@GossipGirlxoxo @puzzelstukje niet ook binnenkort jarig maar we hebben al aangeven dat we waarschijnlijk zijn verjaardag later gaan vieren met de familie. We vieren het in ieder geval met het gezin, taart, cadeautjes, slinger, ballonnen etc vieren we het later nog een keer met taart, slingers en ballonnen. Vond hij jammer maar zag wel in dat 2 keer taart ook niet verkeerd was. Mag hij toch ook 2 keer uit kiezen wat hij wil eten
Dan heb je over mijn berichten heen gelezen denk ik. En dat bedoel ik niet om mezelf een veer in de r**t te steken. Bedoel er meer mee te zeggen dat soms, door alle negatieve bomen heen, het positieve bos haast niet meer is te zien..
Ik lees toch nog mensen die hun kinderen lekker buiten laten spelen met buurkinderen. Ben ik dan de enige muts die denkt waarom? Je moet minimaal 1.5 meter afstand houden. Maar goed laat mij maar een grote muts zijn, we gaan wandelen, fietsen en gaan niet op visite of naar de speeltuin. Wel gaan we brood bakken, knutselen, als we schoolwerk krijgen doen we dat ook anders gaan we zelf een project starten.
Dat buiten spelen samen mocht van mij tot vandaag. Nu het besluit is genomen dat de scholen dicht gaan lijkt het me niet de bedoeling dat die kinderen dan wel samen buiten gaan spelen dus dat wil ik nu niet meer. Zoon van 11 kan samen met mij en zijn zusje van 3 lekker mee naar buiten wandelen, fietsen, steppen en een balletje trappen. Hij moet wel elke dag even mee naar buiten.
Misschien niet heel slim dit maar kan iemand mij uitleggen hoe het gaat als iedereen na (bijv.) 3 weken het dagelijkse leven weer oppakt? Worden er dan niet alsnog veel mensen besmet?
Buitenspelende kinderen is wel heel wat anders dan hutje mutje in een winkel. Mijn kinderen staan buiten geen 30 seconden op dezelfde plek, en zitten ook niet aan elkaar geplakt.
Buitenlucht is wel heel anders dan binnen he? Dus ja, ik laat ze zeker wel buitenspelen. Hoe gaat de schoolopvang dat doen dan? En de moeders die thuis gaan oppassen? En zoals ik al eerder ergens zei; ik moet morgen naar de winkels, dus neem ze dan ook mee.
Play dates worden in België afgeraden. Maar dat leek mij te gaan over verschillende gezinnen die afspraken om de kinderen buiten of binnen in groep te laten spelen. Onze kinderen hebben vandaag gefietst en gestept in onze wijk en hier en daar kwam er eentje mee fietsen of steppen. Ik heb hen goed uitgelegd wat slim is en wat niet nu.
Wij laten ze ook wel buiten spelen. De hele dag binnen is toch ook niks, en in de speeltuin zijn ook kinderen.
Ik weet niet hoe lang jouw benen of bovenarmen zijn, maar je moet 1,5 meter afstand houden. Nou, dan ga je die elleboogboks en voetgroet ook niet meer redden. Nou moeten we wéér wat anders verzinnen!
Als mijn zoon naar buiten gaat bijv. Voetballen is dat altijd wel met lichamelijk contact. Schouderduwtje enzo. Ik weet niet hoe letterlijk ik het moet nemen. Wat @tuc zegt het rent en vliegt en zit niet op elkaars lip verder.
Klopt, daarom gaan we na een situatie zoals nu denk ik niet in 1x weer ‘los’ zeg maar. Maatregelen worden nu opgebouwd - een lock down is echt niet ondenkbaar zelfs - en zullen daarna ook geleidelijk weer moeten worden afgebouwd. Anders krijg je gewoon weer een piek.