Coronavirus

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Poolvos, 25 jan 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Indd in China wonen z'n 1.6 miljard mensen. Wonen op elkaar gepropt , straten vol met mensen. Luchtvervuiling waardoor longen van veel al verzwakt zijn. Hygiëne op markten minimaal . 2000 doden klinkt als heel veel maar in ons kikkerlandje sterven er al meer aan een gewone griep in de wintermaanden. Vraag me af wat sterfte cijfer is van de "gewone griep " in z'n land als China . Waarschijnlijk 10.000de
     
    Huismuisie en MyMiracle vinden dit leuk.
  2. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Zei gisteren tegen man dat ik toch wel net wat extra in ga slaan. Woon in Tilburg en voor het weet gaat de stad dicht zoals in andere landen. Ik ben niet bang voor het virus maar als ze Tilburg gaan sluiten heb ik toch wel een probleem
     
    Zwierezwaai vindt dit leuk.
  3. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.465
    11.976
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Wie is dan de massapsycholoog? Daar ben ik wel weer benieuwd naar.

    Begrijp ik nu goed dat jij er heerlijk rustig van wordt wanneer de rest hysterisch is als de pleuris uitbreekt? Dan zit je in NL echt op de verkeerde plek hoor. We zijn hier veel te nuchter voor als volk. :D
     
  4. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.632
    8.365
    113
    Vrouw
    Ik kan mij eigenlijk niet voorstellen dat er zoveel Nederlanders zijn die die kapjes voor zichzelf hebben gekocht uit angst. Ik verwacht eerder dat het handelaartjes zijn die er een slag uit proberen te slaan. Of dat het in andere landen zo hard gelopen is dat het Nederland niet/nauwelijks nog bereikt.
     
  5. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Dat van die mondkapjes gaan kopen snap ik ook echt niet. Ik lees overal dat dat niet helpt, dus dat is echt niet in me opgekomen om te kopen.

    De voorraad die ik maanden geleden had, was op en dit was wel een reden die weer aan te vullen. En dan idd voor wanneer ze de stad op slot gooien. Ik kan mezelf echt niet paniekerig noemen.
     
  6. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Dit is ook wat er gezegd werd bij ik meen de NOS, dat veel van die mondkapjes dus naar landen zijn gegaan waar ze sowieso vaker gedragen worden (ook met bv griep). Ik zie in NL niemand ermee
    lopen, dus ook daar geen ‘massahysterie’ in mijn ogen.
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  7. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.465
    11.976
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Er schijnen best veel aziaten in NL te wonen. Misschien zijn die gaan hamsteren?
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  8. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.479
    21.884
    113
  9. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Zara75 en lovewinnie vinden dit leuk.
  10. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.657
    2.872
    113
    Waar mijn huis woont
    Hong Kong staat op 4 en vertegenwoordigt de dichte bevolking beter dan China in zijn geheel genomen qua km oppervlakte. Er zijn hele grote gebieden onbewoond....

    Van wikipedia:
    Zo'n 60% van de huidige wereldbevolking leeft in Azië, waarbij China met 1,4 miljard (19%) en India met 1,3 miljard (18%) verreweg de grootste bevolking hebben.

    Screenshot_20200228-104315_Samsung Internet.jpg
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  11. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    14 apr 2019
    1.902
    2.692
    113
    Hahaha zo komt het wel over hoe ik het schrijf
    Ik bedoel dat het mij rust geeft dat ik niet alles in de hand hebben dat het komt zoals het komt.
    Dit stukje komt uit de link van wat iemand hiervoor had neergezet
     
  12. Madeliefste

    Madeliefste Actief lid

    20 feb 2020
    178
    188
    43
    Tweede patiënt in Nederland, Amsterdam.
     
  13. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.505
    14.001
    113
    Vrouw
    Nu is de 2e besmetting officieel vastgesteld.
    Ik ben benieuwd of de ggd en het RIVM de protocollen al hebben aangepast. Tot en met gisteren moest er bij deze klachten alleen gevraagd worden of men in China of noord Italië was geweest.
    Ondertussen staan bij ons op de praktijk de spreekuren al weken vol met patiënt en die hoesten, benauwd zijn en koorts hebben... Maar ik denk niet dat ze iedereen zullen gaan testen?
     
  14. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Jawel hoor. Zit nog op een andere site en daar zijn er veel die mondkapjes gekocht hebben. In de buurt van m'n werk zit zo'n prep/survival shop en ook die geven aan dat ze nu IPV max 10 bestellingen, honderden bestellingen per dag krijgen. Mensen die langs komen. Gewoon particulieren die mondkapjes kopen maar ook complete overlevingspaketten met van die koeken met alle voedingsstoffen die jaren houdbaar zijn. Dus het gebeurd echt. En daarnaast natuurlijk veel handelaren.
     
  15. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.465
    11.976
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    zou je ook op antistoffen kunnen testen. Dat blijkt dat half nederland al immuun is ofzo?
     
  16. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.479
    21.884
    113
    Ja natuurlijk, maar het is m.i niet echt correct om te zeggen dat 'mensen in China' opgepropt in volle straten wonen. Nederland is juist echt dichtbevolkt, alleen lijkt dat misschien niet zo omdat het wat evenrediger verdeeld is.
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  17. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.465
    11.976
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Oh zo... ja ach daar hoef je geen geloof voor te hebben ;)
     
  18. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.505
    14.001
    113
    Vrouw
    Het is een nieuw virus dus dan moet volgens mij eerst ontdekt worden om welke antistoffen of afweercellen dat dan zou gaan. Dus daar gaat ook weer een hoop tijd overheen.
     
    Huismuisie vindt dit leuk.
  19. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.657
    2.872
    113
    Waar mijn huis woont
    Quote is willekeurig

    Ik ben er van overtuigd, zonder (feitelijke) bronnen:oops:, dat het coronavirus hier al eerder is dan deze 2 besmettingen.
    Er heerst hier al maanden "de griep", dus griepverschijnselen zijn helemaal niet gek of direct verdacht. Het coronavirus verloopt bij de meeste mensen niet perse heel heftig. Dus waarom zou je denken dat het 'het gevreesde coronavirus' is. Zeker als er in Nederland nog geen besmettingen bekend zijn.
    Daarbij gaan heel veel mensen niet naar de dokter voor wat koorts en andere griep klachten, al zal dat de komende tijd wel wat anders zijn.
     
    NiVa0230, Madelie, bosi333 en 3 anderen vinden dit leuk.
  20. Wellesnietes

    Wellesnietes Niet meer actief

    Denk ik ook! 2 weken geleden was mijn jongste (en oudste en ik) nog flink ziek (griep, koorts, hoesten)bij de jongste hield het wel erg lang aan dus dokter geweest. Luchtweginfectie waarschijnlijk. Maar er is mij toen al niets gevraagd en we zijn uiteraard ook niet getest want nog nergens in Europa een uitbraak toen. Ik denk dus echt ook dat er al veel meer mensen mee rond lopen maar die laten zich nooit testen. Ik ga nooit naar de dokter als ik ziek ben en zo met mij meerderen denk ik dan.
     
    Zwierezwaai en MyMiracle vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina