Symptomen per DPO

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door MissMorrow, 22 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rowena25

    Rowena25 Fanatiek lid

    23 okt 2016
    1.222
    1.226
    113
    Vrouw
    Ik heb 'm gedaan en ben blij met deze streep!! Neemt toch een stukje onzekerheid weg, ook al is het nog steeds geen knal test! Bedankt voor je tips ❤
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Doublemom, miikka en LilyB vinden dit leuk.
  2. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Jaaaa whoop whoop!!!! Gefeliciteerd ❤️
    Een prachtige streep al hoor!! Ga je nog oploop testen??
     
    Rowena25 vindt dit leuk.
  3. Rowena25

    Rowena25 Fanatiek lid

    23 okt 2016
    1.222
    1.226
    113
    Vrouw
    Dankjewel ! ❤
    Ik had er 2 gekocht voor de zekerheid haha en ga vrijdag pas weer testen als ik dat vol hou en dan hopelijk die knaller !
     
    miikka en LilyB vinden dit leuk.
  4. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Wow het is pas zondag haha
    Knap als je het vol kan houden!! Ik zou het echt niet kunnen volhouden :p
    Ik heb nu van 9 tot 14dpo (gisteren) getest en vandaag is mijn nod, maar ik ga nu niet meer testen hoor, alleen nog 1 keertje cb digitaal ergens volgende week ofzo :)
     
    Rowena25 en miikka vinden dit leuk.
  5. Rowena25

    Rowena25 Fanatiek lid

    23 okt 2016
    1.222
    1.226
    113
    Vrouw
    Ik moet veel werken en deze week starten we met een verbouwing, dus ik heb genoeg afleiding hoop ik haha. Maar ik heb nog 3 sensitesten, misschien dat ik die als nog een keer er tegen aan gooi komende week.

    Jij hebt ook al een super knal test in handen ! Lekker van genieten nu ❤ heb je al een afspraak bij de vk of maak je die komende week?
     
    LilyB vindt dit leuk.
  6. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Dat scheelt dan wel ja als je voldoende afleiding hebt :) ik zou de sensitest laten voor wat ze zijn, kun je je alleen maar onzeker mee maken...

    Ik moet morgen het ziekenhuis bellen, wij zijn zwanger geraakt via de mmm dus bij positieve test contact opnemen en dan word de eerste echo ingepland :) wrs rond de 7wk, echt zo spannend!!
    Wanneer ga jij de vk bellen?
     
  7. Doublemom

    Doublemom Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.410
    1.190
    113
    Gefeliciteerd @Rowena25!!!!

    @DCG zo gaaf dat je dat mag gaan doorbellen!!!!
     
    Rowena25 en LilyB vinden dit leuk.
  8. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Jaaaa hebben er lang op moeten wachten maar na deze testen ben ik niet zo bang dat het weer op korte termijn misgaat...
    Nog eventjes 3 weekjes in spanning doorbijten en dan hopelijk een mooi knipperlichtje te zien :)
     
    Doublemom, Rowena25 en miikka vinden dit leuk.
  9. Rowena25

    Rowena25 Fanatiek lid

    23 okt 2016
    1.222
    1.226
    113
    Vrouw
    Dat is waar en dat hebben ze ook gedaan ! Ik heb nu nog 1 kv test liggen en een predictor meer haal ik ook niet ( denk ik haha ).

    Ik bel denk ik eind deze week.. ze zullen wel gaan lachen want 2.5 jaar geleden zei ik nog dat ik dit nooooooit meer ging doen:roflmao:

    Aaah inderdaad super spannend !! Hopelijk mag je iets eerder komen is denk ik wel een geruststelling voor jullie ❤
     
    LilyB vindt dit leuk.
  10. mxm

    mxm Fanatiek lid

    28 mrt 2018
    2.906
    2.400
    113
    Vrouw
    1DPO: lichte krampjes BM - follikelmeting, ei inderdaad gesprongen! (maandag)
    2DPO: lichte krampjes BM - niet zo lekker, geen zin in eten
    3DPO: nog steeds lichte krampjes BM, vanochtend soort toeschietreflex scheutje door borsten. & ik stond stil voor het stoplicht achter een auto en achterop stond: kraamzorg kraamvogel. Moet ik nou echt precies op dit moment achter die auto staan en dat zien?:roflmao:
    4DPO: veel wittig dikke afscheiding, lichte krampjes BM.
    5DPO: gevoelige borsten, nog steeds aanhoudende soort menstruatiekrampjes BM links en rechts! Baarmoeder voelt hard vanaf m’n buik gevoeld.
    6DPO: sliert dikkig/nattig slijm in m’n inlegkruisje, vanochtend paar keer van die “gloei” krampjes noem ik het maar. Dat het voelt als een alarm, zo opkomend. Snappen jullie? Haha.
     
