Ik denk van niet. In zowat iedere gemeente is wel minimaal 1 vastgestelde besmetting, plus dat wel duidelijk is dat het al lang niet meer alleen van de besmette mensen uit Italië en China is gekomen. Dus lijkt mij dat er evengoed wel een periode komt dat die groepsimmuniteit er komt. Het zal alleen minder snel gaan.
O dat is idd gek. Wij hebben gewoon al het materiaal van school gekregen. De werkboeken en tekstboeken en leesboeken enz.
Wij gaan het straks ook ophalen. Maar als ze van 9 tot 15 u bezig zijn zoals ik van iemand anders hier hd gelezen... hoe doen ze het dan met ouders die allebei in de zorg werken bijvoorbeeld? Wij werken ons rot en kunnen dit echt niet zomaar elke dag doen. En aan opa of bso overlaten doe je ook niet. Wij mogen om half 1 ben heel benieuwd!
Misschien voor jezelf spreken? Zoals ik reeds in dit topic heb gezegd: daar ben je toch echt zelf bij; of je je laat leiden door angst of niet. Edit: misschien ten overvloede maar ik zeg het toch maar even voor de nieuwkomers in dit topic: nee ik ben dus niet zo'n sukkel die denkt onverslaanbaar te zijn en gewoon lekker met de hele familie de Ikea gaat bezoeken. Wat ik wel ben is reëel. Goed verwoord!
Ik denk dat je de sarcastische ondertoon mist . Het is niet omdat mensen thuis zitten, ze niet meer werken. Net omgekeerd, hier is het alle hens aan dek met gewijzigde plannen, briefings voor de vertegenwoordigers die nu thuisgehouden worden enz. Gisteren hier van 7h30 tot bijna middernacht voor de pc, met een uurtje pauze voor het avondeten
Ik bedoelde meer op het feit dat school een schema gemaakt heeft. Nu wil ik thuis prima wat dingen voor school met ze doen maar toch zeker niet de halve dag.
Hier zijn ze ongeveer 2,5u per dag bezig met moet taken is de planning. Wij hebben alles van school mee.
Klopt het dat er om 13.00 een debat is over deze crisis? edit: zie namelijk niks langskomen op het nieuws, maar zie het wel staan op de site van de tweede kamer?
Wij kregen niets van school mee, zelfs de juffen mogen niet meer het gebouw in. Ik krijg 10 keer per dag op Parro een wazige stortvloed aan informatie waar ik werkelijk geen zak van snap. Ik heb gisteren een werkboek zitten printen wat de juf digitaal gegeven had, ik was 100 pagina’s verder?! Lekker fucking handig!
Wij krijgen morgen pas info hoe het onderwijs eruit gaat zien. Tot die tijd moet zoon van mij 2 uur per dag via snappet aan de kadotjes werken daarin.
Serieus? Oh ik vind het echt even fijn om op school te zijn. De juf baalde ook zo vsn alles en wist niet wat ze de komende weken nu moest doen zonder dr kids. Was gewoon al fijn om er even over te praten enzo. En zelfs voor de jongste een werkboekje gemaakt en knutselwerkjes mee
Hier ook een pakketje mee al zn werkboeken. Wij hebben een planning gemaakt en houden daarbij de schooltijden aan. Ik weet niet hoelang we dit gaan volhouden maar het liefst houden we de ritme en regelmaat aan.
Hier zetten de juffen taakjes in de online platformen maar ik heb zelf toch maar een bundel gemaakt voor alle 2. Dat online is prima maar schrijven, verbeteren, tussenstappen,.... Waar ik het 1st goed vond van de juffen, zie ik nu dat ze tegenover vele anderen bijzonder weinig moeite doen. Geen bundeltjes, geen pakjes afhalen met taken,...
Ik vind het hoe dan ook echt knap en adequaat opgetreden. Maar even heel zwart-wit gesteld, is die inzet nu dus wel maar tijdelijk zinnig. Het virus is nu pandemisch, er zijn landen zoals wij die het nu maar “gewoon laten gebeuren” en voor de immuniteit gaan - dus vroeg of laat krijgen de landen die weinig besmettingen hadden het weer terug. Die worden dan gedwongen tot dezelfde strategie als wij (gecontroleerd besmetten). Dat is ook niet het allerlekkerste vooruitzicht denk ik dan.
Zoontje, groep 3, had gisteren een pakketje in de brievenbus voor een week, wordt maandag omgewisseld. Dochter heeft alles digitaal, Squla en Snappet
Wij hebben voor allebei een planning gekregen, dagritme-kaarten, inlogcodes etc. Handig! Ook leuke stickers erbij, mooie pen voor allebei, ze zijn er echt meteen enthousiast mee aan het werk gegaan