Ik hoef vandaag niet te werken, maar bij ons, Gorinchem, schijnt het mee te vallen met hoeveel lln er thuis zijn.
Koppie gedrag. We zijn kudde dieren. Andere doen dat dus die jij dat ook. In veel landen was wc papier ook zo op haha. Net als medicatie. Ze horen is bijna op en rennen masaal haar de winkel om ook te halen haha
Wij hadden gisteren een patiënt in de (gelukkig lege) wachtkamer die van corona wordt verdacht (GGD was onbereikbaar dus wordt hopelijk vandaag getest), volgens het officiële protocol van het RIVM moest de wachtkamer eerst 1.5 uur gesloten blijven en na 1.5 uur worden schoongemaakt door 1 kopje chloor op 5 liter water te doen om zo bleekwater te creëren. Maar dat is dan wel echt desinfecteren ipv normaal schoonmaken.
Mijn man werkt in een aluminium extrusie bedrijf en die kregen een mailtje dat de mensen op kantoor thuis mogen/moeten blijven bij welke klacht dan ook maar dat de mannen op de productie klachten EN koorts moeten hebben. Alsof de kantoorpikkies beter zijn En als we het nu hebben over belangrijk productie werk, maar dat is ook niet echt het geval.
Ik heb hier iemand met een chronische darmziekte in huis, dus minimaal 6 keer per dag diarree. Dus het lijkt mij logisch dat wij 4 pakken hebben ingeslagen aangezien er hier per dag 1 tot 2 rollen wc papier door heen gaan. Maar ik kan mij niet voorstellen dat er zo veel mensen in Nederland crohn of colitis hebben.
Wij hebben ongeveer een week aan avondmaaltijden met houdbare producten. maaltijden die we sowieso eten en dan kijken of we de verse ingredienten kunnen vervangen door diepvries of houdbaar. Dus: soep met soepgroente en gehakt uit de vriezer, chili sin carne met rijst (bonen, mais, gegrilde paprikas uit pot), curry met rijst (kikkererwten, tomaten, mango, kokosmelk, currypasta), pannenkoeken en pasta. Verder nog wat bloem in huis gehaald (ik bak graag), houdbare melk en diepvriesfruit voor de smoothies die we vaak maken. Mijn man is ziekig en zelf begin ik ook verkouden te worden dus ik vind het een fijn idee dat we de komende dagen de deur niet uit hoeven en het advies kunnen opvolgen.
Bij jullie misschien. Hier niet hoor. Alle kinderen uit de klas van mijn zoon zijn vandaag gewoon op school. Verder zag het er niet rustiger uit dan normaal op het plein. Ook bij mijn oudste (VO) gaan alle lessen vandaag gewoon door. En zij heeft vandaag 8 verschillende docenten, niet 1 ervan is ziek. Deze hele week is er geen uitval geweest. Het verschilt dus sterk over welke regio je praat. Ik ben het wel met je eens dat school geen opvang is.
Ik snap er ook helemaal niets van. Gisteren bij de Lidl zag ik een vrouw met 7 of 8 megapakken wc papier. Zag er ook gewoon niet uit. Maar ik ben dan inderdaad ook erg benieuwd naar het waarom.
Ik heb de afgelopen weken ook steeds net wat meer boodschappen gedaan. Hebben nu ook wel voor een week of anderhalf een voorraad. Ook heb ik mijn voorraad in het medicijnenkastje aangevuld. Alleen geen neusspray.. Zou dat ook echt gehamsterd worden?
Vandaag in de dagstart gevraagd of ze mee kunnen denken over onze kinderen opvangen...het antwoord was, ik citeer... dat is privé dat moet jezelf uitzoeken! Je werkt in de zorg dus we kunnen je verplichten om te komen. XD
Zijn er mogelijkheden voor thuiswerken? Anders met je werkgever in overleg wat wel kan. Maar kantoor met de trein lijkt me geen goed plan
Hier hebben alle klassen gewoon les. 1 klas is vrij, maar dat is omdat de juf een hersenschudding heeft en er geen invallers zijn.
Daar gaat het toch helemaal niet om? Alleen kantoorwerk kan thuis en dat is dus makkelijker, productie kan (over het algemeen) niet thuis en dus zit daar een hogere drempel. Heeft niks met beter dan een ander zijn te maken.
Best bizar het verschil met gisteren in de winkel. Gisterochtend nog niks aan de hand, later op de dag foto's van lege schappen en vanmorgen om 8.30 uur was de parkeerplaats compleet vol. Het leek wel de dag voor kerst. Mensen met volle karren en allemaal wel een pak wc papier in hun kar. Mijn zus had net ge'appt dat haar wc papier bijna op was en dat ze na haar werk wel even zou gaan halen. Heb maar een pak voor haar meegenomen, want tegen de tijd dat ze gaat is alles weg. Maandverband heb ik van de week al ingeslagen gelukkig. En waarom? Ik heb altijd wel redelijk wat op voorraad, maar leek me toch wel handig met 3 menstruerende vrouwen in huis. Dan gaat het maandverband altijd snel, zeker als we tegelijk op gaan En verder had ik al met de gewone boodschappen steeds een beetje extra meegenomen. Daar ben ik nu wel blij om. Ik had ook bloem en gist extra gekocht. Kan ik altijd nog mijn eigen brood bakken Normaal maak ik altijd een weekmenu en een boodschappenlijst daarbij. Maar ik denk dat ik het komende wel maar even per dag aankijk. Valt weinig te plannen zo.
Ik werk ook in de zorg maar als ik of 1 van de kinderen volgende week ziek is dan hebben ze pech en dan kom ik gewoon niet werken. Dan zetten ze maar een bandje op dat we enkel voor spoedgevallen bereikbaar zijn. Wij mogen ( moeten) overigens gewoon werken met een snotneus etc, alleen bij koorts blijf je thuis. Ik heb ook geen opvang voor de jongste ,ga haar niet bij kwetsbare ouderen zetten als ze ziek is.