  11. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Haha dat zijn ze vast en zeker allang weer vergeten :p

    Eerder doen ze denk ik geen echo, ook ivm wel of niet kloppend hartje... maar 7wk is een mooie termijn :thumup:
     
  12. Rowena25

    Rowena25 Fanatiek lid

    23 okt 2016
    1.222
    1.226
    113
    Vrouw
    Ik ben mijn vk nog wel eens tegen gekomen dus ze herkent me wel haha.

    Dat is waar, we willen natuurlijk wel een mooi hartje zien ! ❤
     
    LilyB vindt dit leuk.
  13. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    :roflmao::roflmao: Ze zullen er vast niets over zeggen haha, denk dat er wel meer moeders dat soort dingen geroepen heeft (inclusief ikzelf) :|
    Ik kwam toevallig pas nog mijn kraamhulp tegen, zo’n lieve vrouw! Heb altijd geroepen dat als ik een tweede zou krijgen ik absoluut haar weer wou! Helaas is ze afgelopen jaar gestopt ivm artrose :(
    Wel jammer hoor, maarja wie weet jank ik net zo hard om de volgende hulp als zij weer vertrekt haha.
     
    Doublemom en Rowena25 vinden dit leuk.
  14. Rowena25

    Rowena25 Fanatiek lid

    23 okt 2016
    1.222
    1.226
    113
    Vrouw
    Ze zei toen ook tegen mij, dat zeggen ze allemaal ik zie je over een paar jaar wel weer haha :roflmao:

    Aawh wat jammer zeg ! Hopelijk krijg je weer een hele leuke :)
     
    LilyB vindt dit leuk.
  15. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Ze zal vast niet de enigste leuke zijn :) we gaan het meemaken :|
     
  16. Doublemom

    Doublemom Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.410
    1.190
    113
    E3E16B19-FA4C-4403-B7A9-36FF7120F3BC.jpeg E19BD697-302B-489D-88CA-77FCE5E96367.jpeg Bruinverlies is opgehouden en vanavond heb ik deze (na best wat gedronken te hebben). Ik snap er niks meer van :oops:
     
  17. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    @Doublemom wat gek. Op de onderste zie ik een lichte schaduw.
    Is die bovenste zo opgedroogd? Heb je vandaag nog getest?
     
  18. Mama to B

    Mama to B Fanatiek lid

    22 sep 2015
    1.408
    1.175
    113
    Dames.. ik ben zaterdag heel heftig ongesteld geworden, qua krampen dan.. amper bloed deze ronde. Nu heb ik gister op de hap gezeten, omdat ik dubbel lag van de pijn van de steken links. Nu merkte ik gister hee veel pijn aan mijn borsten op. Vanmorgen een test gedaan en deze was echt Tuur. Natuurlijk de laatste manier hoe ik een tuurstreep wil krijgen.. alles schreeuwt dat dit niet goed zit. Gelukkig al vanwege de pijn een afspraak staan vandaag bij de huisarts. Pfff sorry wou even van me afschrijven.. :(
     
  19. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Oh jee klinkt heftig! Hoelaat mag je naar de ha??
    Als het maar geen bbz is!!
    Succes alvast voor straks.
    Wat heeft de hap gedaan?
     
  20. Mama to B

    Mama to B Fanatiek lid

    22 sep 2015
    1.408
    1.175
    113
    Hap helemaal niks. Moest maar naar mijn huisarts. Bbz was ook het eerste wat door mijn hoofd ging. Weet gewoon dat dit niet goed zit. Geen vleugje blijdschap met het zien van deze streep. Hij is ook echt heel licht. Mag al om 10.00.
     

Deel Deze Pagina