt het mee!
     
  2. Appeltaartmetslagroom

    Jan 29, 2020
    196
    248
    43
    Female
    precies dat! Ik merkte echt dat ik de eerste echo prima vond, maar toen het telkens 'net niet' was, werd ik echt onzeker en ging ik met buikpijn naar m'n laatste echo. Waarop alles weer naar wens was, dat dan weer wel ;)
     
  3. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    Sep 1, 2016
    1,000
    791
    113
    Female
    Ik heb afgelopen woensdag nog een afspraak gehad. Eisprong was geweest, dus zit nu alweer op 9 dpo. Dadelijk nog voor de 3e keer bloed laten prikken op progesteron en dan aankomende vrijdag telefonisch consult over de uitslag. Ik doe zaterdag een test als mijn progesteron is gestegen tov maandag. Dus nog even geduld voor nu. Gaat me deze ronde wel makkelijk af, omdat ik steeds toeleef naar een afspraak.

    @Chiara2 o, wat balen dat er geen ei zat.. Hopelijk vrijdag meer geluk! Word je anders ook volgende cyclus meteen geholpen met medicatie?

    @Appeltaartmetslagroom welkom nog! Lastige keus idd, alhoewel ik nu lees dat de keuze waarschijnlijk al door de natuur gemaakt is. Bij mijn eerste hebben we ook een aantal keer voor dit dilemma gestaan, ook de ronde waarin onze zoon is gekomen (uiteindelijk dus heeeeel blij dat we doorgezet hebben). Kans is wel wat verhoogd op een tweeling, maar niet superveel hoger.
    Spuiten vond ik trouwens een eitje ;) deed echt geen zeer. En had zeer veel meer bijwerkingen met Clomid (tabletvorm) dan met Gonal-F.
     
  4. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    9 dpo alweer! Spannend! Hopelijk goed nieuws!
     
    fluffyfishy likes this.
  5. Chiara2

    Chiara2 Actief lid

    Aug 25, 2019
    187
    161
    43
    Female
    Nou!!! Ik dus ook! Clomid vond ik hel! Maar ja ik was/ben bang voor naalden (serieus na 3 kinderen in de MMM met elke dag spuiten? Jeps!) dus wilde niet naar gonal maar die bijwerkingen kon ik niet hebben van de clomid.

    Het prikken viel me erg mee. Heb wel dat ik, omdat ik dus bang ben, de naald op mn buik zet en dan erin duw. Dat is pijnlijker dan zo met een vaartje erin doen (weet ik doordat man dat eerst paar keer deed) maar durf het gewoon niet en dat was ook prima te doen.
    Dus @Appeltaartmetslagroom komt goed!

    Spannend @fluffyfishy 9dpo! En dan nog wachten met testen, netjes!

    Ik heb hier vandaag opeens enorme hoofdpijn en rekbaar slijm ?!?!?! Zou er dan toch iets groeien??? Ik heb iig gelijk gezorgd dat er leuk werd gedaan. .ik dacht kan maar binnen zijn! (Letterlijk en figuurlijk hahahaha)
     
  6. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    Zijn die bijwerkingen echt zo erg? Wat voor een bijwerkingen kan je krijgen? Die assistente had het over clomid of een andere medicijn maar daar deed ze heel geheimzinnig over dus weet niet welk ander medicijn.. Kan me wel voorstellen hoor, juist omdat je zo vaak naalden heb moeten zetten.. ik moet er ook niet aan denken, terwijl ik er niet echt bang voor ben.

    Ohh dat zou mooi zijn! Inderdaad maar leuk maken haha!
     
  7. Chiara2

    Chiara2 Actief lid

    Aug 25, 2019
    187
    161
    43
    Female
    Weet je voor iedereen zijn de bijwerkingen weer anders. Ik vind prikken niet (extreem) pijnlijk iemand anders weer wel. Ik heb sowieso last van de hormonen, welke ik ook heb. Nirt fijn maar tunnelvisie en doel voor ogen houden heb ik ondertussen geleerd.

    Ik zit ondertussen in de wachtkamer. . Het is erop of eronder. Geen ei is medicatie vanaf nu...wel een ei is zelf proberen. .

    Hoe was je eerste echo @PeppaP ?!?!?!
     
  8. Chiara2

    Chiara2 Actief lid

    Aug 25, 2019
    187
    161
    43
    Female
    @Kabouter32 jouw nog is ook geweest ondertussen maar kan zijn dat ik even iets niet gelezen heb.,. . .
     
  9. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    ja dat is ook weer zo.. spannend! Hoop het echt voor je!
     
