met de auto moet je betalen is zonde, heb gelukkig elektrische fiets! Is maar 10 minuten he.. maar het is gewoon wel weer extra gedoe terwijl dagje weg ook al veel gaat vragen. Omdat mijn man niet voor niks aangeeft dat ie graag wil dat ik mee ga, heb ermee leren leven dat mannen met bepaalde dingen toch stiekem allemaal wel beetje slap zijn Ik ga gewoon donderdag doorbuffelen en dan vrijdag helemaaaal niks
Ja ja mannen zucht. Hij zal de steun nodig hebben voor het potje afleveren Ja 10 min is niet heel veel, hopelijk kun je toch gezellig nog met je moeder weg.
hahaha ja heb wel met hem te doen zo smorgens vroeg.. ik zou het niet kunnen hoor.. zo op commando.. op een tijdstip dat je meestal nog wel paar uur langer ligt te slapen
Haha gok dat vrijwel niemand iets heeft met ziekenhuizen en ziek zijn. Mannen doen wel zo stoer.. maar ondertussen . Hopelijk gaat t hem lukken, t lijkt me zo vervelend om dat in zo'n hokje te doen.
Hij mag het thuis doen haha, het is echt alleen maar afleveren! Maar dan nog hoor, normaal staat hij pas rond 11 uur/half 12 op.. dan moet hij nu op commando rond 8 uur ofzo proberen.. en dan voor 9 uur inleveren.. ik zou het niet kunnen ik ga morgen denk ik nog wel even over hebben, wat maakt dat hij zo graag wil dat ik mee ga.. het is geen gesprek, hij hoeft het niet daar te doen.. het is echt even de juiste afdeling zoeken.. daar in het lab afgeven en hij kan weer gaan..
Hmm idd.. en je hoeft niet t potje open en bloot mee te nemen met een grote sticker.. sperma!! Wel fijn dat t thuis mag al is de tijd idd minder fijn. Mag je hem een beetje helpen/stimuleren?
Nee precies! Ja dat mag wel, denk dat het ook wel gaat lukken. Die paar dagen onthouding zullen vast ook meehelpen
@Orchid24 omg wat je zegt over je man is hier zó herkenbaar! Heb echt precies hetzelfde voor met mijn mannetje. Ben ook altijd alleen moeten gaan afgelopen jaar en nu kon hij er niet vanuit dat hijzélf moest gaan voor bloedprikken en dan gelijk zeuren dat ik mee moest.
Ik zal één fotootje delen van onze fotoshoot vanochtend! ♥️ Ik ben zo intens gelukkig met de foto's die gemaakt zijn...
Ik raad echt aan om een newbornshoot te laten doen. Zo klein, zo schattig. Dit kun je echt maar heel erg kort vastleggen. En het is zo'n mooie herinnering!
Hier even snel een berichtje. Het was een hele geslaagde en mooie dag. Het moment van 'ja' zeggen is toch wel bijzonder hoor. Nu liggen we voor pampus in het hotelbed tv te kijken. Hier een paar foto's View attachment 641669 View attachment 641670