https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/buitenland/artikel/5040226/industrie-schone-lucht-china-coronavirus-stikstofdioxide Niet onrespectvol bedoeld naar de zieke. Maar wel even iets positiefs. Misschien heeft de wereld het soort van nodig...
De wereld of het leven? Het leven heeft zuivere lucht nodig maar geen nieuwe ziektes. De wereld zelf is wel wat erger gewend. Kijk maar naar Titan, redelijk vergelijkbaar met het verleden van de aarde.
Laten we het zo zeggen dat het een zeer gunstig effect heeft op het mileu. Dat wat we zo niet met elkaar voor elkaar lijken te krijgen.
Wel heftig ook voor het ziekenhuispersoneel daar. Ze hebben dus al eerder geopperd dat de vrouw in kwestie getest zou moeten worden maar dat was niet nodig omdat ze niet in een risicogebied was geweest. Dat is dus het punt wat ik eerder probeerde te maken. Je loopt dan dus (onnodige) risico's als ze zich maar blind blijven staren op die criteria. En nee, je hoeft niet elke verkouden Henkie te gaan testen maar als iemand met dergelijke klachten binnenkomt en het verergert alleen maar dan is even een test doen best verstandig. Ik ben blij dat ze de richtlijnen nu iets veranderd hebben. Ben alleen wel benieuwd hoeveel besmettingen dit weer gaat opleveren. Vanaf 21 februari al (zonder isolatie) behandeld worden in het ziekenhuis, dat klinkt als een flinke kans op meerdere besmettingen Wat zou voor jullie trouwens reden zijn om contact op te nemen met de huisarts? Vanaf welke klachten zou je aan de bel trekken/het niet meer op een gewone verkoudheid schuiven?
Vind ik lastig om te zeggen... Begin december ben ik heel erg ziek geweest (hele hoge koorts, heb de 40 graden gehaald), overgeven, buikpijn en rillingen... ik ben pas naar de huisarts gegaan toen ik er ook nog eens een keelontsteking bij kreeg en ik ook niet meer kon slikken. Dat zou nu echt een brug te ver gaan. Als het nu zou gebeuren, zou ik wel eerder bellen. De kiet hier is ook snotverkouden. Maar verder geen andere klachten behalve het snotteren. Mijn zoontje ook. Maar dat is ook weer geen reden om te bellen. Dat is gewoon het seizoen.
Maar op 21-2 waren er nog geen aanwijzingen voor corona in NL, dus die definitie van het RIVM was niet gek. Nu is de geneeskunde geen exacte wetenschap en zou ik met sterke aanwijzingen wel testen ook al is het niet altijd even logisch.
Nou dit dus. Ik woon ook in de buurt en werk in Gorinchem op een school. Allemaal mailtjes ed en ik krijg nu toch ook wel de kriebels.
Nee maar in andere landen wel. Dan is het wel erg struisvogelpolitiek om te denken dat het ons dan wel niet zal overkomen in ons koude kikkerlandje. Dat was dus niet zo verstandig van ze, dat blijkt wel.
Mocht mijn kind schoolgaand geweest zijn in Gorinchem bleef het nu thuis. Daar komt nog een staartje van, die hele ziekenhuis blooper daar.
Nou er zijn nu delen in de wereld waar veel meer mensen sterven aan vogelgriep dan aan Corona en daar hoor ik niemand over.
Ik meen mij trouwens te herinneren dat er eerst gecommuniceerd werd vanuit de media dat het GEEN typische verkoudheidsklachten (loopneus, snot overal etc.) veroorzaakte maar voornamelijk hoesten en koorts. Is er iemand anders die dat ook heeft gelezen?