Uitgerekend 1 t/m 15 Augustus 2020

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Leanna3, Nov 19, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ange84

    Ange84 Fanatiek lid

    Apr 26, 2012
    1,398
    707
    113
    Female
    Ambtenaar
    Noord-Brabant
    Ja de vk zei dat door de griep de baarmoeder gevoeliger is, waardoor ik sneller een harde buik kan krijgen. Daarnaast zei ze dat er nu een groeispurt komt en daar kan het ook mee te maken hebben.
     
  2. Cinderella86

    Cinderella86 Actief lid

    Jan 21, 2020
    221
    315
    63
    Female
    Fijn dat je langs mag komen. Is inderdaad fijn om even gerustgesteld te worden.
    Ik heb vrijdag even het hartje kunnen luisteren, want was sowieso in het ziekenhuis en dan mag je even langs de poli verloskunde lopen daarvoor. Is toch een fijne gedachte dat je weer even weet dat het goed gaat :)
     
    Ange84 likes this.
  3. Cjms

    Cjms Bekend lid

    Dec 11, 2016
    891
    1,286
    93
    Fijn dat je nu gerustgesteld bent!

    Merk het ook aan mijn buik dat ze flink aan het groeien is, heb wat sneller een naar gevoel dat inderdaad richting een harde buik gaat. Vooral in de avond. Niet fijn, maar ff rustig aan en hoort erbij!
     
  4. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Hier nog niet zoveel last van harde buiken. Weet nog wel van bij O dat het super vervelend kan zijn.

    Ik lig al 3 dagen op de bank en bed. Met pijn in de nek. Ging vandaag iets beter. Komt de kipkep woller nu even voor mij van pas. Echt een aanrader voor krampjes straks voor de baby's.
     
    Evayesmamatobe and Lindavvv like this.
  5. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    Sep 8, 2016
    1,414
    1,272
    113
    Female
    Drenthe
    @indy90 Ja die Woller hebben wij ook, heel fijn ding.

    Vorige week heb ik het heel rustig aan gedaan. Merk toch dat de dingen die gebeurt zijn bij de zwangerschap van B nu echt weer boven komen. De hoeveelheid minder-leven onderzoeken, ik wordt er nu al gestresst van en dat zorgt ook weer voor harde buiken.

    Nu toch weer aan het werk, kijken hoe het gaat.
     
    Evayesmamatobe likes this.
  6. Ange84

    Ange84 Fanatiek lid

    Apr 26, 2012
    1,398
    707
    113
    Female
    Ambtenaar
    Noord-Brabant
    Ik moest even opzoeken wat jullie bedoelen. Ik ken dat helemaal niet. Werkt dat goed bij krampjes?

    @Lindavvv ik kan me je bezorgdheid heel goed voorstellen. Let op jezelf. Niet stress is makkelijker gezegd dan gedaan. Gelukkig word je goed in de gaten gehouden.

    @indy90 beterschap!

    Ik zit ook nog thuis. Zolang ik hoest / verkoudheidsklachten heb moet ik thuiswerken. Normaalgesproken zou ik gewoon gaan werken, maar mensen zijn zo panisch. Pff hoop dat snel alles weer bij het oude is.
     
    Evayesmamatobe likes this.
  7. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    Apr 26, 2016
    5,477
    6,092
    113
    Female
    Ja dat laatste.. Het virus corona opzich is 'geen probleem' mits je een goede weerstand hebt en verder geen bijzondere medische aandoeningen. Tenzij je dus wel iets onder de leden krijgt en er geen medicijnen of medische hulp meer is door het virus. Veel grondstoffen komen uit China, die productie ligt stil / moeilijk verkrijgbaar. Helaas dus niet voor niets, die paniek en het 'panisch' gedrag onder mensen. Het zijn dus vooral de gevolgen van heel veel mensen tegelijk ziek wat mij zorgen maakt.

    Beterschap iedereen. Ik ga zo met enige moeite naar het ziekenhuis voor pop, ook al kan ik het virus overal oppikken, still..
     
    Evayesmamatobe, Ange84 and Thirza78 like this.
  8. Dinges84

    Dinges84 Actief lid

    Jul 6, 2016
    160
    258
    63
    NULL
    NULL
    Oef, jij ook al!?!
    Hier ook vanaf vrijdagavond enorme nekpijn. Kan er alleen ook slecht mee liggen, dus met pittenzak en pcm ploeter ik de dag door ;)

    Gaat laatste uurtjes iets beter, dus hopelijk bijna over...

    @Ange84 ben je al op controle geweest?
    Is het verder bij één keer roze afvegen gebleven?
     
  9. Ange84

    Ange84 Fanatiek lid

    Apr 26, 2012
    1,398
    707
    113
    Female
    Ambtenaar
    Noord-Brabant
    Verkeerd gelegen? Kun je wel gewoon slapen?

