Meningen die nou niet echt populair zijn...

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, Mar 14, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rosa Canina

    Rosa Canina Fanatiek lid

    Sep 28, 2009
    3,410
    1,065
    113
     
  2. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,503
    21,919
    113
    Bij deze sorry voor de moeders van kinderen die na jaren nog niet doorslapen. Daar had ik even niet bij stilgestaan. :( Ik ga er eigenlijk ook wel vanuit dat een kind normaal gesproken met 2 a 3 jaar echt wel doorslaapt. Althans ik ken niemand met een kind van 6+ dat nog niet doorslaapt, dus ga er vanuit dat dat echt uitzonderingsgevallen zijn. Hoe vervelend het natuurlijk ook is.
     
    Annemeis likes this.
  3. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,788
    18,901
    113
    Female
    Het is ook maar met wat je kan vergelijken e.
    Ik vind slapeloze nachten niets in vergelijking met de drukte van onze oudste en die is net door zijn drukte een hele lange tijd ook niet de beste slaper geweest.
    Het begrip druk zijn is ook voor iedereen anders e, net zoals slapeloze nachten voor iedereen wat anders zijn.
     
    citroenrasp and GossipGirlxoxo like this.
  4. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    Dec 1, 2014
    7,395
    5,303
    113
    Mijn kinderen hebben een beperking, dus ze zijn zeker een uitzondering hoor. Maar overdag zijn ze ook best wel vermoeiend en ik merk echt ontiegelijk veel verschil als we een goede nacht hebben gehad. Ik ben blij dat de meeste mensen gelukkig niet hoeven te weten hoe het is om gewoon bijna nooit een fatsoenlijke nacht te maken en dat dus ook erg onderschatten.

    Ik denk ook dat het heel veel uitmaakt hoe je eigen hoofd in elkaar zit, ik heb geen diagnose, maar ik denk dat ik misschien wel licht op het autistisch spectrum zit, ik ben o.a. erg prikkelgevoelig en dat wordt versterkt als ik heel moe ben. Mijn man zit er ook wel doorheen hoor, maar hij kan wel veel beter tegen gebroken nachten en ook veel beter de hele dag volhouden met de kinderen.
     
    citroenrasp likes this.
  5. tuc

    tuc Niet meer actief

    O ik heb er meteen 1. Hoeft niet per se op gereageerd te worden, want ik weet al dat ik hierin 1 van de weinige zal zijn. Maar hier mag dat lekker:roflmao:
    Wat ongelooflijke stupide dat NL alert! Zo iets doms!!!
    Hiermee maak je mensen pas echt bang. Ik vind het in 1 woord bezopen.
     
    Bloem2310 and GossipGirlxoxo like this.
  6. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    May 28, 2018
    1,623
    1,757
    113
    Female
    Mag je bijzonder vinden maar ze is niet de enige hoor.
    Ik ben geen "people person" en heb toch echt een moment op de dag nodig waarop ik niet hoeft praten en er niemand in mijn aura zit.
     
  7. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,321
    28,503
    113
    Ligt helemaal aan je kinderen denk ik, en de leeftijd.
    Tuurlijk verwacht ik niet door te slapen met een pasgeboren baby, maar ik denk dat als je oudere kinderen hebt je echt wel je rustmomentje kan inplannen als je daar behoefte aan hebt. Zeker als partner thuis is moet dat toch wel lukken.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,392
    17,334
    113
    Binnenvaartschip :) als er geen school is tenminste, want schooldagen wel in een huis aan de wal. Maar voor nu dus in ieder geval die 3 weken aan boord
     
    Rosa Canina likes this.
  9. loetje

    loetje VIP lid

    Jun 6, 2006
    7,445
    1,843
    113
    Wordt misschien eens tijd dat mensen écht bang worden. Kut mentaliteit in dit land.
     
