Die zijn wat gezonder dan mijn cravings ik ga als de jongste op de peuterspeelzaal is eens voor mezelf zo’n lekker broodje bij de Hema proberen
Haha zeker aan te raden wees wel gewaarschuwd erg verslavend Enne ik heb ook ongezonde cravings hoor haha Wissel het een beetje af maar moet zeggen broodje gezond toch wel het lekkerste
Haha geeft niks als dat mijn nieuwe verslaving word wat ook zo’n lekker broodje is: Italiaanse bol, met kaas, chorizo, salami sla rode paprika komkommer en sweet Chili saus maar hey we mogen geen salami en chorizo meer Haha wat zijn jouw ongezonde cravings dan?
Wow wat veel berichtjes vandaag! @SjH Prachtige echo! Zie ik daar een piemeltje? Of kan dat nog niet zo vroeg? Een nub dan? Ik weet niet meer wie wat schreef. Borsten: daar heb ik idd geen last meer van. Voelen alleen voller en zwaarder. Pizza: yes ik eet zo ook weer pizza Moe: ja enorm. Iedere middag. Sorry de rest weet ik niet meer. Zwangerschapsdementie: ja al weken!
Oja 9 maandenbeurs. Ja ik wil daar heen! Lijkt me leuk voor draagdoeken en kinderwagens enzo. Lekker uitproberen. Ook gewoon samen even het "babygevoel"
Dat zei de verloskundige ook: hier wordt het geslacht straks zichtbaar, lijkt wel een piemeltje, maar daar is het nu echt nog te vroeg voor. Dus ik ga nog nergens vanuit. ik heb trouwens een slechte dag, heb echt barstende koppijn, normaal neem ik daar ibubrofen tegen, maar mag natuurlijk niet, word echt gek, dus lig al uren op bed. Zakt nog niks af.
Ik lig nu op alle kanten, bij de 1e alleen linker zij. Bij nr 2 tot 35 weken op de buik en toen was het niet meer fijn. Maar t kon volgens de gyn niet kwaad.
bij mij is het niet maar beetje hoofdpijn, echt heel erg, durf amper de trap af. Heb het normaal ook eens in de zoveel maanden en dan neem ik flink wat ibubrofen en dan gaat het wel. Hopelijk duurt het niet te lang. Neem straks voor slapengaan nog wel een paracetamol.
Neem voor het slapengaan denk ik een paracetamolzetpil, heb ik ook nog liggen, van 1000mg, mag ook gewoon, misschien meer effect
Ha dames, Even een vraagje, misschien een stom vraagje maar ik vergeet het steeds te vragen. Dinsdag vergeten bij de verloskundige en vandaag na de gynaecoloog. Maar hoelang moet je foliumzuur slikken? Ik heb een extra hoge dosis ivm geboorte van de oudste zoon. Maar weet niet meer tot hoelang ik het m9et gebruiken. De gynaecoloog was heel positief en in goed overleg wordt ik begeleid via de verloskundige en gynaecoloog. Omdat ik insuline spuit moet ik zoiezo gemonitord worden in het ziekenhuis, maar de vk is dichterbij en die hebben ook een nauw lijntje met het ziekenhuis. @SjH hoe was eigenlijk je suikertest?
Moet dat niet tot 12 weken ofzo? Ik slik het ook nog, vorige keer zei ze dat dat prima was. Heb met 12+5 weer een echo dus zal het dan nog eens navragen of ik nog verder moet slikken.
Super, ik hoef pas met over 2,5 week na de vk. En bij de gynaecoloog hoef ik pas met 24 weken terug te komen.