6 weken zwanger en bloed verlies

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Sterree, 9 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Hallo,

    Ik ben morgen denk ik 6 weken zwanger:

    Had op 25 december mijn eerste dag van mijn laatste ongesteldheid. Daarvoor cyclus van ongeveer 30 dagen
    Op 23 januari positieve test

    Nu heb ik vanaf afgelopen vrijdag licht bloed verlies. Dit begon met bruin en daarna roze/rood. Het is heel weinig; soms alleen bij het afvegen een beetje. Ik heb verder ook geen buikpijn o.i.d.
    Maar mede door een eerder miskraam, maak ik me wel zorgen. Waarschijnlijk zit er niets anders op dan afwachten, wat denken jullie? En heeft het nog zin om de VK te bellen morgen?
     
  2. laney

    laney Actief lid

    2 okt 2009
    335
    72
    28
    Nee heeft geen zin. Ze kunnen toch niks doen en het is nog te vroeg om een hartje te zien. Bloedingen hoeven gelukkig niet altijd iets slechts te betekenen. Helaas is afwachten het enige dat je kan doen.
     
  3. laney

    laney Actief lid

    2 okt 2009
    335
    72
    28
    Mocht je trouwens bloedverlies in combinatie met flinke buikpijn (steken) krijgen, dan wel bellen. Kan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap zijn dan.
     
  4. SD90

    SD90 Fanatiek lid

    3 nov 2017
    2.292
    2.489
    113
    Vrouw
    Aan 6 weken kan je wel al een hartje zien hoor. Het is nog vroeg maar hier aan precies 6 weken (ivf) een duidelijk kloppend hartje gezien.
    Dus ik zou wel bellen, als je denkt dat je je er beter bij zou voelen. Tegen dat je terecht kan, ben je wss al enkele dagen verder en dan weet je tenminste al iets meer.
     
  5. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    4 aug 2013
    3.157
    2.542
    113
    Je kan morgen altijd contact zoeken met je VK... Ik zou er niet gelijk het spoed nummer voor bellen, maar advies inwinnen kan dan altijd toch? Sterkte
     
  6. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Bloedverlies hoeft niets te zeggen. Ik zou persoonlijk morgen niet bellen. Het hartje begint misschien net met kloppen of moet nog beginnen met kloppen. Als er een echo wordt gemaakt en die geeft geen kloppend hartje, word je (misschien) onterecht onzeker. Als je echter denkt dat het jou hoe dan ook gerust kan stellen, dan kun je wel bellen. Laat je wat weten als je meer weet? Ik denk aan je!
     
    laney vindt dit leuk.
  7. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Bedankt voor jullie reacties. Wilde idd niet het spoednummer bellen maar misschien gewoon even checken wat zij er van zegt. Waarschijnlijk gewoon afwachten. Van een echo wordt het idd waarschijnlijk niet beter van
    Bloeden is nu weer gestopt. Pff spannend zeg
     
  8. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Een hartje begint standaard bij 5 weken en een aantal dagen (weet niet meer precies welke dag) te kloppen. Het is alleen nog niet bij iedereen al duidelijk op de echo te zien.
     
  9. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Klopt, maar men wordt vaak ook teruggezet (of vooruitgezet). Het wordt dan net wel net niet. Ook al klopt het hartje inderdaad, is het geen zekerheid dat je het op de echo gaat zien. Vaak zorgt dat voor onnodig veel stress.
     
  10. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Net toch maar even gebeld want ik had weer wat bloed verlies.

    Ze kunnen nu echter niets doen, te vroeg voor een echo.
    Heb de 18de een echo staan. Afwachten dus......
     
  11. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Is het helderrood bloed?
    Wat moet dit spannend voor je zijn zeg:(
     
  12. Snoepjes

    Snoepjes Fanatiek lid

    26 mei 2018
    4.574
    3.940
    113
    Vrouw
    Hollandia
    Slopend die onzekerheid :(. Hier een positief verhaal. Met 7/8, 12 en 16 weken helderrood bloedverlies gehad en er groeit nog steeds een gezond mannetje in mijn buik. Ik duim heel hard voor een goede echo de 18e!
     
  13. Vogelmeisje

    Vogelmeisje Fanatiek lid

    3 mei 2010
    1.036
    303
    83
    Bij deze zwangerschap had ik ook bloedverlies op dat termijn, vreselijk vond ik dat en vreesde dat het door zou zetten. Wel heb ik de vk toen gebeld en op basis van wat ik vertelde zei ze dat zolang er geen helderrood bloed was of krampen dat het Dan waarschijnlijk mijn lijf was die aan het schoonmaken was.
    Met 8 weken de eerste echo en zowaar een kloppend hartje. Het bloedverlies bleek van een vruchtje te Komen die gestopt was met groeien.

    Maar meid, op deze termijn is het gewoon spannend en eng omdat het alle kanten op Kan gaan. En bij zorgen je vk bellen he, daar zijn ze voor.
     
  14. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Ja die onzekerheid is echt vreselijk. Dan duurt een week nog zo lang.
    Heb wat roze en rood bloed verlies. Alleen met afvegen. Niks om ongerust over te zijn volgens de VK.
    Heb er zelf gewoon geen goed gevoel over. Wat ik bij mijn eerste zwangerschap ook had en toen was het ook mis. Hoop heel erg dat mijn gevoel er naast zit.
     
  15. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Goed om te lezen!
     
  16. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Spannende tijden zeg. Wat fijn dat er toch nog een kindje groeit maar lijkt me wel dubbel dat het er in de eerste plaats twee waren
     
  17. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    7 aug 2018
    4.572
    4.043
    113
    Vrouw
    Ik heb het ook gehad en bij die zwangerschap wel goed afgelopen. Houd hoop! Ik duim met je mee!
     
  18. Ruubs

    Ruubs Bekend lid

    27 feb 2015
    976
    254
    63
    Vrouw
    Wat super naar hè.
    Ik heb rond dat termijn ook helderrood bloedverlies gehad en zelfs stolsels. Bleek achteraf innestelingsbloedingen te zijn.
    Bloedverlies doet veel met je gevoel het eerste trimester. Succes en op naar de 18e!!
     
  19. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Net bij de verloskundige geweest. Ze kan heel klein iets zien. Het is te klein voor dit termijn en (daardoor) is geen hart actie te zien. Dit zou nu al wel moeten. Ze zieteen kindje van 6 weken. Omdat ik op 23 jan positief testte kan dit niet.
    Het is dus zeer waarschijnlijk niet goed. We moeten maandag weer komen om dit zeker te weten. In de tussen tijd afwachten of er spontaan een miskraam op gang komt. En anders dit ook maandag verder bekijken
     
  20. Cupcake01

    Cupcake01 Fanatiek lid

    8 feb 2016
    2.983
    1.320
    113
    Vrouw
    Hoop toch op een groeispurtje voor de maandag en het gewoon goed zit!!
     

Deel Deze Pagina