Ik hoop het zo voor je, ik heb een vriendin die 2 x na 1 x IUI zwanger is geworden ook met heel zwak zaad... het is dus echt mogelijk!
Die bloeding en krampen zijn ook weer zo heftig inderdaad, je voelt je dan al rot doordat het niet gelukt is en dan moet je dat ook nog doorstaan. Lekker met een warme kruik onder een dekentje dat is het enige wat ik je kan adviseren... en laat je even lekker verwennen. Het is ook echt lastig als je er op een gegeven moment niet meer samen hetzelfde in staat... probeer wat leuks te plannen samen straks als je je weer wat beter voelt. Weer even investeren in de relatie en er dan vol goede moed weer tegenaan. Sterkte xx
Vraagje.. weet iemand of na een miskraam je testen donkerder kunnen worden? Snap er echt helemaal niks meer van.. d8 doe even een test op me werk.. en zie bijna een knaltest wat ik voorheen niet had.. Is dit de omgekeerde wereld ofzo meiden help !!
Precies... vergeleken met al me andere testen...dat bedoel ik pff als het en geen vruchtje is en geen miskraam is en geen bbz what the hell is dit dan?? Echt joh om gek van te worden!
@Wielewaal Doe lekker rustig aan. Het is begrijpelijk er komen zoveel emoties bij kijken van partner en van jezelf. Het is en blijft een zwaar traject. Praat goed met elkaar en misschien is een pauze een optie om alles even te laten bezinken en verwerken. Knuffel voor jou❤️
Kijk deze dan wat duidelijker.. bovenste van maandag en onderste van vandaag.. Er groeit duidelijk iets.. maar waar?? Heb 0.0 pijn! Alleen gi avond voelde ik paar x steken in me baarmoeder? Of plasbuis? Geen idee viel me wel op in ieder geval.. Dit is echt niet leuk meer eindelijk knaltest waar ik op hoopte maar alsnog zit het blijkbaar niet goed pff
Misschien niet helemaal wat je wilt horen maar mijn testen waren volkomen normaal mbt de oploop bij mijn miskraam. Maar wat het bij mij natuurlijk anders maakte was het feit dat er bij mij wel "iets" zat en dat maakt ook gewoon hormonen aan ook al groeide het vruchtje niet verder. Je zou bij jou toch haast aan een bbz denken. Anders lopen je testen toch niet op?
Ya precies daar ben ik dus allll die tijd bang voor!!! En steeds bang dat ik ineens pijn ga voelen pff Maar ziekenhuis laat me lekker door lopen
@Sara190 wat waardeloos zeg van het ziekenhuis! Ik zou gewoon op je strepen gaan staan en meer onderzoek eisen hoor. Je zo door laten lopen is gewoon onmenselijk en je mag nu wel eens weten waar je aan toe bent. Daar heb je gewoon recht op. Sterkte meid!
Meiden ik kan het niet geloven. Dit is mijn test van vanmorgen!!!!! Kan huilen van geluk maar er komen geen tranen haha Pffff ben zoooo blij !!!
Jaaa geweldig!! Jij had ook een cryo blasto van 5 dagen toch? Gefeliciteerd! Ik duim voor een plakkertje!
Onwerkelijk hè? Hier ook steeds raak met een cryo. Geloof het zelf ook nog steeds niet hoor haha. Geniet ervan! Wanneer is je officiële testdag?