Duidelijke piek gevonden! Vorige maand de testen van zwanger en kids gebruikt maar die vond ik niet erg duidelijk. Deze maand sensitest en het kan niet duidelijker als je mij vraagt. Nu mijn vraag, heeft het nog nut om vanavond seks te hebben? Het gebeurt waarschijnlijk toch wel , maar is het nog een extra kans? We hebben gisteren ochtend ook de kans benut dus volgens mij zitten we wel goed wat dat betreft.
Ik denk rond de 11/12 dpo. Grote kans dat je eisprong morgen pas is, dus dan heeft vanavond zeker nog nut! Jullie zitten met de timing in ieder geval goed hoor!
Nou, ik ben getrouwd met een vrouw denk ik Hij was gisteren te moe voor wat gezelligheid in bed Gelukkig hebben we regelmatig seks gehad, dus ik hoop dat die keer van woensdagochtend genoeg is geweest
Goedemorgen! Ben ik het of zie ik een tweede lijn? Of is dit een indroog lijn. Het is geen ochtend urine en zondag is mn NOD ik kon niet meer wachten ...
Ik zie hem hoor. Is de foto net gemaakt en de test dus van gisteren? Dan kan het natuurlijk ook een indroger zijn.
Phieeww gelukkig niet alleen mijn ogen haha. Foto is binnen de 5 min gemaakt, en is van vandaag alleen begon mijn werkdag al om 6 uur en is het niet het eerste plasje toen ik wakker werd maar pas van “later” in de ochtend.
Ik zit nu op 8/9 dpo. Vanmorgen getest met predictor early, binnen afleestijd een heel licht tuur streepje. 2de urine getest met Kruidvat en ook binnen afleestijd een tuur streepje. Zou het??
Ik deed net een test met de action early, en zie nu heel licht een streepje. Wat denken jullie? Alvast bedankt voor het meekijken. Ik zie dat hij niet zo goed op de foto wil. Ben benieuwd of jullie hem zien.
Na 3-5 minuten is de foto gemaakt. Ik heb net nog een test gedaan en ook daar een licht streepje. Ik ga morgen/overmogen met ochtendurine testen. Dan denk ik dat hij duidelijker moet zijn. Dankjewel voor het kijken.