De eerste 100+ dagenclub gaat door - deel 2!

Discussie in 'De mama's' gestart door Poolvos, 13 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BlauwBeertje

    BlauwBeertje Niet meer actief

    Ik wou dat ik ons huis even kon poetsen maar heb mijn handen vol met B :|


    B was net zo moe. Ik had bezoek. Constant huilen, niks was goed. Bezoek ging weg en ik ben met hem in bed gaan liggen en meneer is meteen vertrokken :rolleyes: lig al bijna een half uur met hem erin :| om 14:00 hebben we onze volgende afspraak dus in blijf nog wel even liggen hopen dat hij straks minder chagarijnig is :|
     
    USAbaby vindt dit leuk.
  2. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.183
    4.325
    113
    @BlauwBeertje zijn er dan geen momenten dat hij even lekker speelt, probeert te rollen enz.?

    dames, ksn een baby van 70cm in het zitgedeelte van de kinderwagsn? Hier blijft ie huilen in de wiegenbak omdat hij niks kan zien. In de maxi cosi gaat het beter maar die zit in de auto en heb ik niet altijd tot mij beschikking. Dacht er dus over na om het zitgedeelte gewoon te gaan gebruiken. Wat vinden jullie?
     
  3. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Ik zou het gewoon eens proberen. Kan je het zit gedeelte eventueel iets platter zetten? Dan zit hij niet echt recht maar kan hij toch rond zich kijken.
     
  4. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.354
    8.366
    113
    Amsterdam
    hier zit T al meer dan een maand in het zit gedeelte. Hij trok het in de wagenbak echt niet meer
     
  5. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    ja dat kan hoor!
    Wel zo plat mogelijk nog.
     
  6. BlauwBeertje

    BlauwBeertje Niet meer actief


    Was het maar zo’n feest. Kleine B kan zichzelf niet vermaken. Laat ik hem voor 5 minuten alleen in de box dan zet hij het al op brullen...
     
  7. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    wipstoel ook niet?
    L begint in de box ook gelijk te brullen maar in de wipstoel kan ze het best even volhouden.
    Ze is verzot op haar Sophie de giraf dus die geef ik dan en ik moet hooguit even naar der toe als ze die laat vallen.
     
  8. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Hier ook eentje dat verliefd is op har giraf. Lekker om op te kwijlen.
     
  9. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Of parkdeken op de grond. Dat is het enige dat werkt voor A. Zo heeft ze op alles zicht.
     
    Magnolia29 vindt dit leuk.
  10. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.183
    4.325
    113
    Ja hier gebruik ik de box al een tijdje njer meer. Op de vloer vindt hij het fijnst.
    Bedankt allemaal voor de antwoorden. Dan gaan we het gewoon proberen. Dacht misschien js het een gek gezicht zo een jonge baby maar als T er al een maand inzit :roflmao: dan moet het deze man ook lukken.
     
    Magnolia29 en Siepie85 vinden dit leuk.
  11. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    @BlauwBeertje hier is de wipstoel een megahit. Heb echt het gevoel dat ik hem daar de hele dag wel in zou kunnen zetten, zo fijn vindt ie het. Als hij savonds overstuur is zetten we hem er ook wel in, dan slaapt ie meestal niet maar stopt wel met huilen:roflmao: Ideaal tijdens t eten ook haha

    @Boordevol Ik zou het ook gewoon proberen. A valt nu af en toe nog wel in slaap in de kinderwagen als ik t goed time, maar denk dat hij ook snel erop uitgekeken zal zijn straks. Gelukkig is ie lang voor z’n leeftijd haha, dan ga ik t ook gewoon proberen.
     
  12. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Zoniet gewoon proberen, onze dochter zat/lag met 4 maanden al in het zit gedeelte. Wat ik mij kan herinneren was ze rond de 70cm toen. Ging gewoon goed en zij was tevrede want ze kon alles lekker zien
     
  13. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.354
    8.366
    113
    Amsterdam
    @Lotion en @Muisje458 hier zit hij ook altijd met Sophie in z’n wipstoel en idd lekker sabbelen en bijten!
     
    Muisje458 vindt dit leuk.
  14. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Verrek! Ik zit me net te bedenken dat ik een Sophie bijtring heb gekregen als kraamcadeau, ligt nog mooi in z'n kamer :roflmao: Ga 'm nu gelijk pakken!
     