    Ik ben op controle geweest en alles zag er goed uit. Kindje ligt rechts (vanuit mij gezien). Je ziet bij mij ook rechts een bobbel en de vk bevestigde dat ook. Verder een heel erg beweeglijk kindje dat goed groeit. Gelukkig maar! Ik heb idd maar 1x bloedverlies gehad, maar omdat bij mijn eerste zwangerschap ik met 31 weken ben opgenomen vanwege bloedverlies en de bevalling met 36+5 begon (ook weer met bloedverlies) ben ik een beetje huiverig voor alles soorten bloedverlies.
     
  10. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    Apr 15, 2018
    2,026
    2,500
    113
    Female
    Wat fijn dat alles goed is @Ange84
    Hopelijk blijft het daarbij en komt het niet terug.
    Hier ligt de dame links. Grappig hè al die variatie.

    @Lindavvv wat bedoel je met de minder-leven onderzoeken? Hoe dan ook sterkte.
    Bij ZwangerFit zeiden ze dat als je last had van harde buiken dat je op je rug of zij moet gaan liggen met je handen helemaal bij je schaambot zo laag en dan via je buik steeds meer naar je handen toe ademen. Dus ipv adem hoog (wat bij stress past) je adem weer diep en laag krijgen. Misschien helpt deze tip.

    Beterschap @indy90 en @Dinges84
     
    Evayesmamatobe, Lindavvv and Ange84 like this.
  11. Anar91

    Anar91 Fanatiek lid

    Jul 21, 2017
    1,848
    2,309
    113
    Female
    Ja ik ben er nog wel hihi.
    Heb het beetje druk gehad maar ik lees alles nog wel mee.

    Vorige week moest ik bloedprikken voor galstuwing,omdat ik zoveel jeuk had. en kwam toen ook bij de gynocoloog terecht maar gelukkig was alles goed met mijn lever.
    Nu andere zalf gekregen en word doorgestuurd naar de dermatoloog.

    Donderdag hebben wij de 20 weken echo, en dan weekend erop weten we wat het word heb een taart besteld spannend.:D

    Wij hebben de baby kamer nog niet klaar, merk dat ik voor de 2e minder snel wat koop als toen bij de 1ste.
    Komt denk ik vanaf volgende week wel als ik weet wat het word haha.:p
     
    Evayesmamatobe, Ange84 and Thirza78 like this.
  12. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    Sep 8, 2016
    1,414
    1,272
    113
    Female
    Drenthe

    Bedankt voor de tip! Ga ik eens uitproberen.

    Bij mijn eerste zwangerschap had ik een hele rustige baby in de buik. Zo rustig dat ik vanaf 30 weken heel weinig activiteit meer voelde in de buik. Soms meer dan 24 uur niet. Als je je baby te weinig voelt op die termijn moet je je verloskundige bellen en die kan je doorsturen voor een minder-leven onderzoek. Dit noemen ze zo, omdat de baby minder leven vertoont (minder actief is). Ik heb heel veel van dit soort onderzoeken gehad, op het eind zelfs elke dag, totdat ze ook op de echo's echt té rustig was. Toen is ze direct gehaald.

    En omdat we nu in de periode zitten van wel/niet voelen en niet elke dag voelen, spelen al deze gevoelens van de eerste zwangerschap weer op. Heel bizar en onverwacht, maar emotioneel best heftig. Merk ik.


    Maar..... vanavond de 20 weken echo! :):D
    Veel zin in!
     
    indy90 and Ange84 like this.
  13. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    Apr 15, 2018
    2,026
    2,500
    113
    Female
    Ohhh @Lindavvv Jemig wat een heftige dingen kunnen er toch gebeuren tijdens een zwangerschap. En wat hebben jullie toen goed gehandeld!!!

    Natuurlijk speelt dat emotioneel nu ook weer een grote rol. Hopelijk is deze wel een kleine druktemaker. Zo erg dat je daar helemaal gek van wordt... Eh... Nou ja, dat laatste ook niet. Maar je snapt wat ik bedoel.

    Veel succes en hopelijk plezier vanavond! En sterkte.

