Ja in Italië deden ze dat ook. En werd er niet geluisterd. Wil je echt daar op wachten? Omdat je alleen een balkon heb?
Dit. Een echte lockdown zie ik niet zitten eigenlijk. Vooral niet omdat deze wéken, zo niet maanden moet duren.
Na net op nu.nl gelezen te hebben dat het wéér druk wordt op de stranden op dit moment, ben ik voor een lock down.
daar gaat het niet om. Want denk je dat het mentaal met je gaat doen? Ik denk wel dat mensen het erg onderschatten. Ik zeg niet dat ik niet serieus neem. Maar er zijn toch meerdere factoren waarnaar gekeken moet worden tot je overgaat tot een lockdown. En iedereen mag zijn mening hebben, dus ik mag ook de mening hebben die ik heb. Als de meest simpele oplossing is om iedereen een paar weken in lockdown te zetten, dan hadden ze dat vast al gedaan. Maar dan had ook veel mensen lopen klagen dat dat niet goed beleid is etc etc.
Ik ben er tegen temeer dit echt een enorme impact gaat hebben op heel veel mensen. Mensen die al in een depressie zitten raken nog meer in een depressie en dan heb ik het nog geeneens over de economie en het onderwijs. En dan komen we straks uit die lockdown en beginnen we weer van voor af aan. Ik denk dat we nu even door de zure appel heen moeten en de politie moet meer handhaven op samenscholen in parken, winkels etc en dan komen we denk ik al een heel eind.
Ik ook op deze manier. Wandelen dan wel binnen een bepaalde afstand van je eigen huis, niet er opuit en recreatiegebieden/stranden bezoeken wanneer je hiervoor de auto in moet..
Zo'n samenscholings verbod geldt dat dan ook voor binnen? (eigen gezin buiten beschouwing gelaten natuurlijk) Want dat lijkt me moeilijk handhaven, maar alleen een samenscholingsverbod voor buiten lijkt me zinloos als mensen binnen elkaar wel blijven opzoeken.
Tegen, het lost niets op namelijk.Voor samenscholingsverbod met boete. Maar een complete gaat het peobleem alleen maar verschuiven.
Lastig antwoorden. In principe ben ik tegen maar ben bang dat het noodzakelijk word wanneer mensen de maatregelen aan hun laars blijven lappen. Ik ben voor tussenstap. Alle niet noodzakelijke winkels dicht en boetes uitdelen als mensen zich niet aan de adviezen houden.
Eerst maar even afwachten wat de cijfers vanmiddag zijn. Ben wel voorstander van handhaven op drukke plekken.
Lastig. Zoals het nu gaat, vind ik echt niet oké. Dus ik zou alle niet essentiële winkels sluiten en ook stranden/parken/andere druk bezochte gebieden afzetten. Grenzen misschien ook. Geen samenscholing meer en hier strenge controle op. Naar buiten mag nog wel voor een wandeling of fietstocht. En meer regels voor de essentiële winkels. Hier is het namelijk super druk in de supermarkt. Ook een max aantal mensen. Volgens mij heeft België het nu ook zo? En zij noemen het wel een lockdown. Dus er is ook nog verschil wat je onder lockdown verstaat.
Ik ben tegen. Er komen dan echt veel mensen in financiële problemen. Waaronder wijzelf. Met een eigen zaak lopen we nu al gigantisch veel geld mis, laat staan dan. Dan zijn we failliet. Ik ben wel voor het handhaven. Max met twee mensen over straat ipv de hele familie. Ik heb het namelijk nog nooit zo druk hier gezien buiten als dit weekend. Ik had echt plaatsvervangende schaamte toen ik dat vanuit de woonkamer stond te bekijken. Doe f normaal mensen! Ook de winkels die online prima zaken kunnen doen mogen van mij dicht. Ik bestel nu ook alles online!
Het is voor ons denk ik wel lastig er echt iets van te zeggen. De media weet het soms ook wel zodanig in beeld te brengen dat het net is alsof het een doorsnee mooie zondag is. Dat boxen op het strand vond ik echt te idioot. Denk dat we moeten blijven proberen onze maatschappij zo goed en kwaad als het gaat te laten draaien. En zo lang de ziekenhuizen alles onder controle hebben, er geen extreme stijging komt zelf misschien voorzichtig proberen om de scholen weer te openen na 6 april.
Samenscholingsverbod is altijd in de publieke / buitenomgeving. Binnenshuis valt daar niets tegenin te brengen. Iedereen moet gewoon zn verstand gebruiken, maar als ik alweer lees dat de stranden nu weer druk zijn wordt t geheid een lockdown, en bedankt mafkezen.
Kan er op de stranden niet gewoon gehandhaafd worden? Of afgesloten ofiets.. al lijkt me dat ook weer onnodige bezetting van mensen die wel wat beters te doen hebben. Lastig hoor. Een lock down zou voor mij zelf persoonlijk niet heel veel veranderen, maar wel voor de maatschappij.
Ik ben tegen een lock down maar voor het samenscholingsverbod. Maar als al die mafkezen massaal naar het strand en park blijven gaan zie ik een lock down ook nog wel komen. Al verplaatst dat het probleem alleen maar in mijn ogen.
Ik weet het niet beter, maar bekijk het vanuit mijn eigen situatie. Jij kan nu nog naar buiten met je kinderen, ik kan niet zomaar een rondje gaan wandelen met ze omdat ik nog geen 5 weken geleden een hartinfarct heb gehad en dus tot de risicogroep behoor. Daarnaast staat mijn herstel traject nu stil. Dus zo lang mensen zich niet aan de regels houden, betekent dit voor mij dat ik langer aan huis zit gekluisterd. Dus vandaar dat wat mij betreft de boel dicht mag.