Waar valt jouw mond van open? Deel 3

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, Jan 7, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,278
    25,751
    113
    Oeh, pittig! Hier wel in ieder geval. Door een combinatie van vooruitgang in haar impulscontrole en grotere zelfstandigheid ging het langzaam aan steeds beter. Zo liet ik haar in groep 4 vaak al voor me uit lopen of liep zelf juist vooruit naar huis. Of zij liep aan de overkant van de straat en ik aan de andere kant. Beetje afstand deed wonderen om haar onderweg naar huis al een beetje af te laten koelen.

    En op een gegeven moment mocht ze helemaal zelfstandig naar huis komen, en dat was echt het einde van die zware periode :). Dan kon ze nog boos worden als ze bv geen speelafspraakje mocht, maar onderweg naar huis ebde die boosheid toch weer weg.
    Niet dat ze nu nooit meer pittig is overigens :roflmao:, maar dat is dan weer op andere gebieden en ik hoef iig niet meer achter haar aan te gaan, of onder de arm te nemen, of midden in de winter zonder jas achter op mijn fiets te sjorren, terwijl ik weer scheve gezichten trotseer :roflmao: etc. We kunnen er nu samen ook om lachen gelukkig.

    Ik hoop voor jou dat het ook snel over is. Ik weet nog hoe vermoeiend ik het vond, iedere dag weer dezelfde strijd. Het was soms zo erg dat er onder schooltijd echt niks uit mijn handen kwam. Alsof ik me de hele dag probeerde op te laden om die strijd weer aan te kunnen.
     
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,303
    36,165
    113
     
    Adje likes this.
  3. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Dit deed onze oudste dochter ook van gr 1 t/m 3. Precies zo. Bij de juf vrolijk weg gaan en dan zag ze mij en dan barstte ze los. Ik dacht op een gegeven moment echt dat ik vast een vreselijke moeder was, als ze altijd zo deed. En zelf elke keer weer kalm en positief proberen te blijven. Man wat was dat zwaar! We woonden te ver van school om zelf te gaan. Op een gegeven moment zijn we gaan tellen onderweg. Dat hielp. In het begin werd ze pas bij 100 en zoveel rustig maar dat werd steeds minder en na een tijdje was het niet meer nodig
     
  4. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    Oct 16, 2018
    2,812
    2,501
    113
    Female
    Wat gebeurde toen je ermee stopte?
     
  5. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Ging ik weer snaaien.
    Al die tijd er geen behoefte aan gehad.
     
  6. Kaatje92

    Kaatje92 Fanatiek lid

    Aug 7, 2018
    4,572
    4,043
    113
    Female
    Mijn mond staat open om het feit dat ik aan bleef komen na mijn bevalling (heb al overgewicht).
    Gezond eten, minder eten.. ik bleef aankomen. Moed zakte in m’n schoenen.

    Nu blijk ik een te trage schildklier te hebben. Gelukkig een oorzaak voor het aankomen, maar helaas medicatie. Nu het gezond eten vasthouden en hopelijk snel weer wat kilo’s kwijt o_O:o:
     
  7. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ah wat rot voor je! Had je nog meer klachten of waren het alleen die kilo"s die je maar niet kwijt raakte?
     
  8. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Dat ik gewoon pijn in m’n hoofd heb van al die domme mensen op het werk. Echt waar, hoe moeilijk kan het zijn :eek::mad: wat een figuren lopen er rond zeg.
    Zo blij dat ik weekend heb.
     
  9. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    May 28, 2018
    1,623
    1,757
    113
    Female
    Heel stom maar ik krijg echt tranen in mijn ogen omdat ik zoveel herkenning lees, en dan vooral omdat ik dus niet de enige ben:$

    Hier is het dan de hele dag zo, 8 van de 10 keer al bij het opstaan en idd als het 14:00 is en het is bijna tijd dan voel ik de brok al in mijn keel. De rest van de middag blijft die dan ook.
    Ik corrigeer haar elke keer weer en probeer ook elke keer weer het gesprek aan te gaan maar pffff sommige dagen is het heel heel moeilijk en weet ik gewoon weg niet meer wat ik moet doen.

    En vaak doet ze dingen ook niet bewust en overkomt het haar. Ze heeft (in principe) geen impulscontrole en de woede kan ze nog niet onder controle. Ze gaat van 0 naar 100 in een mili seconden, als er korstsluiting in het hoofd is.
     
