Gisteravond nog even stiekem met mijn man gespiekt en het is nu, precies volgens schema 6mm... toch wel bijzonder dat hij zelf echo’s kan maken hoor.
Dat klopt toch niet? Of ben jij veel verder? 6 mm is toch veel later pas? In banner staat nu 2.4 mm... Is dat wel goed om zo vaak te kijken? Omdat iemand hier ook vertelde over dat echo's schadelijk kunnen zijn?
Hallo dames! Gefeliciteerd allemaal! Ik sluit me ook graag aan bij het groepje. Een week geleden positief getest! Het is ons eerste kindje. Volgens de verloskundige 4 november uitgerekend. En 27 maart pas de intake en de eerste echo. Nog eventjes wachten dus.. Zo spannend!
♡ Uitgerekend 1 t/m 15 november 2020 ♡ 1 november D1nd1n - 35 jaar - 2e kindje 2 november 3 november 4 november SJD1988 - 31 jaar - 1e kindje Burb1988 - 32 jaar - 3e kindje 5 november Pitahaya - 34 jaar - 3e kindje 6 november Joki6714 - 30 jaar - 2e kindje 7 november Thalsje33 - 33 jaar - 4de kindje Krekel - 30 jaar - 3e kindje 8 november Liyah05 - 36 jaar - 4e kindje Isabeaux - 24 jaar - 1e kindje 9 november Foeke - 28 jaar - 2e kindje 10 november 11 november 12 november 13 november 14 november 15 november ---------------------------------------------- Afspraken: 13 maart 9:15 - SJD1988 - eerste echo & afspraak Gyn 16 maart 10:00 - Krekel - intake 16 maart 14.00 - D1nd1n - 1e echo en intake 16 maart 16:00 - Joki6714 - 1e echo 19 maart 12:00 - Foeke - 1e echo (en intake) ---------------------------------------------- jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0) ----------------------------------------------[/QUOTE]
Ja klopt we hoor, ben nu 5.1. Vorige week was het al 2mm, en het groeit op dit moment echt hard. Zwangerschap app geeft ook aan dat het nu 6mm moet zijn... Als ik eerlijk ben, heb ik geen zin in discussies of het wel of niet goed zou zijn. Ik/wij geloven dat het niet schadelijk is, het is immers geen straling oid zoals een telefoon (en hoe vaak heb je die in de buurt van je buik?) maar als een ander wat anders gelooft, respecteer ik dat ook. Iedereen is vrij zijn/haar eigen keuzes te maken
Lol! Al zou je in de buurt wonen, dan nog zou mijn man het niet doen. Stel je voor dat hij iets ziet dat niet goed is, niets zeggen kan niet, maar hij is ook niet bevoegd om jou een uitslag van een echo te geven (ook al is het niet officieel...) Hij heeft wel bij mijn beste vriendin een paar keer gekeken toen ze erge bloedingen had maar toen ging ze toch al uit van het ergste en kon hij haar gelukkig geruststellen dat er nog gewoon een kloppend hartje was
Blijft moeilijk hè. Dat soort discussies. Heeft ook helemaal geen zin zolang je er zelf maar achter staat en een weloverwogen beslissing hebt gemaakt doet iedere moeder het goed!
Absoluut, ik denk dat dat het fundament is van moederschap, keuzes maken waar je zelf achter staat voor je kind, wat een ander ook zegt! Dus ik hoop dat we het hier bij kunnen laten en er gewoon een gezellig groepje van kunnen maken en elkaar kunnen steunen in de lange 8 maanden die ons nog te wachten staat
Ik vanmorgen de dokter gebeld. Zegt de assistent de dokters doen geen zwangerschappen meer... Ohhh nee wat stom zeg ik. Ja is al vanaf 2018 mevrouw. Mijn jongste is 6 haha Dus moest de verloskundige praktijk bellen en die zouden vanmiddag terug bellen. Ook weer spannend.. Weet niet hoe dat in zijn werk gaat. En normaal bij de dokter kreeg ik bij elke controle een echo. Nu dus waarschijnlijk ook niet meer. Maar mooi om te lezen dat er zoveel zwangere bij zijn gekomen Heb van het weekend uitgerekend vanaf mijn eisprong en dan ben ik 2 november uitgerekend. Had een hele vroege eisprong. Zal mij benieuwen wat de datum word.
In welk land woon je eigenlijk? wel vreemd voor je dat het dan inderdaad weer even anders gaat. Maar ik vind het juist ook erg leuk om bij een verloskundige te lopen.
haha snap ik! Was ook maar een geintje! Super fijn voor je dat je zo even kan spieken het lijkt me erg verslavend als je het zelf kan doen haha