Coronavirus

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Poolvos, 25 jan 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    In belgie is een baby besmet
     
  2. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Ik zou mss nog wel gaan, geen idee eig, maar ik vrees dat er dan niets open is.
     
  3. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.696
    2.511
    113
    Ik weet niet of het antwoord al is gegeven want ik moet nog 102 berichten lezen :confused:, maar er zijn inderdaad al twee versies van het virus.
     
    Shay25, amdaa en suus1983 vinden dit leuk.
  4. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.673
    6.568
    113
    Vrouw
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  5. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Volgens mij naar wat ik heb gelezen is het virus per deurklink na zoveel uur (of dat 2 of 24 uur is weet ik niet meer) niet meer overdraagbaar. Het virus zit daarna nog wel op de deurklink maar de virusload zou dan zou laag zijn dat je er niet meer ziek van wordt.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  6. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Wij waren vorige week al aan onze laatste zak swabs bezig.
     
  7. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.696
    2.511
    113
    Wij idd ook, ander eiland, maar toch......
     
  8. Mystiek

    Mystiek Fanatiek lid

    19 okt 2013
    2.646
    1.529
    113
    OV
    Spannend, want volgens mij staan we nog redelijk aan het begin. Wat als de testen op zijn? Dan kun je geen fatsoenlijke diagnoses meer stellen.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  9. Fantykoekie

    Fantykoekie Fanatiek lid

    18 jul 2018
    2.959
    3.838
    113
    Vrouw
    Hier is de kaart van Duitsland. De meeste besmettingen zijn dus aan de grens.
    Screenshot_20200309-073242.jpg
     
  10. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Dat vind ik dan wel weer "fijn" om te lezen. Dan kun je met goede hygiëne al zelf veel doen.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  11. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Dat vind ik nog wel lange tijd. Weet jij toevallig of gewoon alles reiniger voldoet om het te doden op die oppervlakten of moet dat met een x % alcohol?
     
  12. Jes88

    Jes88 Fanatiek lid

    11 aug 2019
    1.139
    1.268
    113
  13. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

  14. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Het is natuurlijk zo nieuw, dat ze dat lastig kunnen inschatten
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  15. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.947
    14.996
    113
    Dat noemen ze juiste inzet van beschikbare middelen. Kans dat een oudere t overleeft met die middelen is kleiner dan een jongere (los van achtergrond). Lijkt mij verschrikkelijk om die keuze te moeten maken en ethisch gezien kan je er ook een boek mee vullen.

    Ik snap het ergens wel, maar specifiek voor wat nu speelt is het te ziek voor woorden dat na wat al weken te zien is geweest in china er dat soort keuzes gemaakt moeten worden in europa. Dan heb je wat mij betreft echt lopen slapen hier als beleidsmakers/rampenplanners. Ja het is moeilijk voorspellen want china is geen europa, ja je trekt niet even een blik ic medewerkers open. Maar nu al die keuzes moeten maken is wel heel bizar als je voorbereid zegt te zijn.

    Hopelijk hier minder van dat soort situaties. *fingers crossed*

    Nope nooit gehoord als in regionale oproep oid maar met mijn vader zullen we toch al moeten. Die man heeft een herseninfarct gehad en sindsdien is t bal qua weerstand en zeker qua benauwdheid. Wil ik m niet voortijdig tussen 6 plankjes hebben, dan moeten we voorzichtig zijn (wat hij zelf onzin vindt maar dat is dan nog de trots die speelt bij m).
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  16. Jes88

    Jes88 Fanatiek lid

    11 aug 2019
    1.139
    1.268
    113
    Ja geen idee, ik ben ook geen kenner, dit staat gewoon op Google, wel meerdere artikelen die aangeven dat het virus best een tijd kan overleven op materialen
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  17. Melief

    Melief Niet meer actief

    Net toch maar even de huisarts gebeld aangezien dochter nu 40 graden koorts heeft, nog steeds veel hoest, onrustig ademt en verkouden is. Ik wordt straks terug gebeld. Maak me om haar voor nu niet eens direct grote zorgen. Ze is nog steeds alert en aanspreekbaar. Maar wil wel even weten hoe lang ze zoveel koorts mag hebben en wanneer ik aan de bel moet trekken. En of ik school ed. moet inlichten over de klachten.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  18. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Kinderen ‘mogen’ best lang koorts hebben zonder dat er wat aan gedasn hoeft te worden. Ik ben eens met dag 8 koorts naar de ha geweest, icm vlekjes. Niks aan te doen, gewoon uitzieken. 10 dagen koorts gehad toen en daarna weer beter.
    Ik denk dat ze er niks mee zullen doen als je geen risico vormt.
    Beterschap iig!
     
  19. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
  20. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.032
    6.135
    113
    Happyland
    Nou dan heb ik een probleem, Carmen gaat nl vast 2 middagen per week naar mijn ouders.
    Ik maak me best druk nu, stel dat er hier leerkrachten gaan uitvallen en het zover komt dat ze niet meer naar mijn ouders kan.
    Ik heb tot nu toe een ontzettend lakse werkgever die maar blijft volhouden dat het niet meer dan een griepje is, vrij nemen om deze reden gaat lastig worden..
    Maar ik neem aan dat ik niet de enige hier ben met deze zorgen??
     

Deel Deze Pagina