  10. LisbethSalander

    LisbethSalander Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,839
    5,571
    113
    Mijn mond valt open dat er weinig nieuwe topics geopend worden in de lounge. Even nadenken deed me beseffen dat ik @Nina Sanders al even niet gezien heb. Gaat alles goed met je?
     
  11. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,534
    30,999
    113
    Female
    Pittig. Hoop dat je medicatie snel gaat werken en dat je de juiste dosering hebt.
    Als je behoefte hebt aan support. Onder algemeen staat een gezellig clubje. Alle afvalmethoden door elkaar. Het heet afvallen vanaf januari. Maar je kan gerust nog instappen als he wil.
     
  12. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,534
    30,999
    113
    Female
    Bij keto moet je juist veel vet eten. Is ook logisch. Bijna geen koolhydraat. Teveel eiwit is slecht voor je nieren. Dus dan blijft vet over. Maar ook veel groenten. Ik weet er het fijne niet van, maar dat is wat ik heb meegekregen van degenen die het wel doen.

    Ik gebruik zelf ook de volvette producten. En regelmatig vette producten als vette vis, avocado, noten. En gebakken eitjes idd. Eieren met bacon eten we op zondag. Met gegrilde tomaat en een glaasje vers geperst sap gemengd met volle yoghurt. Lunch hoef ik daarna niet meer :roflmao:
    Maar als ik op een normale dag alles invul in een calorieën teller dan kom ik meestal nauwelijks aan 1600kcal. Zonder honger. Gewoon omdat de vetten goed vullen en door de grote hoeveelheden groenten.
     
  13. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,303
    36,165
    113
    Ja goede vetten, uit bijvoorbeeld avocado. Niet elke dag ei met spek en hamburgers zonder broodjes .
     
    Evanesco likes this.
  14. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    Nov 29, 2013
    3,534
    3,869
    113
    Ben ik blind of is er geen bijlage?
     
    NiVa0230 likes this.
  15. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik denk dan ook dat @suus1983 gelijk heeft en het keto was wat ik voorbij zag komen. Want ze mocht ook geen fruit meer.
     
    suus1983 likes this.
  16. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,278
    25,751
    113
    Ook heel herkenbaar, wat je schrijft over jouw dochter. Het maakt het misschien niet makkelijker om te weten dat je niet de enige bent, maar het is wel fijn om te weten dat het niet aan jou ligt en dat sommige kinderen het gewoon heel moeilijk hebben en het daarbij hun ouders ook moeilijk maken.
     
  17. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    Nov 29, 2013
    3,534
    3,869
    113
    Koolhydraat beperkt is heel anders dan keto.
    Keto begin ik ook niet aan hoor. Ik hou dat niet vol en heb echt geen zin om precies uit te rekenen hoeveel vetten e.d. ik binnen krijg.
    Ik was vrij makkelijk.
    Ik vermeed aardappels, pasta, brood in de avond. ALS ik zoiets at was het bv 1 snee brood en dan voor ontbijt of lunch. Groente onbeperkt, fruit 3 stuks per dag en dan verder wel iets vetter ja. Maar dan volle kwark/yoghurt, volle melk, bakken in olijfolie, boter op je brood, vette vis.

    Broodvervangers waren bv Psylliumbroodjes of oopsies. Google er maar eens op. Op facebook is een pagina genaamd koolhydraatbeperkt. Daar zijn een hoop voorbeelden te vinden.
     
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik wil er niet aan beginnen hoor! Haha ik ben veels te gek op mijn broodjes elke dag. En ik hoef ook geen kilo's kwijt gelukkig.
     
  19. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    Nov 29, 2013
    3,534
    3,869
    113
    Vanavond ben ik verbaasd van mezelf. Ik weet niet wat maar ergens vandaag moet ik iets gedaan hebben want ik kan amper mijn linkerarm bewegen. vanaf de elleboog naar beneden doet het zo'n pijn, voelt alsof er iets vast zit. Kan m'n arm niet buigen of strekken, optillen is pijnlijk. Hij lijkt steeds stijver te worden. Ik heb maar 2 paracetamol ingenomen en hoop dat dat een beetje werkt. Zo irritant, kan me niet herinneren iets raars te hebben gedaan of te hebben gestoten.
     
  20. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,625
    113
    Nee je bent niet blind. Die kaart heb ik half getrokken ;)
    Ik ben hem vergeten erbij te doen. Stom.
     

    Attached Files:

Share This Page