@Raggy81 Nee, dat zie je prima Hij had ook kunnen appen; sorry lieverd, het duurt wat langer, kun je op me wachten zodat we het programma samen kunnen kijken?
Ze denken gewoon virusje Wat vaker voeding aanbieden Laatste fles va 21 uur maar 50 van de 170 op gedronken Toen in bedje gedaan nu weer ff drinken wordt vast leuke nacht
@Raggy81 ik lees wel vaker dat het niet echt soepel loopt tussen jou en je vriend. Communicatie is de sleutel maar goed dan moet je ook wel beide goed communiceren uiteraard. Zijn jullie elkaar niet een beetje kwijt geraakt sinds de kinderen er zijn? Vaak gaan er dan dingen mis die eigenlijk helemaal nergens op slaan.. zoals bijv nu het geval is. Kan er niet iemand een keertje een avondje oppassen zodat jullie even samen wat kunnen gaan eten bijv en dan rustig met elkaar kunnen praten over wat de frustraties naar elkaar toe zijn en waar jullie elkaar mee kunnen helpen om weer dichterbij elkaar te komen? Ik vind overigens wel dat jij gelijk hebt... ik had namelijk ook niet gewacht.
Komaan ik wil niet weer een slapeloze nacht. Alweer de 3de keer eruit. Ieder 45 min wordt ze gewoon wakker. Ik ben het beu. Heb het echt gehad. Moest ze nu nog op mij wat willen slapen maar dat wil ze ook niet. Ja zolang ik zit geen probleem maar als ik wil liggen dan begint het feest.
Werken Rond Hellevoetsluis/Rotterdam enz zijn veel meer projecten dan hier op het moment. Hopelijk begint er binnenkort weer iets dichter bij huis, maar hij vertelt mij dat pas als hij het zeker weet
Ons meisje is overdag als ze wakker is echt zó snel verveeld. Als ze alleen ligt in de box en ze is wakker dan is het vaak na 10 min jammeren. Ze wil gewoon veel meer dan ze kan. Ze is nu 2 maand, herkenbaar voor iemand? Misschien tips zodat ze zich wat beter kan vermaken? Mijn zoontje had dat geloof ik niet zo extreem (of ik had daar logischerwijs gewooon veel meer tijd en aandacht voor)
Wat sneu @Angelmom1 , alvast veel sterkte voor de nacht! Jij ook @Muisje458! Is het voor jou eventueel een optie om flesvoeding in huis te halen? V krijgt nu standaard 's avonds afgekolfde melk en een gedeelte flesvoeding (bijv. 70 ml borstvoeding + 60 water en 2 schepjes flesvoeding). Sinds we dit doen slaapt hij het eerste gedeelte van de nacht goed en komt hij tussen 3 en 5 voor een voeding. Anders hou ik dat echt niet vol, zo vaak in de nacht wakker en voeden
Herkenbaar! V vindt de box geen ruk aan, omdat hij ons dan niet kan zien Hij ligt veel liever op de grond, naast me op de bank, zit in zijn babyset van de Stokke Trip Trap of in zijn elektrische schommelstoel. Dus als ik jou was, zou ik een van die opties eens proberen. Kijken of ze dat leuker vindt
L precies hetzelfde. Die zit het liefst de hele dag in de nuna leaf. beetje rond kijken wat der broer en zus doen. Ligt wel af en toe op een kleed op de grond. Maar de box vind ze echt niks. En ze is gek op de O-Ball. Die had ik ook bij C en N en bij allemaal was dat een grote hit Die kunnen ze makkelijk beet houden.
@Mell0408 A heeft dat ook, hij is nu 6 weken. Maar ik moet zeggen dat 10 minuten al winst is in de box haha. Ik zet hem nu soms even in de wipstoel erin, zodat hij beter naar buiten kan kijken. Sowieso heb ik het idee dat hij zich snel verveelt. Ik twijfel nog om de newborn set voor de TrippTrapp te halen, maar twijfel een beetje hoe lang hij daar nog in kan (hij is vrij lang).
@Magnolia29 dat is de grote stommiteit dat ik heb begaan. Heb te lang gewacht om een flesje aan te bieden met als gevolg dat ze er niet kan van drinken. Het zelfde met de fopspeen haar mond gaat ervoor open maar de rest lukt niet.
Hier nog altijd wakker. Ik ben helemaal op en ik weet niet meer wat ik moet doen. Heb juist geprobeerd van haar een tut in de mond te duwen want echt waar mijn borsten zijn op maar dat was geen goed idee.