Ik vind zelf die met jasmijn heel lekker, maar man houdt helaas niet van jasmijn. We hebben nu die met witte thee erin, ook erg lekker.
Mooi, wilde net hier de tip nog gaan geven om er 1 van glas te nemen en niet 1 die niet doorzichtig is of met stenen / spiegeltjes beplakt is. Die had ik namelijk ook even omdat die qua uiterlijk mooier is maar totaal niet handig doordat je niet ziet hoe vol of leeg de brander is en met vullen zie je ook niet hoeveel er al in zit. Ik begon met glas, daarna een mooie bewerkte en na een maand is die de kast weer in gegaan omdat die van glas veel handiger is in gebruik.
Bedankt voor de tip. Ik had deze al een tijdje op het oog en vandaag kreeg ik hem van mijn man. Omdat ik er zo enthousiast over was. Pfff nu moet ik weer wat anders gaan bedenken voor mijn verjaardag
Ik zat meer te denken aan een nieuw Tante Betsy jurkje nieuwe collectie ligt met een week of 2 in de winkel
Hoe moet je de verhouding doen dan? 50/50 of anders. De lamp staat nu op de eethoek. Naast me op de sidetable vond ik hem overheersend. Maar nu op de eethoek ruik ik hem ook erg sterk. Misschien wel te sterk...
Dat kun je geheel naar eigen wens doen. Hoe meer neutraal erbij hoe minder sterk de geur van de parfum word.
oh dan heb ik wel een vraag, Onze gaat na het uitblazen van de vlam ineens na 15/20 min zelf uit (stopt met geur afgeven). Lont is lang genoeg en vloeistof ook genoeg, hoe zou dit kunnen?
Blaas je de vlam niet te snel uit dan? En de eerste keer duurt het best lang voor de hele lont is volgezogen met de vloeistof.
Ik vermoed dat helaas je steen dat " op " is. In principe gaan die dingen heel lang mee. Maar af en toe is vervanging nodig. Voor 15 euro (jemig lijk wel verkoper nu whahaha) maar voor 15 euro kan je hem bijde verkooppunten los kopen
Zou met 50/50 beginnen ja. Vind je hem dan nog te sterk kan je er altijd meer bij doen. Of juist volgende keer minder.
Ze gebruikt hem voor het eerst dus de steen zal niet op zijn Ik vermoed dat de lont nog niet goed is volgezogen met de parfum.
Dat moet sowieso, als je van geur wisselt moet je hem tussendoor met neutraal branden om "schoon te spoelen" van de oude geur.