    Siepie85 en Muisje458 vinden dit leuk.
  15. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.814
    7.419
    113
    L zit ook regelmatig in de wipstoel, en dan de babygym (van Little Dutch, ik vind dat zó'n leuk merk) ervoor, dan pakt ze de knuffeltjes beet om er lekker op te sabbelen en bijten.
    De box vindt ze ook best, maar wel korter, omdat ze dan gaat rollen en vast ligt of tegen de spijlen aan rolt.
    Het grote speelkleed op de grond werkt ook goed, bij mijn moeder vanmorgen vond ze het helemaal leuk. Thuis heb ik eigenlijk amper speelgoed voor haar, maar mijn moeder heeft nog wel van alles, dus dan vermaakt ze zich best een poos op de grond.
    Goede reden om binnenkort eens de stad in te gaan voor wat speelgoed :)
     
    S2909 en Muisje458 vinden dit leuk.
  16. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.153
    6.005
    113
    Nacht ging weer iets beter. Gaan steeds een stukje weer de goede kant komt!
    Hier kan L haarzelf ook heel goed vermaken, de box, op de grond, newborn set van stokke (wanneer ik aan het koken ben is ze er lekker bij) en ik zet haar haar tegenwoordig een half uurtje in de avond voor babytv. Ze zit dan nog in zo’n jengelig uurtje, ook gewoon sneu voor haarzelf. Babytv slokt dan haar aandacht op:roflmao:
     
    Mya vindt dit leuk.
  17. Roanna

    Roanna Bekend lid

    24 aug 2015
    881
    396
    63
    ha allemaal, al een tijdje geniet ik mee van jullie verhalen. Maar mijn dochter is morgen alweer 2 weken en ik kan hier dus ook meeschrijven :) Meestal ben ik niet super actief met schrijven, maar lees wel alles.

    Met ons meisje gaar het heel goed; ze drinkt prima en groeit weer. s nachts nog wel onrustig (dag/nachtritme nog omgedraaid, maar dat wordt vast gauw beter).

    Met mijn herstel gaat het ook wel goed. Maar nu verloor ik afgelopen dagen best wat meer bloed dan de week ervoor. Op zich logisch, want ben lichamelijk actiever. Vanmiddag verloor ik opeens een stolsel, heb ik in de kraamweek niet gehad. Is dat normaal of zou ik de vk moeten bellen?
     
    Angelmom1, USAbaby, Kirzy en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Welkom! En proficiat met jullie dochter!

    Ivm bloedverlies kan ik niet echt helpen. Hier viel het al bij al mee. Dus voor alle zekerheid bellen in verloskundige. Duurt maar 5 min maar dan weet je of het ok is.
     
    Roanna vindt dit leuk.
  19. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Ik weet niet wat mij vandaag overkomt. L heeft vanmorgen 2 uur in zijn eigen kamer geslapen, ik ben toch maar het huis gaan opruimen en schoonmaken (wat moet ik anders met mijn tijd :roflmao:), daarna flesje gegeven en lekker gespeeld met L. Hij heeft zichzelf ook heerlijk vermaakt in de box en wipstoel. Daarna heeft hij weer een klein uurtje in zijn eigen kamer geslapen en ik ondertussen de was weg gewerkt. Komt mijn man vanmiddag thuis zegt ie morgen word het mooi weer zou ik die boompjes die je weg wilt hebben er uithalen morgen :eek:. Vooral van dat laatste viel ik bijna van de bank :roflmao:. Ben benieuwd morgen of hij het echt gaat doen.

    Voor het bijten wij hadden voor onze dochter een siliconen bijtring met verschillende kralen er aan. Ze was er helemaal gek op.
     
    Kirzy en Imona vinden dit leuk.
  20. USAbaby

    USAbaby Fanatiek lid

    14 feb 2014
    2.229
    1.904
    113
    Vrouw
    Oh wat jammer zeg! Heb je ook infatrini voorgeschreven gekregen of eerst alleen variatie in dieet? Ze krijgt hier al redelijk wat fruit met avocado aangeboden dat zou goed moeten zijn aangezien het natuurlijk nog bijvoeden is. Gister at ze goed en vandaag weer weinig hiervan.
     

Deel Deze Pagina