    Evanesco, zara1983, Elizah and 2 others like this.
  10. tuc

    tuc Niet meer actief

    Nee, mensen bang maken moet het doel helemaal niet zijn.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  11. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    May 28, 2018
    1,623
    1,757
    113
    Female
    Hahaha ja! Ik lag echt te dutten, nouuu wat een herrie zeg! Ik dacht echt daar komen de troepen en we zitten in oorlog.
     
  12. loetje

    loetje VIP lid

    Jun 6, 2006
    7,445
    1,843
    113
    I know, maar met z'n allen erop uit lijkt me ook niet handig. En dat gebeurt dus wel, dus dan maar op een andere manier proberen ipv meteen een lock down in te voeren. Gewoon nog 1x proberen de ernst door te laten dringen..
    Onze kinderen mogen niet meer naar school, lopen achterstanden op etc, maar wel lekker met z'n allen naar 't strand, bos of whatever. Egoïsten!!!!! Laat iedereen maar lekker in de paniek schieten, dan blijven ze misschien wel thuis.
     
    chrystel73, zara1983, Syane and 3 others like this.
  13. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,788
    18,901
    113
    Female
    Je ziet het hier ook nog.
    Helaas heb je altijd van die zelf verklaarde slimme
     
  14. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    nou ik schrok me rot! Ik lag op de bank met m’n ogen half dicht, en ineens begon mijn telefoon te piepen en doen. Ik zat nog net niet tegen plafond.
     
    tuc and lidu1 like this.
  15. Rosao

    Rosao VIP lid

    Nov 3, 2007
    12,893
    1,390
    113
    Als ik kijk naar hoe mensen zich gedragen, denk ik dat het broodnodig is. Was gister heel even in de supermarkt en er waren zoveel mensen in groepjes aan het shoppen. En niet omdat dat nou nodig was. Mensen die hun kinderen lekker door de winkel lieten sjezen, mensen die anderen geen ruimte gaven, groepjes pubers die kwamen hangen. Vond het echt om te huilen.
     
    zara1983 and Syane like this.
  16. tuc

    tuc Niet meer actief

    Nee dat geloof ik niet. De mensen die van dit soort berichten in paniek schieten zijn niet degenen die in groepjes wandelen.
    Andere maatregelen zijn veel effectiever. Samen met de horeca hadden heel simpel alle winkels dicht gekund. En als je de grens met België dicht kan doen, kan het Amsterdamse bos ook dicht.

    Mensen bang maken in een crisissituatie is echt het stomste dat je kunt doen.
     
  17. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    Toch moet ik zeggen dat ik het allemaal heel erg mee vind vallen qua mensen buiten op straat. Ik woon midden in de stad.
    En normaal spelen allemaal kinderen buiten. De flats staan in U vorm dus je hoort dat heel goed door weerkaatsing van geluid. Maar al de tijd zie ik geen een kind op het veldje spelen.

    Ik verveelde me en dacht ik ga gewoon door de stad touren met de auto. Het rondje dat ik maakte is normaal 20 minuten enkele reis.. ik was binnen 20 minuten weer terug thuis.

    ook in de winkels zie ik wel mensen hun best doen hoor.
     
  18. loetje

    loetje VIP lid

    Jun 6, 2006
    7,445
    1,843
    113
    Nouja, dit dus. Mijn pubers zitten thuis, we lopen alleen 's avonds wanneer het rustig is een rondje door het dorp voor de broodnodige beweging en frisse lucht. En ondertussen zie je dus bovenstaande gebeuren. Kan me er echt over opwinden. We sluiten de bejaarde mensen op, maar zelf gaan we heerlijk naar het stand. Echt, idioten!!
     
    Syane likes this.
  19. loetje

    loetje VIP lid

    Jun 6, 2006
    7,445
    1,843
    113
    Rationeel ben ik het met je eens, maar het is toch belachelijk dat het moet..
     
    Syane likes this.
  20. Nehneh

    Nehneh Niet meer actief

    Helemaal mee eens!
     

Share This Page