Oh meiden nog noooooit zo blij geweest met een negatieve test!!!! D8 ga weer een poging wagen... vorige week had ik nog een knaltest en afgelopen maandag HCG dus gezakt en nu zie je echt een heel licht streep bijna niet zichtbaar Betekent dit dat de HCG in me lichaam zo goed als weg is? Vandaag weer last van bruine afscheiding en bij afvegen bruin..
Goed nieuws! Lijkt erop dat je lichaam zijn werk weer doet. Mag je gelijk weer starten met de medicatie als je ongi bent geworden?
Ya ze zei het mag wel, mocht ik zelf weten... maar hoe kan ik weten wanneer ik ongesteld wordt dan? En nu heb ik die bruin verlies... Komt de ongi dan hierna op gang als ik echt helderrood verlies krijg? Want ik heb pas over 1,5 week een afspraak met mijn arts om de volgende TP te bespreken.. dus snap het niet ff allemaal..
Ja, dat betekent dat je lichaam nu bezig is met het afbreken. Negatieve test en bruin bloed. Hier werd het bij mijn miskraam daarna rood, ik verwacht dat ook bij jou de bloeding binnen enkele dagen op gang komt. Sterkte! En zorg in ieder geval dat je goede pijnstilling in huis hebt, mocht dat nodig zijn.
Ik hoop het echt!! Nu is die zo opgedroogd..vorige week had ik een dikke knaltest.. hoop zo dat het weg gaat... Rechts van vorige week, links nu, duidelijk dunne streep
Ik begrijp eerlijk gezegd niet dat je direct weer mag starten met de volgende tp, moet niet eerst jouw lichaam weer op orde komen na deze situatie? Omdat je idd al eerder bloedverlies hebt gehad. Weet het niet hoor misschien hoeft dat ook niet ivm dat je kunstmatige cyclus hebt met de terugplaatsingen. Als ik jou was zou ik morgen bellen en even goed laten uitleggen. Sterkte ermee xxx
Ik moest bij het Ik moest bij het Catharina ziekenhuis na mijn vmk eerst een echo doen of alles schoon was na de eerste menstruatie ,en mocht ik pas na de volgende menstruatie weer starten. Volgens mij is dat vaak ook een beleid, weet niet of ze daar soms vanaf wijken. @Sara190 misschien toch even vragen of je niet eerst na moet laten kijken of alles eruit is na de eerste menstruatie , ik had namelijk het probleem dat ik ook te snel door wilde gaan waardoor ik een cyste kreeg en er nog restweefsel zat. Hoop dit natuurlijk niet voor je maar zou het wel even aankijken. Sterkte xx
Ik moest ook 1 cyclus overslaan na mijn vmk. Dus eerst de bloeding, toen wachten tot de eerstvolgende menstruatie, en toen mocht ik weer starten. Ze willen vaak dat je lichaam eerst de tijd heeft om tot rust te komen, ook wel verstandig natuurlijk, al is het wachten niet leuk.
Ja maar meiden dat bedoel ik ook? Ik denk sws niet dat k door mag want HCG moet eerst uit me lichaam.. Bedoel ook de volgende menstruatie na deze miskraam bloeding enzo..
Dubbel gevoel is dit he? Enerzijds ben je blij dat het lichaam het zelf weer oppakt maar anderzijds zie je je zo gewenste positieve test weer aflopen. Even slikken was mijn ervaring. Sterkte!
Ohja sorry dan heb ik het idd verkeerd begrepen, omdat ik iets las over medicatie nemen als je nu ongie werd, sorry voor de miscommunicatie.
Het is hier idd erg rustig! Hoe gaat het met jou @Tine85 ? Met mij gaat het goed. Dinsdag de eerste fm, ben erg benieuwd! Het prikken is wel 2 dagen ineens pijnlijk Daar heb ik normaal geen last van! Vanmiddag gaan we lekker lunchen in een restaurant met een leuke speelhoek voor de kleine man Is weer eens wat anders dan staan hossen met een wijntje in je hand met carnaval Maar ook vast gezellig haha. Dinsdag even naar de kindercarnaval. Toch ook wel zin in
Ja sneu voor de carnavallers dit weer... altijd leuk restaurantjes waar ze aan de kindjes denken, zit je toch even rustiger en ja wat moet je met dit weer. Slaapt je zoontje niet meer smiddags? Goed op verschillende plekken prikken hielp bij mij wel.. nog even dan ben je er weer vanaf! Ben benieuwd dinsdag! Hier gaat het goed, periode van onzekerheid en wachten haha ben echt aan het aftellen. Voel nog steeds geen gekke dingen en sta soms op het punt nog een test te halen maar denk dat dat toch geen zin heeft. 11 maart duurt nog best lang..
Hij slaapt meestal maar 1x overdag en dat is de ochtend. Hij ligt nu dus lekker te slapen en zal rond 12 uur wakker worden Heel soms in de middag rond 15:00 of 16:00 nog 1 uurtje. Ik zou nu ook niet meer gaan testen als ik jou was. Je schiet er niet veel mee op. Hoever ben je op 11 maart? Ik vond dat wachten ook vreselijk, ben daarom op eigen houtje naar een echobureau gegaan toen ik 6 weken was haha. Weekje later had ik de echo in de kliniek. Al weet ik niet of ik dat nu weer zou doen hoor.