  10. linkiepinkie

    linkiepinkie Niet meer actief

    Ooo spannend! Hopen op een ei dan kun je voor 1 keer relax en spontaan zwanger worden :) Wat is de uitslag geworden?
     
  11. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    Ben ook benieuwd!
     
  12. Chiara2

    Chiara2 Actief lid

    Aug 25, 2019
    187
    161
    43
    Female
    We are back on track!!!!!
    Ik heb gewoon een ei!!! Mijn lichaam heeft zelf een ei gemaakt! Whoop whoop!

    Ik was echt zo zenuwachtig en opeens zag ik hem. 17mm groot. . Dus nu huiswerk gekregen haha! Manlief zo maar even het bed intrekken haha.

    Volgende week vrijdag moet ik bloed prikken om te kijken of het een goede eisprong was. Nog nooit hoeven doen dus ben dan benieuwd waar ze naar kijken...ga zo eens googlen ;)

    Maar dames, dit is hem gewoon. Klaar over en uit. Ik ben gewoon zelf zwanger geworden straks. Iets waar ik al 6 jaar van droom . #hopweerdeetherin #positiefdenken
     
    Orchid24 and Lin18 like this.
  13. Chiara2

    Chiara2 Actief lid

    Aug 25, 2019
    187
    161
    43
    Female
    Ps zo lief jullie reacties en meeleven, thanks!
     
  14. Lin18

    Lin18 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    2,174
    1,979
    113
    Female
    Wat super goed nieuws @Chiara2
    Duim voor goed nieuws over paar weekjes :thumup::)
     
  15. linkiepinkie

    linkiepinkie Niet meer actief

    Jeeeee!! Wat bijzonder dan ineens zeg. Het moet zo zijn zullen we maar zeggen. Veel plezier onder de lakens of waar jij je ook uitleeft;)
     
    Chiara2 and Orchid24 like this.
  16. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    Geweldig! :D Duimen voor positief nieuws volgende week vrijdag! Volgensmij testen ze dan progesteron en of je zwanger bent dacht ik.. Spannend!
     
  17. Kabouter32

    Kabouter32 Actief lid

    Jan 28, 2019
    370
    267
    63
    Female
    Ja, het heeft iets langer geduurd deze maand, maar zoals verwacht toch ongesteld geworden. Moet de lijst zo even opzoeken en aanpassen.
     
  18. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    balen :(.. altijd frustrerend als het later komt dan verwacht..
     
  19. Kabouter32

    Kabouter32 Actief lid

    Jan 28, 2019
    370
    267
    63
    Female
    ** START FERTILITEITSTRAJECT
    EIND 2019/BEGIN 2020
    **


    NOD JANUARI
    *dunnie - 32 jaar - 2e kindje - ronde 1 - NOD 30 januari

    NOD FEBRUARI
    *Fluffyfishy - 30 jaar - 2e kindje - ronde 10 - NOD 11 februari
    *Lin18 - 33 jaar - 2e kindje via icsi - NOD 11 februari (bloedprikken)
    *Orchid24 - 25 jaar - 1e kindje - ronde 8 - NOD 13 februari
    *Mamadi18 - 28 jaar - 1e kindje - ronde 18 - NOD 14 februari
    *Chiara2 - 33jaar - 4e kindje - ronde 6 - NOD 20 februari

    NOD MAART
    *Linkiepinkie - 35 jaar - 2e kindje - ronde 13 - NOD 2 maart
    *Kabouter32 - 33 jaar - 1e kindje - ronde 20 - NOD 7 maart


    AFSPRAKEN
    * 4 februari - follikelmeting in eigen cyclus dag 16
    * 6 februari - 1e echo - PeppaP
    * 11 februari- bloedprikken en telefonische afspraak smiddags
    * 21 februari - intakegesprek - Linkiepinkie
    * 06 maart - Behandelingsgesprek gyn - Orchid24


    ZWANGER
    *PeppaP - 33 jaar - 2e kindje - uitgerekend 21 september


    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje, hoeveelste ronde en NOD (niet ongesteld dag) op volgorde van datum. Onderaan kun je de fertiliteitafspraken invullen. Uiteindelijk allemaal in het vakje 'zwanger' natuurlijk!

    Je kunt de lijst kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen.
     
  20. Kabouter32

    Kabouter32 Actief lid

    Jan 28, 2019
    370
    267
    63
    Female
    Ja klopt, hoewel de stiekeme hoop die ik deze maand had echt heel klein was, want nogal een roerige maand achter de rug en kans dat ik dus zwanger was geworden met onze timing en weinig seks was eigenlijk nul.
     

Share This Page