Coronavirus

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Poolvos, Jan 25, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    6 erbij gekomen in afgelopen 24u. Ik vind dat erg meevallen? Dit zijn natuurlijk alleen de geteste gevallen, maar toch
     
  2. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,855
    19,232
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Het zullen er wellicht iets meer zijn. RIVM meldt het volgens mij alleen als ook de 2e test positief was.
     
  3. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,855
    19,232
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    En er wordt blijkbaar niet meer bekend gemaakt waar de besmettingen zijn.
    Jammer, worden we toch niet beroemd. ;)
     
  4. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,272
    6,801
    113
    Ben benieuwd wanneer de eersten zich hier melden dat ze het virus hebben....
     
  5. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    #2385 amdaa, Mar 3, 2020
    Last edited: Mar 3, 2020
    Onder huidige 'voorwaarden' wordt ook bijna niemand getest, alleen mensen die zware symptomen hebben en uit Italië komen (en volgens die vrouw uit Helmond moet je dan ook zelf aandringen)

    Het zijn +6 gevallen t/m 2 maart volgens de website van RIVM. De cijfers van vandaag komen er nog bij
    Capture+_2020-03-03-13-13-07.png
     
    Jes88 and Fantykoekie like this.
  6. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    OK omdat ik 1 woordje ben vergeten.

    HET heeft niks met het gezin te maken.
    Daarmee bedoel ik ik belde niet om te weten wie het gezin is. Maar welke wijk...
    Jullie zijn wel weer een goed argument aan het zoeken om iemand overdreven te laten voelen hé...
     
    hummeltje5 likes this.
  7. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,720
    6,624
    113
    Female
    Ik woon bij Heerenveen in de buurt maar hier dus precies hetzelfde. Als hier nou ook een paar onverklaarbare besmettingen waren geweest, okay, dat is tot daar aan toe, maar de dichtstbijzijnde is bij Coevorden en de rest 200km verderop :eek:
     
  8. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Zeg ik iets anders dan jou dan?

    Ik veroordeel. Het gezin niet. Wilde alleen de wijk weten...
     
  9. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Ben dan blij dat de ggd het juist goed vond dat ik belde uit voorzorg...
     
    hummeltje5 likes this.
  10. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,720
    6,624
    113
    Female
    Wasbaar! Ik pleit voor wasbare luiers!
     
  11. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,720
    6,624
    113
    Female
    :roflmao::roflmao::roflmao:

    Wat zeg ik... :rolleyes:
     
    hummeltje5 likes this.
  12. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Zoals ik hierboven al zei...
    Omdat ik 1 woordje ben vergeten lijkt het zo ja.
    Maar dat was niet wat ik zei...
    HET maakt mij niet uit welk gezin het was. Ik wilde niet weten wie het was. Ik wilde weten welke wijk het was. En of het dan wel slim en veilig was om onze Kids naar school te brengen...

    INFORMATIE OPVRAGEN.. Heet zoiets. Niks mis mee hoor.
    Zolang ik geen namen vraag en adres en zo.
     
    hummeltje5 likes this.
  13. Zara75

    Zara75 VIP lid

    Jul 10, 2007
    12,035
    6,139
    113
    Happyland
    Maar je weet toch helemaal niet of er bij jullie geen mensen met het virus rondlopen?
    Supermarkt leegplunderen vind ik ook rigoureus, maar wij hebben wel meer voorraad dan anders ingeslagen.
    Die cijfers van het RIVM kloppen natuurlijk voor geen meter.
     
    SAARC likes this.
  14. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,720
    6,624
    113
    Female

    Zou maar zo kunnen dat er hier inderdaad ook mensen besmet zijn, maar de laatst bekende gevallen waren allemaal in Brabant, Limburg of de Randstad toch?

