1x per week en dan nog wat vers tussendoor. Deze week zullen we meer dan 1x moeten aangezien de schappen leeg waren. Wij kunnen alleen na werktijd dus als alle mensen hamsteren hebben we echt gewoon pech.
1x per week op dinsdag worden de weekboodschappen bezorgt. Tussendoor haal ik enkel nog wat vers (brood/fruit/verse groente)
Heb echt een ontzettende hekel aan boodschappen. Gelukkig doet mijn man het graag 1x per week naar de markt. Dat is alleen groenten, fruit, aardappels, dadels etc. Iedere dag zo'n beetje even naar de buurtsuper, daar ga ik wel zelf naartoe. Daar worden de meeste producten gekocht (heb wel een kleine voorraad thuis maar soms is er toch iets wat ik nog nodig heb, plus die winkel zit op de route van ons dagelijkse wandelrondje). Zo'n 2x per week naar de supermarkt, daar kopen we alles wat hier in de buurt niet verkrijgbaar of duurder is.
Ik bestel 1x per week bij Picnic en heel soms ga ik dan nog eens naar de Appie, voor 2 of 3 dingen, maar dit komt niet vaak voor. Ik bestel juist via PicNic om zoveel mogelijk onzinnige dingen niet te kopen. Nu met het Corona gedoe is het voor mij niet anders. Het enige dat anders is, is dat ik voor deze week zelf de boodschappen moet halen bij Appie, aangezien Picnic volgens mij ook Corona gekte heeft, eerst volgende bezorg mogelijkheid was 20 maart.
In het weekend halen we het meeste. Op donderdag zijn de meeste verse producten op en haal ik wat kleine boodschappen in huis. Ik ben niet van plan om het nu anders te gaan doen.
Ja ik heb het sinds dat de besmettingen in Europa kwamen wel aangepast van dagelijks naar ongeveer 2 keer per week. Gewoon om minder contactmomenten te hebben.
Mijn man gaat op zaterdag naar de markt voor kaas groente en fruit bijna voor een hele week. Ik stel een weekmenu samen en koop dat in 1 keer in. Dan fiets ik (bakfiets) van de supermarkt naar de bakker en langs de Turkse winkel. Dit doen we nou een maand en dit scheelt toch zo’n drie tientjes in de week. Maar daar doen we het niet voor. Ik bestel eigenlijk nooit omdat me dat nog langer duurt ( bestellijst maken vergelijken en zoeken) dan dan ik snel door de winkel ga.
Ik doe op dinsdag de weekboodschappen en haal eten voor woensdag t/m vrijdag. Op zaterdag haal ik nog eten voor zaterdag t/m dinsdag, wat lekkers voor in het weekend en nog verse producten die we nog nodig hebben.
Ik doe 1 keer per week de grote boodschappen en dan nog tussendoor voor de verse producten en voor wat op gaat zoals melk, brood en fruit.
1 keer per maand bestel ik alle houdbare producten zoals drinken,appelmoes, mixen voor pasta,wc papier, houdbare gedeelte van avondeten zoals pasta en rijst, bakboter bij de jumbo. 1 keer per week haal ik kwark,fruit en broodbeleg Bijna dagelijks even gauw na de winkel voor verse gedeelte van het avondeten zoals vlees en groente
Een keer in de week laten bezorgen door AH en dan meestal nog 1 of 2 keer voor fruit/groente of als er toch nog wat op is wat ik moet hebben (koffie). Nu met Corona niks anders dan normaal. Alleen wat potten Nutrilon op voorraad, just in case..
1x per week, net zoals altijd. Soms vergeet ik iets, dat haal ik dan later nog op. Maar dat gebeurt niet erg vaak. Kan merken dat, als ik 1x per week boodschappen doe adhv een lijst/weekmenu, ik minder impuls aankopen doe. Wat weer gunstig is voor de portemonnee.
Zo'n 3 keer per week denk ik. Op dit moment zo weinig mogelijk. Gister nog even geweest, en dinsdag komt de ah boodschappen bezorgen. Dan kunnen we er voor de grote dingen even tegenaan. Maar we eten alleen verse pruducten, dus zal toch nog naar de winkel moeten.
Ik laat de AH eens per week/twee weken komen. Toevallig deze week een grotere bestelling gedaan. Ja, iets extra’s, nee geen overdreven voorraad. Ik heb altijd voor zo’n twee weken spullen in huis. Ik heb nl een bloedhekel aan boodschappen doen. Mijn man haalt eens per week brood bij de bakker en ik kom af en toe bij de Aldi of Lidl voor iets extra’s. Ik was deze week €140 kwijt. Normaal €120. Las nu net dat ik dus de volgende keer naar een echte winkel moet, omdat de bezorgmomenten tot eind maart bezet zijn!
Offtopic maar misschien kan je in het hulptopic vragen of er misschien iemand is die je kan helpen met de boodschappen? Er zijn nu toch genoeg mensen die thuiszitten!
Mijn man doet op maandag boodschappen bij de Lidl, voor de meeste, wekelijkse basisproducten en het gemaakte weekmenu. Dan gaat hij donderdag nog wel naar de deka, en komt hij voor specifieke producten ook nog in de ah als die in de bonus zijn. Nu met corona niets anders gedaan, behalve misgrijpen voor dagelijkse dingen en dus nog een keer extra rondje gemaakt langs de drie winkels om heel gewone maaltijden bij elkaar te vinden.