Coronavirus NIEUWS

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Jes88, 11 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Die volg ik even niet?
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  2. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Daarom lijkt het mij beter om dat over te laten aan het rivm/de oveheid die hebben er uiteindelijk het meeste verstand van;)
     
  3. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Wat volg je niet?
     
  4. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Hoezo kan het niet dat de ruime meerderheid verkouden is? Dat is hier niet anders volgens mij... En waarom zouden die twee die niets hebben wel les moeten geven als alle andere klassen niet kunnen worden opgevangen? Ik zou daar geen school voor open houden, dat is toch geen doen?
     
    hummeltje5 en Jes88 vinden dit leuk.
  5. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Inderdaad. Er staat ook letterlijk in de tekst dat ze dat ook hebben proberen te achterhalen. Daarnaast is dit niet de eerste schreeuw vanuit Italië dat het goed mis gaat daar. Maar goed...

    ik hoop heel erg hard dat het allemaal maar fake news en bangmakerij is! Dat scheelt voor de mensen daar. Hopelijk wordt iedereen goed verzorgt en gaan er niet onnodig mensen dood
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  6. Jes88

    Jes88 Fanatiek lid

    11 aug 2019
    1.139
    1.268
    113
    Neee hoor, er wordt juist gestimuleerd dat mensen uit bepaalde beroepen van zich laten horen zodat ze veel beter weten hoe het er op de werkvloer aan toe gaat. Ik kreeg vanavond ook een mail van de vereniging voor verpleegkundige of je tips had etc voor de overheid
     
    hummeltje5 en Fuddey vinden dit leuk.
  7. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Omdat dat niet echt realistisch is toch? Er vanuit gaande dat het geen enorm kleine school is met maar 4 leerkrachten ofzo. Je maakt mij gewoon niet wijs dat 80-90% van de leerkrachten van één school verkouden is of hoest.
     
  8. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Nou dat kan ik me wel voorstellen...
     
    hummeltje5 en Jes88 vinden dit leuk.
  9. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.868
    5.107
    113
    Mij maak je dat wel wijs. Ik ben als leerkracht echt van september tot april verkouden en velen met mij. Je valt van de ene verkoudheid in de andere met die kinderen. Bij mijn zusje in de kinderopvang is het niet anders.

    Sowieso zijn er onwijs veel mensen nu verkouden om mij heen. Onderwijs of niet. Zeker meer dan de helft van de mensen die ik ken.
     
    hummeltje5, SAARC, puzzelstukje en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Welke taferelen? Er wordt letterlijk 1 shot van 2 mensen op een IC unit getoond. Hebben die het coronavirus? Waar blijkt dat uit? En verder beelden van tenten om mensen op te vangen, met louter lege bedden. En iemand praat er op de achtergrond overheen, maar de woorden en de beelden komen niet overeen.

    Dat ziekenhuizen/IC units bepaalde beslissingen kunnen maken weet ik uit eigen ervaring met mijn moeder. Die was ook al afgeschreven volgens het ziekenhuis, ware het niet voor mijn (ex-verpleegster) zus, die heeft geëist dat ze toch nog gereanimeerd werd.
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  11. Jes88

    Jes88 Fanatiek lid

    11 aug 2019
    1.139
    1.268
    113
    Ik weet niet of je het nieuws volgt maar er zijn al meerdere scholen dicht hoor de afgelopen dagen vanwege door probleem! Dit is echt geen uitzondering
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  12. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Ja, maar dan wordt er om tips gevraagd. Ik zie geen tips terug in die brief. Alleen een hoop beren op de weg. Het zou het (basis)onderwijs sieren als ze zelf met oplossingen komen hoe dit maatschappelijke probleem helpen op te lossen.
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  13. Jes88

    Jes88 Fanatiek lid

    11 aug 2019
    1.139
    1.268
    113
    Dat filmpje hoort helemaal niet bij de voicenote zij heeft enkel de voicenote verstuurd
     
    hummeltje5, Zara75 en Zwierezwaai vinden dit leuk.
  14. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Zeker, hier in de regio ook. En dat vind ik ook zeker niet realistsch. Ik verwacht dat de oproep eerder deze week om het onderwijs zoveel mogelijk doorgang te laten vinden in Brabant hier ook mee te maken heeft. In mijn omgeving is iig niet het overgrote merendeel verkouden.
     
  15. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Hier 10 leerkrachten, 8 verkouden zou ik echt niet vreemd vinden...
     
  16. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Dat is toch vrij lastig want er zijn ontzettend veel scholen en dus ontzettend veel verschillende soorten situaties
     
  17. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    #677 jessy77, 12 mrt 2020
    Laatst bewerkt: 12 mrt 2020
    Dat blijkt uit het feit dat ze op hun buik lagen. Grote kans dus dat het echt om Corona gaat. Verder snap ik niet wat je orecies bedoeld met 'woorden en beeld komen niet overeen? Ik ben Italiaanse, woorden en beelden kwamen prima overheen.
     
    hummeltje5 en Zara75 vinden dit leuk.
  18. Jes88

    Jes88 Fanatiek lid

    11 aug 2019
    1.139
    1.268
    113
    Zij geeft toch ook allerlei punten aan waar zij tegen aan loopt, ze bent geen beslissingen zoals je eerder aan geeft dat waar het rivm over gaat, zij geeft praktijk voorbeelden. Hoe vaak komt het niet voor dat er beslissingen worden gemaakt van hogere hand, zo ook in bedrijven of zorginstellingen etc dat mensen op de werkvloer niks aan hebben....
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  19. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Het is gewoon een place holder dat filmpje, het gaat om wat zij zegt en het artikel dat er bij staat waarin wordt ingegaan over of het aannemelijk is dat het echt is wat je hoort.

    In deze mate die beslissingen nemen en dit soort omstandigheden, nee, dat is echt verre van hoe er normaal wordt gewerkt.
     
    hummeltje5 en Zwierezwaai vinden dit leuk.
  20. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Ik zal wel een achterlijke zijn dat ik de NOS berichtgeving nog wel enigszins vertrouw ( en ja ik kijk heus wel kritisch, je moest eens weten...)
    Ik denk niet dat ze nu veel camera ploegen in het ziekenhuis gaan laten rondlopen he
     

Deel Deze Pagina