Aah zo. Ik denk dat dat komt omdat mensen ook moeten wennen dat bepaalde dingen even niet kunnen. Eerst is het een ver van je bed show, en nu heel dichtbij. Heb zelf wel wat kunnen regelen voor werk. Onbetaald. Maar tot vrijdag kan ik thuis blijven voor de kinderen. Ik voelde me zo bezwaard maar het kan niet anders.
Hier heb ik een lijstje gemaakt van wat ik allemaal in huis kan doen als we nergens heen gaan. Dus al het speelgoed van de jongste uitgezocht, halve vuilniszak weg! De gangkast uitgemest, vuilniszak oude schoenen voor de kringloop! Knutselspullen uitgezocht, wat de komende 5 weken de kinderen kunnen doen omdat ze thuis zijn(BE) Naast de gewone weekend werkzaamheden in huis. Nu klaar en lekker een serie kijken ofzo En vanavond kijken dat Nathan de Mol is. Of Buddy én Mil, zonder dat ze het van elkaar wisten
Ik heb afgelopen week al zoveel van die klusjes gedaan. Kasten zijn helemaal uitgemest en netjes. Alles gepoetst wat er nog te poetsen viel. Nieuwe planten aangeschaft en in huis gezet. En man is nu bezig met de tuin. Maar ik verzin vast nog wel wat.
Ik ga de hele bovenverdieping opknappen, maar begin met de deuren en trap opnieuw in de lak zetten. Heb vandaag met de oudste de route naar zijn nieuwe school gefietst en daarna bloemetjes gehaald.
Ik ben in huis en de berging aan het opruimen. Alleen de boel stagneert een beetje geen vervoer naar de kringloop en ikea vraagt idioot hoge verzendkosten voor 1 kastje grrr. Straks nog ff de vuilnis wegbrengen. Vanmorgen op de fiets naar appie, speel o theek en de hema geweest. Morgen misschien ff naar het bos afhankelijk van het weer en energielevel.
O dat is een goeie klus! Voorlopig ben ik nog aan het werk, dus dan is verven niet zo'n goede combi Maar ik wil nog heel graag de schutting verven.
Maar dit een nieuwssite, is het niet handiger zelf te kijken op de site van het RIVM? Een nieuwssite kan alles plaatsen.
Ik was gisteren zo’n beetje de enige klant in IKEA. Drie stelletjes in t restaurant, alleen bij de kassa. Heeeel vreemd gevoel. En dat terwijl hier in Zweden nog amper mensen hamsteren enzo. En we mogen nog naar evenementen met 499 deelnemers. OT: Wij zijn thuis dit weekend. Ik heb sinds gistermiddag luchtwegsymptomen en koorts (na IKEA begonnen, voordat iedereen boos tegen me gaat doen ) Vandaag wel een rondje gewandeld door het bos achter ons huis. Vuurtje gemaakt, worstje geroosterd. Dochter was blij.
Een van de kinderen had zwemles, we hebben een heel stuk gefietst en in een speeltuin gespeeld. Verder een film gekeken. Voor de komende weken zijn de kerkdiensten afgelast. We gaan in ieder geval nog even poos lekker naar buiten.
Wij hebben vandaag in de tuin gewerkt en willen morgen nog even naar het bos. Verder niet zoveel. De kinderen spelen buiten.
Ik ken al zoveel mensen die gewoon hun verjaardag houden, met z’n allen naar de kroeg gaan. Echt, waar zit je verstand? In ieder geval, ik heb vanochtend gesport ( thuis, in de tuin en virtuele spinning ) Verder het hele huis gepoetst, de nieuwe slowcooker aan het uit proberen. Kinderen zijn voor op straat aan het stoepranden en voetballen. Man in de schuur van alles aan het lassen? Geen idee hahaha. Morgen moet ik werken, in een drukke sportschool. Waar geen controle op het aantal leden is. Ik zit dus in de privé en iedereen kan de t*ring krijgen
Ah ook een slowcooker, leuk! Mijn zus werd ook heel boos benaderd door schoonfamilie toen ze meldde niet te komen op de verjaardag daar.
Ik kreeg net een Snapchat ding van een vriendin, die heel stoer melde ‘vermijd sociale contacten’ waarbij 20 man in een woonkamer gepropt is met een smiley. Ik krijg dan mep neigingen.
Mijn vriendin heeft een sportschool. Zag net dat ze bij alle apperaten schoolmaakmiddel hebben staan met papieren doekjes en het verzoek aan de leden om na elk gebruik de machine schoon te maken en om niet met de handdoek die op de apperaten komt in het gezicht te vegen. Het is best een grote sportschool ik ben heel benieuwd hoe ze toezien op het aantal leden die aanwezig zijn.