Nee giftige planten of strooisels gaan mij ook veel te ver. De dieren, zowel honden als katten, kunnen er niks aan doen. Nogmaals; het gaat om de eigenaren die geen verantwoordelijkheid nemen. Het lijkt mij nog altijd het meest effectief om gewoon met elkaar in gesprek te gaan. We hebben allemaal een mond gekregen om te communiceren. Ik zal een hondeneigenaar dus ook zeker aanspreken als hij/zij de hond ergens laat poepen en het niet opruimt. Ik heb geen zin om met een stokje de hondenschijt onder de schoenen van mijn kinderen weg te peuteren, omdat iemand te beroerd is het op te ruimen. Net zo zeer dat ik de eigenaar van een kat zou proberen te achterhalen en aan zou spreken op het feit dat ze overlast veroorzaken in mijn tuin.
Ik vind dit echt walgelijk en te belachelijk voor woorden. Je gaat toch geen klemmen in je tuin zetten zodat die beesten zich pijn kunnen doen? Ik vind dit gewoon ronduit mishandeling. En ‘Gotcha’, ‘joekeren’, ‘oprotten’? Dat zeg je toch niet als een beestje zich pijn heeft gedaan? Heel verveld voor jullie maar er zijn toch ook andere manieren??
Ik weet wel wat ik met haar als baas zou doen, als ik erachter kwam dat je opzettelijk mijn dieren aanpakt ipv mij als baas. Ik keur het absoluut niet goed als katten overlast bezorgen bij een ander. Heb zelf ook 1 die echt naar buiten moet, welke we nu in de nacht naar buiten laten omdat die dus is neergeschoten met een luchtbuks. Sorry, maar dan ga je voor mij echt heel ver over grenzen heen.
Tegen katten in je achtertuin werkt bij ons echt alleen een hond. We kwamen hier pas wonen en de eerste weken was er regelmatig een kat in de achtertuin. De hond is er een paar keer flink achterna gerend (doet die katten overigens niks hoor) en nu komen ze niet meer. In de voortuin zitten ze wel eens, maar dat vind ik minder erg. Toch liever kattenpoep dan vossenpoep wat er ook wel eens ligt .
En jij hebt dus niet gelezen, inde eerste paar regels stata dus al dat als je als eigenaar weet dat je kat dit doet zoek je een oplossing. Weet niet wat dat bij jou betekend maar hier betekend dat dat de katten eigenaar er over geïnformeerd is. Als je dan nog weigerd om iets te doen en er dikke schijt aan hebt, net als je kat overigens, dan houd het op
Ik heb wel degelijk gelezen, maar vind dit echt nog steeds slaan als een piemel op een drumstel. Als het niet is opgelost, ga je naar de baas terug en die 'pak' je. Maar doelbewust en opzettelijk een dier pijnigen dmv klemmen... nee sorry, dan mis je echt een paar chromosomen.
En nogmaals; als mijn kat hinder veroorzaakt zal ik de eerste zijn die daar iets aan doet. Hij loopt hier door 3 buurtuinen heen en heeft een favoriete plek bij de muren. Hij heeft daar een plant vermoord. Die hebben we netjes vervangen, ik ben de tuin gaan oplappen en de buren waren erg blij. Nu hebben ze een klein hoekje voor hem, en zijn dank is dat hij de muizen en mollen vangt in de tuin Maar een luchtbuks of ander geweld, nope. Gaat er bij mij echt niet in.
Ik heb een grondige hekel aan katten.. ze hebben ons de afgelopen jaren meer dan 5000 euro schade gebracht, maar ook hier het geval, veel huizen, geen idee wie de eigenaar is /zijn. O.a: Ze hebben de gordijnen gesloopt Ze hebben de luxaflex gesloopt Ze hebben in de buitenbank gepist - kussen moesten vervangen worden Ze hebben binnen de bank als krabpaal gebruikt Ze hebben gepoept en pist op het wollen tapijt. Ze hebben de op maat gemaakte horren gesloopt die moesten voorkomen dat ze binnen kwamen Hier hebben we in ONZE tuin dus planten die niet goed zijn voor katten. Tsja, het is de natuur, ik ga er van uit dat als de katten zo natuur zijn, ze ook weten dat ze niet tussen die planten moeten schijten en eten. En als ze dat niet weten, is het dierenmishandeling om ze buiten te houden. Dat is dan geheel de eigenaar zelf aan te rekenen. Honden en hondenpoep vind ik trouwens net zo erg. Wij hebben ene motioncamera op onze tuin (niet op de straat) en we weten dus welke hond in de tuinen poept. Dat is gedeeld in de buurtapp en zo hebben we de eigenaren gevonden en op aangesproken. Heel vaak. De laatste keer is hun hondenpoep bij ze voor de deur gelegd door iemand, met een briefje er bij dat ze wat vergeten waren, en als ze hen wilde bedanken voor het teruggeven dat kon op adres. dat vond ik wel een goeie. ze lopen nu in ieder geval niet meer door onze straat.
Ik vind die planten dus niet erg. Want wat je zegt; dit is de natuur, en over het algemeen hebben die beestjes echt wel een instinct etc. Maar doelgericht geweld, vergiftiging door andere middelen oid... nee dat vind ik niet oke.
Mensen moeten allemaal niet zo hypocriet doen. Als de rollen waren omgedraaid en ik een hond zou hebben die jaar na jaar jou terroriseert, spullen vernield, alles onder schijt en sproeit, met huilende kinderen in de zomer als gevolg. Eens kijken of jij dan nog genoegen neemt met pak het baasje aan.
Haha jij bent echt de grap van de eeuw. Ik kan rollen namelijk wel omdraaien en ook met mijn empathisch vermogen is niets mis. Maar het moment dat ik erachter kom dat mijn kat in jouw klem hangt, en jouw zieke geest het durft te zien als 'gotcha'? Meid, dan hangt jouw nek in een klem.
Wow ik verbaas mij hoeveel medeforummers aan dierenleed meedoen Een kat 30 km weg brengen? Weet je wat dat met een kat doet?? Muizenvallen?? Anti anti strips wat pijn veroorzaakt?? Ik kan er echt niet bij! Of je doet zelfs iets aan je tuin wat katten tegenhoud of je accepteerd het maar sommige dingen gaan heel ver. Begrijp me niet verkeerd en snap ook echt dat het super vervelend is maar sommige dingen gaan wel heel ver. Overigens over de giftige struik: als het goed is zal een kat daar niet van eten. Volgens mij weten zij dit instinctief.
Ik kom graag bij je langs, want jouw gedachtegang is echt niet voor rede vatbaar. Wat ben jij een naar mens zeg. Dan zal ik net zo puberaal als jij roepen; haha gotcha!
Dan mag diegene jouw hond mishandelen tot breuken met gevolg? Of jouw kinderen die continu met eieren en stenen op de ramen van een huis gooien en die eigenaar is het zat en neemt dan ook hardhandig initiatief tot breukletsel met gevolg. Dit is dan ok?