Ik heb sinds 3 dagen dat ik om +/- 2 uur wakker wordt omdat ik moet plassen en val dan pas tegen 4 uur weer ik slaap...wordt dan rond half 7 doodmoe wakker
Ik ga de CB niet meer doen heb ik besloten Ik begin langzamerhand misselijker te worden, precies conform eerdere zwangerschappen, dus voldoende bevestiging Ik zit nu in de fase dat ik het nog weg weet te eten (ik eet dus als een malle nu ), maar hierna komt hoogst waarschijnlijk de fase dat alles tegen heug en meug naar binnen gaat. Ik ga dus komende dag met emesafene beginnen, om te zorgen dat het eten en drinken in ieder geval wel binnen blijft.
Ha, er zijn dus meer die heel licht slapen... Ik was steeds zo ontzettend diep en slaap, en sinds NOD ong. juist helemaal niet; ik ben veel wakker en ik ben ook veel eerder wakker dan normaal. Mijn eetlust is nog niet veel mis mee. Sommige dingen smaken wat anders, maar nog geen enorme verschillen. Ik zie weer op tegen het wekenlang misselijk zijn.. ugh. Maar goed. Tot die tijd maar even genieten! Denk dat we binnenkort maar alvast gaan BBQen, dat kon ik de vorige keer de hele zwangerschap niet meer aan hahaha.
Ik had helemaal geen meldingen gekregen, ik heb net veel bij gelezen, nog allemaal bedankt voor de reacties. Wat leuk dat hier zoveel gepraat wordt. Ik ga even kijken hoe ik wel meldingen kan ontvangen. Wat ontzettend verdrietig nieuws voor Gliss. Ik word sinds deze week elke ochtend rond kwart voor 6 wakker door mijn vrolijke dochtertje die dan in haar bed lieve geluidjes maakt. Dat maakt het tijdstip altijd goed Eerder werd ze 1x per nacht wakker en sliep ze nog tot 8. Op zich wel fijn om nu door te kunnen slapen, maar het is toch vroeg! Ik merk wel dat ik veel meer moe ben dan normaal, en af en toe wat misselijk. Van mijn vorige zwangerschap weet ik nog dat rond de 5,5 weken de misselijkheid echt zwaarder werd. Misschien valt het deze zwangerschap mee
Ik vind het toch best spannend allemaal merk ik met dat corona virus.. sta nu nog ziekgemeld, maar wil zo min mogelijk risico lopen bij een prille zwangerschap dus ga toch ff bespreken volgende week of ik niet langer thuis kan blijven of meer werk voor thuis kan krijgen.. Is dit heel raar? Ik weet wel dat er gezegd is dat het geen effect heeft, baby's van mama's met corona worden gezond geboren... Maar wat als je (ernstig) ziek wordt met hoge koorts? Dat is toch niet goed voor de ontwikkeling ook. Ik lees ook verschillende onderzoeken die gedaan zijn en veel zeggen ook dat ze niks met échte zekerheid kunnen zeggen omdat het een nieuw virus is (bijv dingen op lange termijn) Engeland heeft voor de zekerheid zwangeren als risicogroep bestempeld. (Soort van better safe than sorry)
Oh en bij mijn werk komen dagelijks veel mensen vanuit het magazijn over de vloer en delen dezelfde kantine etc. Zijn wel veel maatregelen genomen hoor door werkgever, maar alsnog zie ik het als een bron van besmetting en verspreiding daar
@Spectre kan me de spanning wel voorstellen, ik heb zojuist even contact gehad met de moeder van de oudste zijn beste vriendje. Zijn wij goed bevriend mee, dus die weten het nu ook. Zij werkt in de zorg en ook hij heeft een vitaal beroep. Zij zijn nog alerter en bij de minste geringste twijfel geven ze het door. Onze jongens gaan regelmatig samen fietsen (mtb). Eerlijk gezegd zou ik het niet raar vinden om het voor te stellen. Ook ik begin er onrustig door te worden, kregen vandaag een mail van de vk en alle verloskundigen zorg, echo's etc worden naar andere locaties verplaatst (naar beide oude ziekenhuizen) tenzij een echo strikt medisch noodzakelijk is wordt hij afgebeld. Keizersnedes worden hier verwezen naar 'boven de rivieren', inleidingen alleen nog maar wanneer medisch strikt noodzakelijk. Ik krijg er de zenuwen van.
