Welkom nieuwe dames en gefeliciteerd! Ik ben even wat stiller want ben er echt ziek van momenteel gisteravond ook nog eens migraine erbij dus lag jankend in de wc van de hoofdpijn en tussendoor overgeven. Nu alweer een dik uur wakker van de misselijkheid @Banoe lekker genieten vandaag van de echo!
@Sado @snippie23 @Spectre Ik ga inderdaad zo bellen. Heb wel dat nux vomica gehaald gisteren maar dat helpt nog niet natuurlijk
@Puckebell, dat is echt naar zeg! Sterkte! @riga01, ik voel met je mee, hier ook kotsmisselijk, doodmoe en werk in de zorg... sterkte voor ons beiden @Jo90, heerlijk dat je vriend dat zei, lekker even wat slapen is altijd fijn.
Hoi dames! Hebben jullie kwaaltjes? Ik merk dat het bij mij nogal wisselt, zondag mega pijn aan mn boobs, nu weer helemaal niet. Word er onzeker van. Wisselt het bij jullie ook? Verder nergens last van...
Jahoor, heel normaal dat het erg wisselt. Hier ook dagen dat ik - zelfs met medicatie - gruwelijk misselijk ben en dagen dat het wel meevalt. Pijnlijke borsten had ik alleen in week 5, net als in mijn vorige zwangerschappen.
Ik heb gebeld en heb nog steeds niks gekregen maar ze willen we vanmiddag graag zien. Geen idee of ik nou gelijk een echo krijg of niet maar lijkt me sterk dat ik alleen voor de misselijkheid moet langskomen Mijn man mag gelukkig wel mee
Ik krijg trouwens net per mail de melding dat de afspraak van maandag geannuleerd is vanwege de afspraak van vandaag. Vandaag dus de echo. Oh my wat spannend ineens
Fijn dat je dan in ieder geval eerder de echo krijgt. Hoop dat ze ook iets geven tegen de misselijkheid. Is normaal al zwaar maar in deze tijd denk ik alleen nog maar heftiger. Hier ook over 3 dagen de echo. Hier sinds gisteren wel vaker misselijk maar gelukkig werke zure appels en zure matten nog.
@Puckebell succes wat spannend! En hopelijk krijg je medicatie! Of iets wat helpt zou al heel erg fijn zijn zeg!
Een kleintje Met een prachtig kloppend hartje! gelijk even bloed afgenomen en de vlgnd afspraak verzet zodat ik dan wat verder ben omdat ze eigenlijk geen echo’s voor de 10 weken mogen doen. ze zag dat ik duidelijk last van mijn darmen had en vandaar dus de flinke buikpijn.