     
    Ange84 and Lindavvv like this.
  14. Cinderella86

    Cinderella86 Actief lid

    Jan 21, 2020
    221
    315
    63
    Female
    Wat heftig dat het zo is gelopen tijdens je eerste zwangerschap. Maar wel fijn dat ze het toen, en nu weer, goed in de gaten houden! Zal denk ik wel een iets geruster gevoel geven.
    Heel veel plezier met de 20 weken echo! Ik hoop dat alles goed is! :)

    Ik had gisteren voor het eerst het idee dat ik een schopje kreeg van meneer. Ik weet niet zeker of dat het was, maar leek er wel op... :D

     
  15. Ange84

    Ange84 Fanatiek lid

    Apr 26, 2012
    1,398
    707
    113
    Female
    Ambtenaar
    Noord-Brabant
    @Lindavvv jeetje wat heftig. Weten ze ook waar het door kwam? Gewoon een rustig kindje? En nu nog? Of had het een andere reden? Top dat ze meteen hebben gehandeld en het nu ook goed in de gaten houden. Succes vandaag bij de 20 weken echo! Hopelijk een goed beweeglijk kindje en ga je dat straks ook voelen :)

    Vind het wel grappig dat je eigenlijk al in de buik en de eerste paar maanden ziet of het een druk of rustig kindje is. Mijn eerste was in de buik al druk, als baby super beweeglijk (steeds die handjes en benen bewegen, veel lachen) en dat is ze nu nog. De tweede was in de buik al rustig, als baby al serieus en rustig en nu nog. Ben benieuwd naar de derde :)
     
    Evayesmamatobe and DN2017 like this.
  16. Dinges84

    Dinges84 Actief lid

    Jul 6, 2016
    160
    258
    63
    NULL
    NULL
    Wat een angst zullen jullie hierom hebben gehad!
    Hopelijk blijft het je deze keer bespaard en wordt het een lekkere druktemaker...

    Veel plezier vanavond!
     
  17. Dinges84

    Dinges84 Actief lid

    Jul 6, 2016
    160
    258
    63
    NULL
    NULL
    Meer dames hier die wel eens zwanger gesolliciteerd hebben?

    Ik ben vanochtend weer op gesprek geweest. Nu voor een vacature die niet beter had kunnen matchen (wat mij betreft), maar het stukje wel/niet vertellen over de zwangerschap heeft me heel wat hoofdbrekens gekost...

    Vorige keer was ik één van de twee die door was naar een soort tweede ronde en door kortere beschikbaarheid door zwangerschap niet gekozen (andere functie die me in het gesprek ook wat tegenviel, dus geen probleem).

    En solliciteren zonder handenschudden blijkt ook erg vreemd te zijn. Wat zit een hand geven in je systeem zeg!
    We hebben er vandaag een elleboogstoot van gemaakt, hoop dat ik daarmee punten heb gescoord :D
     
  18. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    Apr 26, 2016
    5,477
    6,092
    113
    Female

    Oh spannend! Kan je het nog goed verbergen je zwangerschap? Het zou opzich niet uit moeten maken, tenzij ze echt iemand op korte termijn nodig hebben.. Ik duim voor je dat je wordt gekozen! :) Ik zou hierin denk ik gewoon mijn gevoel ook volgen.. Waar denk je zelf aan?
     
    Ange84 likes this.
  19. Thirza78

    Thirza78 Fanatiek lid

    Apr 15, 2018
    2,026
    2,500
    113
    Female
    Ikzelf heb twee interne sollicitaties gehad @Dinges84. Eén bij de afdeling HR. Daar kreeg ik een afwijzing omdat ze iemand zochten die een langere termijn beschikbaar was terwijl ze mij feliciteerden met mijn zwangerschap. Toen heb ik aangegeven dat ik die combinatie van opmerkingen erg ongepast vond.

    Het tweede gesprek ging ongeveer hetzelfde, daar zochten ze iemand tijdelijk tot december (dat wist ik niet toen ik het gesprek in ging). Toen heb ik zelf aangegeven dat dat niet handig was omdat ik in deze periode een zwangerschapsverlof had. Maar toen kreeg ik direct een andere positie aangeboden waarmee ik echt een hele goede match had. En dat doe ik nu.

    Maar goed, dat was dus intern en met een vaste aanstelling dus een andere situatie.

    Maar binnen mijn oude team hebben we overigens ook regelmatig zwangere dames aangenomen, gewoon omdat zij het best gekwalificeerd voor de functie waren. En een arbeidsrelatie duurt toch hopelijk langer dan een paar maanden.

    Hoe dan ook veel succes. Hopenlijk wordt je aangenomen op die functie die zo goed voelt.
     
    Evayesmamatobe and Ange84 like this.
  20. Cinderella86

    Cinderella86 Actief lid

    Jan 21, 2020
    221
    315
    63
    Female
    Ik ben het met @Thirza78 en @Beausecret eens, het zou eigenlijk niet uit mogen maken... Ik kan me wel voorstellen dat je het een lastige afweging vond. Ik ben per 1 januari gestart in een nieuwe baan. Tijdens de sollicitaties (in november) wist ik nog niet dat ik zwanger was, en ik vond het best lastig om dat te vertellen terwijl ik nog maar net binnen was. En ik had de functie tenminste al!
    Ik hoop voor je dat je de baan krijgt!
     
    Evayesmamatobe and Thirza78 like this.

Share This Page