    En natuurlijk kloppen de cijfers niet! Kijk eens op Twitter naar de hashtag #iran wat voor filmpjes daar te zien zijn van de stapels bodybags en de 80 graven op een rij terwijl de regering landelijk nog maar 60 doden had genoteerd, en de mensen die ineen zakken op straat, ook kinderen die 'niet getroffen worden door dit virus'. Zelfde beelden als er de eerste weken uit Wuhan kwamen. De overheid wil uiteraard laten merken dat we alles onder controle hebben, dat wil elk land. Kijk Trump eens hoog van de toren blazen, en lees wat men op twitter over hem vertelt, over de uitbraak die al wekenlang verzwegen is in Amerika, want "Amerika krijgt niet met Covid te maken".
    Elk land maakt er een potje van, maar ik woon op het platteland, heb genoeg boeren in de buurt waar ik wat voedsel kan halen als er echt nood aan de man komt, en heb mijn weekboodschappen net gehaald en de normale voorraadkast gevuld. Ik ga geen stapels met blikvoer halen. Heb één extra zak macaroni meegenomen vorige week en dat voelde al vreemd.

    Want weet je, hoe moet dit dan met de mensen die afhankelijk zijn van leefgeld en de voedselbank? Zij kunnen niet hamsteren en nu er zo gehamsterd wordt blijft er op amper wat over voor de voedselbank. :(
    Okay eigenlijk wil ik nu gaan hamsteren en spul naar de voedselbank brengen hè :cry:
     
    hummeltje5 and Zwierezwaai like this.
  15. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,536
    14,055
    113
    Female
    Waarom wil je per see de wijk weten dan? Hier een positieve besmetting op 5 minuten fietsen, en in de wijk wordt een gezin momenteel getest. Dat maakt voor mij weinig uit vergeleken bij de overige besmettingen.
    Mijn kinderen gaan gewoon nog naar school, wij naar het werk, ik doe boodschappen en ik durf zelfs nog op straat te lopen!
    Deze gezinnen zitten in quarantaine dus zullen nu niemand meer besmetten.
    De kans is sowieso aanwezig dat wij het krijgen, maar dat is voor ons gezin (ondanks dat we onder de risico patiënten geschaard worden ivm onze gezondheid) niet anders dan dat er een gewone griep heerst.
    Je maakt je, in mijn ogen, onnodig druk.
     
  16. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Ik wilde dat gewoon graag weten (overigens zoals zoiezo 6 andere moeders uit dochters klas) zodat ik dan zelf kon beslissen of ik haar naar school liet gaan of niet. (als het dan in onze wijk was).
    Overigens net gewoon naar de apotheek geweest hoor dus zo paniekerig is het nou ook weer niet. Het is niet dat ik nergens meer kom.
     
  17. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    Dec 14, 2019
    6,720
    6,624
    113
    Female

    Als jouw kind niet ziek is, ga je haar toch niet thuis houden?
    Tenminste, leerplicht en dergelijke? Ik zit niet te wachten op de leerplichtambtenaar of een boete omdat ik mijn kind ongeoorloofd thuis houd.

    Of zeg ik nou iets vreemds en meng ik me in een discussie waar ik het begin niet van mee heb gekregen omdat er hier zoveel gepost wordt.o_O
     
    Gewooniemand likes this.
  18. Lynx

    Lynx VIP lid

    Jul 19, 2008
    8,713
    2,517
    113
    6 nieuwe gevallen waarvan 2 in Brabant. 1 in Breda en 1 in Eindhoven (zus van de vrouw uit Helmond)
    Mensen met milde klachten zitten hier natuurlijk niet bij. Dus uitgaande van 1:5 zijn er in Nederland 120 mensen met Corona
     
  19. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Ik heb wel het vertrouwen in onze school dat als er echt besmettingen binnen de school zijn en ze denken dat andere kinderen risico lopen, ze ons informeren. Doen ze namelijk ook bij krentenbaard (brrr zo vies) buikgriep, luizen, 6de ziekte e.d
     
    hummeltje5 and chrystel73 like this.
  20. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,855
    19,232
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Ja, dat vertrouwen mag je absoluut hebben.
     
    Zwierezwaai likes this.

Share This Page