Wij hebben er wel iets van gemerkt, maar (nog) niet veel. Vorige week in het ziekenhuis geen handen schudden. Extra vragen (en helaas dus wachtrij) op de praktijk waar ik werk. Mails van school en sport. Wij eten gezond, volgen adviezen op en zijn alert. Meer kunnen we nu niet doen.
Hm is dat wel handig, 2 corona topics? Kijk, in het vorige topic ging het pagina's lang over hoeveel je inslaat, het was handig geweest daar een nieuw topic over te openen, maar nu gaat alles door elkaar lopen.
Maar dan nog, niemand gaat in dat andere topic alleen nieuwsfeiten zetten denk ik. Dus gaat het toch heel erg overlappen. Maar goed, geen nieuws in de zin van corona , maar dochter is snotverkouden wakker geworden... Wij zijn dus thuis.
Ja, klopt, en niet eens heel klein hoor, sommige scholen hadden voor 8 groepen geen enkele leerkracht
Wij wonen in Noord-Brabant en er is dus voor onze regio geadviseerd om thuis te blijven bij een verkoudheid etc. Ik ben zelf wat verkouden, maar dan alleen een wat dichte neus. Meer niet, geen koorts etc. Mijn man heeft hetzelfde, maar is wel gaan werken, zijn baas is ook niet de makkelijkste in deze, en ziet hem al aankomen. Voor de rest, blijf ik zo veel mogelijk thuis. We meten elke dag onze temperatuur op, mocht er iets van verhoging zijn, of mochten de klachten erger worden, blijven we allemaal thuis. Boodschappen, hond uitlaten etc, gaat allemaal door, maar probeer wel afstand te houden van. Meer kunnen we niet doen denk ik.
Ik sla dus wel extra eten etc in, want mijn man zit vanaf volgende week intern moet er niet aan denken dat ik ziek word of mijn zoon en dat ik dan boodschappen moet doen.
Nee wij laten niks. Iedereen is naar school, en vanmiddag een logopedie afspraak gepland voor zo'n en met oudste dochter naar de huisarts. Ik ga eigenlijk gewoon uit van een grote kans dat we het toch wel krijgen. Dan kan het alleen maar meevallen . Ik druk mijn kinderen hooguit op het hart vaker en beter hun handen te wassen. Maar uiteindelijk heb ik daar geen controle over. Wat ik wel doe is een klein beetje extra voorraad eten in huis halen, voor het geval we in thuisisolatie komen te zitten. Maar dat is niet veel: een klein kratje op de vliering met wat pasta, rijst, blik tomatenblokjes, e.d. We eten verder niet uit blik/pot dus ik haal ook niks in huis wat uiteindelijk misschien niet nodig is.
Wow dat is inderdaad niet heel klein. Hier ook een school met 8 groepen maar wel 8 docenten, en 6 man ondersteunend personeel dat ook voor de klas kan dus zie het niet snel gebeuren maar alles kan.
Wij laten er zelf niks om, maar door dat advies hier in Brabant ligt van alles op zn gat wat betreft school en sport
Geen idee daar hebben we het niet eens over gehad. Als ik daarover begin raakt hij helemaal in de stres geloof ik. Ik zal het vandaag eens met mijn moeder bespreken ik weet zeker dat ze hier dan een tijdje komt ‘inwonen’ mocht ik ziek worden. Ik zie het trouwens nog best gebeuren dat mijn man met zijn hele ploeg in quarantaine moet aangezien die vanuit heel Nederland komen en ook een paar uit Tilburg.
Ben benieuwd hoe het hier is. Oudste is zelf naar school, heb ze afgemeld bij de bso, jongste mag natuurlijk niet naar dansles, morgen ouderavond, ik laat haar dan maar op het schoolplein ofzo? En dan moet ze aangeven als mensen dichterbij willen komen dat ze verkouden is?
Ik laat er voor nu ook nog niks om, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik soms ook nog wel twijfel over de oudste naar school laten gaan. Morgen avond is er bijvoorbeeld disco avond op school... Lekker met 100 kinderen hutje mutje in een kleine ruimte staan, allemaal graaien uit dezelfde chips bak Maar ja, zoon wil super graag gaan dus ga hem ook niet thuishouden, al zou ik dat het liefst wel willen.. Verder ligt het er een beetje aan hoe het zich hier (zuid-limburg) gaat ontwikkelen. Ik maak me niet zo druk om zoon voor zijn eigen gezondheid, maar zowel zijn kleine zusje als zijn oma vallen wel in een risicogroep.
Hier ook nogsteeds de twijfel mijn zoon naar school te sturen, vanmorgen letterlijk tot 5 voor half 9 staan twijfelen hem thuis te houden aangezien er 2 kinderen uit noord italie terug zijn gekomen uit zijn klas. Die zijn dus nu net iets meer dan een week terug en zouden dan, als ze het virus hebben, deze week besmettelijk zijn, denk dat ik hem vanaf morgen thuis hou maarja dan kom.je weer met het dillema voor hoelang hou je hem thuis en her is echt dwijlen met de kraan open want andere kinderen kunnen ook aangestoken zijn en dan weer na 2 weken besmettelijk zijn dus dan kan hij eigenlijk helemaal niet meer naar school voorlopig Zooo lastig! Excuus voor t onsamenhangende lange verhaal