Ja het is een rare tijd nu om zwanger te zijn. Ene kant heel blij natuurlijk, eindelijk zwanger, maar dan dit weer.. echo's waar we zondrr partner heen moeten (En ook nog helemaal geen zekerheid hoe het zit met de vervolg echo's) begrijp de maatregelen wel allemaal hoor, die zijn gewoon nodig nu. Maar het beangstigd mij wel een beetje dat ik al niet eens meer op plekken durf te zijn nu waar veel andere mensen zijn....
@Spectre Dubbel is het he. Op een of andere manier heb ik t idee dat ik er hierdoor ook minder van kan genieten ofzo. Een leuke baby beurs? Hmm waarschijnlijk niet. Samen naar de echo? Geen idee nog.. Geen pretecho’s, daar houden we maar rekening mee. Hoe zit het dan met de nipt enzo? Gaat dat wel gewoon doen of ook alleen als er medische achtergrond is?
Mijn man wil liever zelf de boodschappen halen of ze laten bezorgen. En eerlijk gezegd vind ik dat prima al wil ik echt af en toe wel even weg van huis. Ik moet sowieso voor mijn echo even navragen hoe ik ommoet gaan met mijn allergie kuchje want die gaat de komende maanden echt niet weg en weet dat ik het in het zkh vaak heb door alle geurtjes daar. En dan ben ik liever zelf voorzichtig met een mondkapje dan dat ik andere bezorg maak, grote kans dat ik dan dus ook niet hoef te kuchen en het is zelfs minder dan normaal omdat ik nu ook neusspray gebruik tegen de irritatie op mijn luchtwegen ( ben voor heel veel allergisch dus normaal slik ik nu dubbele medicatie van mijn normale medicijnen maar die mogen niet tijdens zwangerschap dus heb lichtere en dan met neusspray)
Begreep hier van de week dat de nipt voor nu nog door kan gaan maar dat ook dat nog kan veranderen, dat was maandag en ondertussen zijn de maatregelen daar al weer 2x uitgebreid. Heb daar nog niks over gelezen in de update mails. Maar het is hier blijkbaar echt enorme chaos in het zkh. Kregen vandaag te horen dat mijn oom in Amsterdam alsnog besproken was en hij in een andere situatie mogelijk toch een beenmergtransplantatie zou kunnen krijgen, afhankelijk van wat aanvullende onderzoeken, maar vanwege corona het nu een keiharde nee is. wel wordt er nog besproken hoe ermee omgegaan wordt mocht het op korte termijn onder controle zijn.
Hmm heftig zeg! Echt een nare situatie dit alles. Al helemaal voor de zieke mensen die ook zorg nodig hebben
Ik snap je helemaal. Ik ben nu ook ziekgemeld sinds een week. Ik werk in de kinderopvang en vind het risico ook te groot. Er is nog zo weinig bekend over of Corona het schadelijk is of niet, veel vrouwen die een gezonde baby hebben gekregen, zaten al in hun derde trimester toen ze Corona kregen. Er is nog veel te weinig bekend of Corona niet of wel schadelijk is aan het begin van de zwangerschap als alle organen van de baby worden gevormd. Ik vind dat het rivm een advies moet geven om alle zwangere vrouwen zoveel mogelijk binnen te houden net zoals ze in Engeland doen.
Goedemorgen Dames, Bij mij begint de misselijkheid nog erger te worden helaas. Ik lig al een uur in bed droge crackers te eten maar het helpt helaas niks. Zo naar om de dag zo te beginnen
Goedemorgen dames! Ik vergeet telkens dat ik zwanger ben, ben er helemaal niet mee bezig. Ben elke ochtend misselijk, maar heb niet de dag door dat ik denk dat ik zwanger ben. Heel vreemd. Misschien ben ik er minder mee bezig door mijn zoontje of doordat ik pas laat een echo zal hebben waardoor het pas later door dringt.
Ja precies dit.. vind dat ze wel héél snel hebben besloten 'nee zwangeren horen niet tot de risico groep '. Mijn manager weet gelukkig al van mijn zwangerschap dus denk dat hij wel begrip ervoor zal hebben.
Nou precies, snap dat echt niet. En dan juist nu minder echo’s. Ik vind het iets onverantwoord hoor. Gelukkig zegt mijn manager/vriendin dat wij het risico absoluut niet moeten willen lopen.
Hé gatver.. echt niet fijn.. Gelukkig kun je toch nergens heen door die lockdown . Hier beginnen de stemmingswisselingen.. kan t nieuws gewoon bijna niet lezen zonder droge ogen. Niet te doen. En ben gisteren 3x compleet uit mn slof geschoten, terwijl ik normaal de rust zelve ben. Dit beloofd nog wat