Coronavirus NIEUWS

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Jes88, 11 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Pfff dat lijlt me helemaal moeilijk zeg!
     
  2. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.862
    19.271
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik vind het voor mijn klas ook zo erg dat dit soort dingen nu afgelast dreigen te worden. We zullen de komende weken echt moeten gaan kijken wat wel mogelijk is. Zodat ook de huidige lichting groep 8 leerlingen op een mooie manier afscheid kan nemen van de basisschool en se klas.
     
    hummeltje5, Syane, sidmick en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Het is mij helemaal duidelijk en ben het ook volkomen met hun eens dat ze niet alles buiten supermarkten en apotheken sluiten! Ik hoop alleen dat de eigen verantwoordelijkheid waar ze op rekenen nageleeft zal worden. Dus die kledingwinkel, feestwinkel, enz waar net de discussie over ging zijn noodzakelijk want anders had de overheid anders besloten.
     
  4. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.827
    4.200
    113
    Ze had al heel veel moeite met die overstap naar middelbaar maar ik vrees dat het nu echt een probleem word
     
  5. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Hier ook een jongen in groep 8. 1e helft schooljaar was een drama vanwege gigantische botsing met de docent. Laatste halfjaar hadden we goede hoop voor hem met kamp, de musical en het eindfeest in verschiet en nu gaat dat alles niet door. Kamp en musical al definitief. Dit zou het leukste jaar moeten zijn en word nu zeer onbevredigt afgesloten.
     
    Syane vindt dit leuk.
  6. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Ja helaas kan dat enkel als mensen blijven nadenken.

    IC bedden lopen veel te snel vol, we mogen ons niks meer veroorloven. En tegelijk moeten we ervoor zorgen dat we de economie aan de gang blijven houden.

    Dit is mogelijk, maar niet met de lakse houding van tot nu toe.

    En ook met de nieuwe maatregelen. We kunnen dit samen indammen. Maar ga geen grenzen opzoeken.
    Bij twijfel niet inhalen.. Gewoon liever meer dan minder voorzichtig.

    Dat kan al veel verschil maken.
     
    hummeltje5, Mississippi, Ysabella en 3 anderen vinden dit leuk.
  7. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.248
    7.287
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik ben wel boodschappen gaan bestellen om te laten bezorgen. Bezorgmoment een week later, dus moest vandaag nog boodschappen doen. Maar daarna dus niet meer, ik ga donderdag weer bestellen voor 1,5 week later.
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  8. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Volgend schooljaar wellicht een terugkomdag of iets organiseren met bbq ergens bij iemand thuis of verzorgd door en op school, leerkrachten erbij. Ik verzin maar iets.
    Ik zie dit schooljaar niet meer veel gebeuren.
    Schoolreisjes kunnen ook aan het begin van het schooljaar gedaan worden, doen ze bij mijn dochtertje op school al jaren. Nooit aan het einde altijd aan het begin van het schooljaar dat zouden nu meer scholen kunnen doen.
    En wellicht groep 8 dan laten terugkomen op school zodat ze dat toch nog kunnen doen samen
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  9. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.248
    7.287
    113
    Vrouw
    Brabant
    Kan je ze niet laten bezorgen?
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  10. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.180
    8.906
    113
    Geen idee hoe het elders is, maar hier is de komende twee weken niets meer mogelijk op dit moment...
     
    Zara75, Cindy1977 en qwerty123 vinden dit leuk.
  11. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    16 nov 2015
    1.569
    902
    113
    NULL
    NULL
    Als je een kaarsje wil opsteken voor een zieke of je oma. Misschien voor jou niet noodzakelijk maar voor sommige wel.
     
  12. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Leeftijdsgrens is 12 jaar, dat hebben ze wel gezegd toch?
     
    Juffie26 vindt dit leuk.
  13. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.180
    8.906
    113
    Maar die verkoopt de supermarkt ook?
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  14. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Het is niet noodzakelijk om daarvoor de deur voor uit te moeten gaan, Hoe "noodzakelijk" iemand dat zelf ook zou kunnen vinden dat is het niet. Dan pakt diegene maar een theelichtje uit de la en steekt die aan voor een zieke.
    Dat ene "noodzakelijke" kaarsje wat iemand denkt te moeten halen kan iemand anders zijn dood betekenen.
    Kaarsjes halen valt niet onder noodzakelijke levensbehoefte of cruciaal werk.
    Dan pak diegene maar pak theelichtjes bij de supermarkt
     
    hummeltje5, qwerty123, NiVa0230 en 4 anderen vinden dit leuk.
  15. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.248
    7.287
    113
    Vrouw
    Brabant
    Echt joh? Bij alle supermarkten? Ik hoop dat het hier blijft lukken met een week levertijd. De app loopt wel vast telkens vanwege drukte, dus ik denk dat ik donderdagochtend mijn wekker zet om 5 uur en dan bestel.
     
  16. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.180
    8.906
    113
    Op dit moment allemaal helaas. We hebben nog een bestelling staan (over een week), hopelijk lukt het binnenkort ergens om nog iets te vinden voor daarna.
     
  17. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.676
    8.419
    113
    Vrouw
    Heb je de afgelopen twintig minuten nog gekeken?

    Hier komen de nieuwe tijden na middernacht vrij op de nieuwe toegevoegde dag.
     
    Syane en NiekeKris vinden dit leuk.
  18. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.180
    8.906
    113
    7 april kan nu inderdaad (alleen bij AH, Jumbo neemt niets meer aan)! (Hoor net van mijn man dat hij al eerder een bezorgmoment had vastgezet na volgende week. Scheelt weer. ;))
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  19. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Afgelopen weekend is de tante van mijn man overleden. Toen ze ziek in het ziekenhuis lag, mocht er maar één persoon op visite komen en dat moest ook nog eens steeds dezelfde persoon zijn (klachtenvrij, natuurlijk). Toen duidelijk werd dat ze in de stervensfase zat, mocht de rest van de familie wel langs komen om afscheid te nemen.

    De begrafenis is aanstaande vrijdag. Het maximale aantal gasten is 30. Het hoeft niet persé eerstegraads familie te zijn. Maar dat betekent dus wel dat wij niet mogen komen, omdat je met kinderen, kleinkinderen en broers en zussen in ons geval al op die 30 personen zit. Het is zelfs zo dat mijn schoonvader wel kan gaan (het was zijn zus), maar mijn schoonmoeder moet thuisblijven. Dat doet ze, zodat anderen die dichterbij staan kunnen gaan, ze staat haar plekje af. Tijdens de dienst kun je online meekijken. Allemaal wel een hele kille bedoening zo...:(
     
  20. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Sterkte..
     
    Jippie vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina