Is links jou voorkeurskant? Dan kan het zijn dat jij meer ontspannen bent bijvoorbeeld als ze aan die kant drinkt. Daarnaast kan het ook zo zijn dat ze aan die kant niet leggen ligt vanwege spieren die stijf zijn? Blokkade? Heb je al een andere houding geprobeerd? Mijn voorkeurskant is ook links dus dat gaat altijd beter. Rechts voed ik over het algemeen wat vaker rechtop, achteroverleunend of Concorde houding.
Ik heb net tijdens de voeding heel hard tegen W. gepraat, omdat hij telkens in slaap viel tijdens het voeden nu heb ik er nog soort van een voeding in gekregen. Haha.
Zou het makkelijk zijn om de slaapuren nog een beetje te schuiven? Over 4 weken moet ik terug gaan werken 5x 180, wow! Mijn mannetje drinkt maar 5x 110-150. Hoewel hij richting 6kg gaat, nog steeds goed bijkomt en niet meer drinken vraagt. Volgens onze kalender zit jouw kindje idd meer op "wat het zou moeten zijn".
Links is blijkbaar meer haar voorkeurskant, en die van mij ook wel, want de melk komt er ook sneller uit en vult sneller bij. Maar ik word maandag gebeld door een kinderfysio voor een afspraak. Wil toch ff laten checken of er indd geen blokkades zijn of iets... ‘s nachts is juist geen probleem, net ook weer gevoed aan die kant. En gisteravond uiteindelijk ook gewoon. Maar als ze zo weigert vind ik de bv niet meer zo leuk
Mijn ervaring is dat het geen zin heeft en vaak averechts werkt. Rond de periode dat wij over het algemeen weer moeten gaan werken hebben de meeste kindjes een sprong. Dus mamahonger, meer eten, weer om een nachtvoeding vragen etc.. Onze dochter zit nu ook in een sprong en die heeft echt meer honger. En vraagt meer aandacht. Ze sliep eerst de nacht bijna helemaal door tot 5/6 uur. Nu gewoon weer tot 3 uur ofzo.
Ja, idd. Dat sprongetje had ik ook al gezien in ons boek... maar hij zal toch om 6.00 moeten opstaan in plaats van 9.00 of 10.00 hoor
Dat opschuiven.. tja, zal lekker als het iets verlaat. Maar, mijn ervaring is dat het niet werkt. Ik maak hem niet wakker, terwijl hij geen trek heeft. Dat zou ikzelf ook niet fijn vinden. En op de dag ga ik ook niet rekken, trek = eten. Het komt vanzelf wel goed!
Hier ook huiluurtje rond onze etenstijd.. Gister cb geweest. Ze weegt nu 4300 en is 54cm! Alles goed verder! Die uitslag is waarschijnlijk baby acne icm soort warmte uitslag.. niet veel aan te doen zei ze.
Hier ook hoor haha, om 3:15 nog gewoon een uur in de weer met alles. @mimi1988 hoop dat jullie snel antwoorden krijgen waarom t niet goed gaat nog. Zoon ruikt weer zo extreem naar overgeven verborgen reflux is erger geworden. hij schuimt erover. Drinken aan de borst gaat weer net als bij de geboorte grr dus ik kolf ook overdag. Niets aan zo
@mimi1988 kan je zoontje misschien die krampen hebben van de gelilact? Ik heb net een flesje gegeven met gelilact en nu heeft J volgens mij best erge kramp. Ik heb er echt maar heel weinig in gedaan, ivm vele spugen wilde ik het toch eens proberen.
Ben nu ook een zombie , een hele goede vriend is jarig deze week maar ik kan niet eens op de datum komen.... Productie loopt ook achteruit nu (gelukkig nog wel voldoende maar heb niet veel cc over) Heb op dit moment spijt van de ingreep bij hem...
Gewoon uit bed trekken en een fles geven. Hij komt dan vanzelf in het nieuwe ritme en raakt er aan gewend. Dus dan zal hij vaker rond die tijd wakker gaan worden. En slapen doet ie dat daarna wel weer. Mss dat ie zelfs op een gegeven moment eerder aan de nacht gaat beginnen.
Hebben jullie een flessenwarmer? Zo ja welke? En hoe bevalt deze? Wij hebben die van Difrax omdat we ook Difrax flessen hebben. Deze gebruiken we nog voor onze zoon. Maar die is echt op. Vaak lekkage en verwarmingselement is aangetast. Nu is ie uit het assortiment gehaald en komt er eind dit jaar begin volgend jaar pas een nieuwe, dus op zoek naar een alternatief. Eisen: Snel warm: ongeveer 3/4 min. Geschikt voor borstvoeding. Geschikt voor Difrax flessen.
Hier de hele dag bezig geweest met krampjes proberen weg te werken en de kleine man troosten hopelijk wordt het gauw minder. Arm jochie... Gelukkig slaapt hij nu. Hopelijk blijft hij dat even doen..
Oh dat is echt jammer dat het slechter gaat als voor de ingreep. Was het tongriempje heel erg? Heb je al contact met de Lactatiekundige van de praktijk gehad over hoe het nu gaat? Wat gaat er slecht? Hij drinkt niet vacuüm? Anders clusterkolven voor de productie?
Klopt, t vacuüm. Lipband en tongriem waren beide niet best. Tong blijft hij ook weer maar boven gooien. Dinsdag komt er een lactatiekundige thuis en donderdag op nazorg.hij heeft gelukkig nu 1 keer bij mij gedronken en voor t eerst ook leeg en viel tevreden in slaap. Met zetpil om de voeding lijkt het nu iets beter te gaan. Clusterkolven hangt er nog even om, ik kolf nog wel voldoende (min.170 cc en hij drinkt 140) maar moet niet veel lager zakken nu